Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam 16 lat i jestem w ciąży co robić

Polecane posty

Gość gość

właśnie robiłam test, nie mogłam spać, okres się spóźnia już 2 tygodnie, no i wyszedł pozytywnym dwie grube czerwone krechy ;/ czy to może być pomyłka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasjkadsd
Raczej nie pomylka, spozniony ores+pozytywny test. Dla pewnosci mozesz zrobic jeszcze jeden test. Bedziesz musiala powiedziec komus doroslemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciąża to nie wyrok... Weź się w garść, i zacznij żyć dla dwojga. Skończ szkołę, wychowaj dziecko, i bądź dumna. Rzucisz szkołę, olejesz dziecko, pójdziesz w cug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:( mam dopiero 16 lat, mieszkam z babcią, która jest moją rodziną zastępczą, czuję, że ją zawiodę tą ciążą.Ona była ze mnie taka dumna, że się dostałam do dobrego LO, opłaciła mi kurs językowy, ma już plany co do studiów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
testy czasem się mylą, podobno, nawet na ulotce jest, że 95% wiarygodności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 cie to nie dopiero, bo na seks jesteś już wystarczająco dorosła. Nie bój się urodzić... i nie bój się uczyć dalej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto będzie to dziecko wychowywał? Babcia? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już po ptokach kochana. Teraz musisz powiedzieć babci i musicie ustalić plan. Poszukaj jakiegoś zaocznego liceum, bo dziennego raczej nie dasz rady ukończyć. Ale nie martw się, będzie dobrze. Skończysz szkołę, może z rocznym opóźnieniem ale tragedii nie ma. Babcia Ci pewnie pomoże. Później pójdziesz na studia, tez zaoczne pewnie i znajdziesz jakaś pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz 16, jesteś w ciąży, najwyższa pora dojrzeć, skończyła się beztroska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No... TY! albo pozbądź się dziecka... aborcja to najlepszy lek na głupotę, a potem sumienia wyrzut, bo zegar tyka i zajść nie możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się nie myślało zanim się zrobiło to może i najlepszy lek, dla wszystkich... dziewczyna sama nie ma nawet matury, wychowuje ją babcia, która też pewnie już wiele sił nie ma, a i emeryturę w wysokości jak wiadomo, i jak ty to sobie wyobrażasz? łatwo powiedzieć uródź jak to nie dotyczy ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorka 16 lat
Nie chcę usuwać, nie potrafię chyba, ale boję się, że nie podołam, że będę złą matką. Tyle mysli się kłębi w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorka 16 lat
zabezpieczałam się, chłopak na pewno mnie nie zostawi ma 22 lata, pracuje i studiuje zaocznie. Pochodzę z rodziny alkoholowej, babcia mnie wyrwała z tego piekła i stworzyła rodzinę zastępczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorka 16 lat
babcia ma 60 lat, nie jest jeszcze bardzo stara, kocham ją i po prostu nie chcę jej zawieść tak strasznie nie chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorka 16 lat
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciąża to nie koniec świata. Urodziłam w wieku 17lat i do dziś nie żałuje ... żałowałabym i pluła sobie w twarz jakbym usunęła wtedy ciąże...wiadomo będzie Ci ciężko - nie oszukujmy się! Ale mój synek (ma już 9lat), a w drodze córka - to najwspanialsze skarby jakie mogłam od życia otrzymać! LO skończyłam wieczorowo, później poszłam na zaoczne studia które też ukończyłam. Głowa do góry! Powiedz babci, ma większe doświadczenie i na pewno Ci pomoże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz babci, pokarz ze wiesz ze zle zrobilas, napewno ci jakos wybaczy i moze pomoze:) i popatrz na to z innej strony jak pojdziesz na studia to dziecko bedzie w takim wieku ze bedzie mozna oddac do przedszkola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez zaszlam w ciaze w wieku 17 lat,urodzilam syna...dzis mam37lat,skonczyl studia(ja tez) jestem z niego bardzo dumna i wiem,ze bedzie moja podpora na stare lata... glowa do gory to nie koniec swiata...zawsze mozesz sie zrzec praw do dziecka,mozesz zostawic w okienku zycia..ale nie dokonuj aborcji,bo z tym sie nie da zyc.,sumienie cie zadreczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za durne baby karza usunac ciaze, a jakie beda konsekfencje w przyszlosci juz nie mowia .Dziewczyno nie rob tego bo dopiero wtedy zmarnujesz sobie zycie.Chlopak cie zostawi ,a ty bedziesz cale zycie z tym walczyc .Moga to robic osoby ,ktore nie maja sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maja siostra miała to samo, matka wzięła gówniarę za ryj i skrobanka, potem gdy już miała swoje lata, urodziła trzy córki, i wypełniła się klątwa matki, obyś same baby miała i zobaczyła coo ja przeżywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak urodzisz córkę, będziecie mogły razem na kure, stwo chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
testy tez się myla:) idz do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GinekologTapicer
przywracam okres i ceruję cnotę. Ceny dostępne . buhahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gowni ci sie pouklada z dzieckiem,ani szkoly ani pracy, za pare lat nastepne dziecko i patologia z ktorej nigdy nie wyjdziesz. skrobanka to najlepsze co mozesz zrobic,im wczesniej tym lepiej i nie mow ze sie boisz,bac sie mialas jak rozkladalas nogi. a to juz swiadczy ze jestes niezrownowazona i bez glowy i taka juz zostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10-19 08:28:16 "Ja tez zaszlam w ciaze w wieku 17 lat,urodzilam syna...dzis mam37lat,skonczyl studia(ja tez) " Ale babko ściemniasz, kłamiesz zwyczajnie, twój syn jeśli dobrze liczę w wieku 20 lat już jest po studiach?????? i to jeszcze pewnie magisterskich :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha ale sie uśmiałam! Rzeczywiście nieuk nawet dobrze nie umie liczyc..czy ty kobieto chociaż wiesz ile trwaja studia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorka 16 lat
tak samo twój facet może cię zostawić, jesteś okropną osobą, byle dokopać innemu. Mój facet już wie, był w szoku jak ja, ale jest dumny, że będzie ojcem, powiedział, że nikomu nas nie odda i damy sobie radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jestem pewna ze sie nie zabezpieczalas..kto sie zabezpiecza w ciążę nie zachodzi..sory ale dosyc ze sie puscilas to w dodatku jestes klamczucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat jest dumny ze zostanie tatą, przestan pisac glupoty.Poczekaj rok to inaczej tu będziesz pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmeeeeczona
Pociesze cie, ze moja kolezanka z lo była w ciąży w pierwszej klasie mając 15 lat zaszła, urodziła jakos trochę po skończeniu 16 lat. Pierwszą klase zdała, nauczyciele poszli jej na rękę. Wychowuje dziecko bez chłopaka, bo ten się od niej odwrócił! Dziewczyna daje rade, chodzimy teraz do 2 lo, jest dobrze, dzieciaka zostawia w żłobku :) przynajmniej jest szczęśliwa teraz. Nie jesteś sama, babcia ci pomoże, będzie dobrze, powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×