Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomidoroowka

Maltanczyki Co myślicie?

Polecane posty

Gość pomidoroowka

Co myślicie o tych pieskach? Czy nadają się do rodziny z małymi dziećmi? Czy są tak samo wredne jak Yorki i westy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek Waluga
Mam wszarza. Sympatyczny - ale głupi jak but.:D Musi być na okrągło w kontakcie z właścicielem.(najlepiej w nogach łóżka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baju baaaaj8888
ja mam bolończyka, cudowny, troche wredny ale nie sika-nic z tych rzeczy! szczeka tylko, ale nie bez powodu, swietny alatm w domu, pilnuje na maxa, i BARDZO madra sunia jest..ma 10 lat a wyglda caly czas jak szczeniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomidoroowka
a nie będzie się rzucał na dzieci? Znajomi mają yorka i ciągle się rzuca na dzieci jak tylko znajdą się w odległości pół metra od niego to biegnie do nich i je gryzie. Czy maltanczyki są bardzo podobne do Yorków? Nie widziałam takiego psiaka na żywo ale wydaje mi sie że maja wesołe pyszczki a nie takie szczurkowate jak yorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueberry.
żaden mały piesek nie nadaje się dla małych dzieci - są zbyt delikatne, boją się i gryzą. Maltańczyki odnotowały w ubiegłym roku w statystykach właśnie najwięcej takich pogryzień. Do domu z dziećmi proponuję dużego lub średniego psiaka, np goldena, boksera, ja mam pitt bulla - wychowany z dzieciakami jest aniołem (ale trzeba mieć doświadczenie). mam też japan china, który oczywiście, nienawidzi dzieci, gryzie - boi się dokuczania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli chcesz kupic psa dziecio
m to sobie daruj :o Dzisiaj byłam na spacerze ze swoim psem a przed blokiem dzieci przywiązały jakiegoś kundelka przy drzewie a i pies aż padał z gorąca, widać ze sie dusił a matki siedziały na ławeczce i patrzyły jak dzieci "ładnie" się bawią z pieskiem :o Zwróciłam im uwagę, ze może by tak przypilnowały dzieci bo męczenie zwierząt jest karalne a one z wielkim oburzeniem kazaly dzieciom rozwiązać psa :o Pies aż z piskiem uciekał biedny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomidoroowka
nie nie chce dużego psa. Te bolończyki też są cudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfjfufuffnfj
zabawke kup dzieciom a nie psa glupia idiotko :o Pozniej nie ma sie co dziwic ze schroniska przepelnione bo takie kurwy kupuja psa dla dzieci a pozniej sie znudzi i do pola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomidoroowka
a gdzie tam. Nie dzieciom. Dzieci mam malutkie. Dla siebie bym chciała. Marzy mi sie piesio, a niedługo mam urodziny i ubłagałam męża żebyśmy mieli psiaka no i się zgodził. Ale mały ma być bo mamy malutki ogródek. Taki piesek salonowy tyle żeby mi dzieci nie gryzł. Yorki i Westy mi się nie podobają. Poza tym jakieś takie dwulicowe są. No i zastanawiam się nad tym maltańczykiem ew. bolończykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueberry.
jak nie chcesz dużego to na razie nie kupuj żadnego. co z tego, że cudne, jak pogryzie Ci dziecko i na mus będziesz chciała się go pozbyć? jak zawsze, ludzie kupują psy nie mając o nich bladego pojęcia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomidoroowka
nie obrażaj mnie bo ja Cię nie obrażam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam bolończyka
to bardzo mądry pies, ma 4 miesiące i podaje łapę, wiele rozumie i uwielbia dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomidoroowka
Moi rodzice mają malutkiego kundelka i dzieciom nic nie zrobi. Teściowie mają pekinczyka i też jak jedziemy to bawi się z dzieciakami i nie ugryzie więc chyba nie wszystkie małe są agresywne dla dzieci. Ale pekińczyk mi się nie podoba. A jak już mam mieć psa to chcę takiego którego pokocham. Dlatego wolę wypytać a nie decydować się w ciemno i potem żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueberry.
to, że znasz DWA psy, które nic nie robią dzieciom, nie znaczy to, że jest to regułą. ciężko to zrozumieć? małe pieski NIE NADAJĄ się dla małych dzieci. Pekińczyk, kundelek waga do 7 kg, maltańczyk - 3. Różnica jest. ale jak ktoś się uprze, nie da się przetłumaczyć. pies to nie zabawka! jak chcesz mieć psa, nie siedź na kafe, tylko obejrzyj u hodowcy, w schronisku, poczytaj parę poradników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomidoroowka
pytam o zdanie ludzi którzy psy mają. Jak byłam w hodowli yorków to hodowca mi powiedział ze są idealne dla dzieci i jego się z dziećmi wychowują więc nie wierzę w prawdomówność hodowcy. Chce sprzedać to będzie opowiadał wszystko co najlepsze. Bolończyki waża z 5 kg, Nie wiem skąd tyle w tobie agresji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego nie wezmiesz
kundelka ze schroniska? Wstydziłabyś się pewnie wyjść z nim na spacer co? bo nierasowy itd. Psy ze schroniska są najbardziej wierne i oddane. Sama mam 2, uwielbiają dzieci i nigdy nie ugryzły, są wdzięczne ze dałam im nowy dom, gdzie mają opiekę i nie chodzą głodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomidoroowka
Nie wstydziłabym się. Tak jak pisałam moi rodzice mają kundelka. Wychowywałam się z nim i nigdy go się nie wstydziłam. Mam sobie wybrać psa nie na chwile ale na kolejne 15-25 lat więc chcę żeby to był taki pies jak sobie wymarzyłam i tyle. Nie widzę w tym nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dama z łasikiem
Ja osobiście bardzo polecam Maltańczyka ,sama mam 3 letnia córeczka i 3 miesiecznego Maltanczyka , mała czasami przesadza bi zrzuci na niego poduszke albo cos innego ,ale to jest kwestia wychowania i psa i dziecka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie ludzie spokój!
Ja nie widze nic złego w tym, że ktoś chce rasowego psiaka. Mam 4 letniego maltana i uważam, że jest to rasa godna polecenia! Myślę, że nie będzie większych problemów z tym, że masz malca w domu:) Napewno zostaną super przyjaciółmi! Maltańczyk to taki pies który bardzo dostowsowuje się do właścicieli i nie jest pieskiem złośliwym ani fałszywym! Napisz jakiego pieska sobie sprawiłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zdajesz sobie sprawę ile taki maltańczyk kosztuje? Stać Cię na zakup tego psa? Dolicz do tego późniejsze koszty utrzymania, ilość czasu jaką musisz poświęcić na pielęgnację sierści i delikatnej skóry no i te dzieci... ja to bym się martwila czy go nie zmiażdżą (jeszcze zależy w jakim wieku) a nie cyz on skrzywdzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe, a od kiedy maltańczyk ma sierść? Są bardzo tanie w utrzymaniu, pielegnacja ich nie jest trudna a czasochłonna, są rasą, która bardzo szybko się uczy i jak dla dzieci :) w sam raz. Pies daje sobie rade w odpowiedni sposob jak psu dzieje sie krzywda. Ja mam niespelna 3 miesiecznego maltanczyka, dziecko sie z nim bawi, mlodsze 8 meisieczne chwycilo go za wlosa ( moja w tym nieuwaga ) i piesek zapiszczal, ale w zadnym wypadku nie ugryzl, choc ze mna przy zabawie gryzie, nie mocno, ale powodem tego jest wiek i swedzące go dziąsła z powodu zabków, ktore "idą" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wika13
wcale nie trzeba kupować w schronisku są maltańczyki za darmo też wziełam bo moja koleżanka ma maltańczyka i muwi że naprawde cieszy się z tego żę go wzieła zresztą sama widziałam jak się zachowuje i wiem że dobrze zrobiłam boiorąc tego maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale głupotę ktoś napisał o tych maltańczykach. Sama kupiłam dzieciom i nie gryzie matko ale głupoty skąd wy to bierzecie ? To maleńkie bardzo delikatne i wrażliwe pieski. Nawet nie można podnieść na nie głosu bo są takie strachliwe a w ogóle nie ma potrzeby bo są grzeczne i słuchają się jak żaden pies. Wcześniej mieliśmy boksera i to była porażka. Maltańczyk jest cholernie mądry. Naprawdę dobrze wybraliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, czy będzie gryźć dzieci czy nie zależy w dużej mierze też od wychowania. Jak ktoś nie umie wychować psa, to niech potem się dziwi że dziecko gryzie. Ja polecam maltańczyka, sama mam i jest wspaniały. A koleżanka mojej mamy też ma takiego i gryzie trochę. Zależy od wychowania. I nie wszystkie Yorki gryzą dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam maltańczyk jest przesłodki lubi sie bawić a dzieci to uwielbia odrazu przybiega i je liże ze szczęśćia . Biegać lubi Jak masz małe podwórko to może biegać w kółko . Tylko jeśli dużo pracujesz to nie bierz. Maltańczyka bo będzie smutny :( Polecam ci psy z rodowodem z lepszej hodowli Bo jak weźmiesz z kiepskiej hodowli gdzie źle psy traktują to będzie jak z dzikim kotem . Pieski są bardziej aktywny a suczki troche mniej i jest z nimi większy kłopot ake też są OK Polecam ci maltańczyka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agencja psów
Maltańczyk to fajny pies mam takiego bawi się z kotami no i jest grzeczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybitnie glupi pies, tak jak YORK, tyle,że mniej szczeka, dla niezbyt inteligentnej modnisi będzie to idealny pies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do dzieci żaden pies się nie nadaje, tym gnidom to tylko pijawki i piranie dać do hodowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka744444
polecam buldoga francuskiego, to są dopiero kochane psy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×