Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam 19 lat i nie mam znajomych

Polecane posty

Gość gość

Jestem bardzo samotna nie mam z kim iść na imprezę na piwo czy po prostu pogadać BARDZO MNIE TO DOŁUJE :( POMOZCIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napiszże skądeś jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z krk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładna jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie mam znajomych, ani tym bardziej przyjaciół. Siedzę w domu, nie mam pracy. Szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" AFERY" łatwo ci mówić może masz silny charakter ale ja mam k***a dość. Na myśl że całe wakacje przesiedze na d***e to nie chce mi sie żyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno kryje się w czeluściach kafe jakaś dziewczyna z Krakowa, która też siedzi sama w domu tylko nie pisz do facetów stąd, serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jestem ładna ymnn laski z mojej klasy mówią że mam " naturalną urodę " ale zależy jaki ty masz gust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co mamy ci znajomych na próg domu dostarczyć? pracuj nad sobą, sama się staraj wychodzić do ludzi to może coś z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z wychodzenia do ludzi nic nie ma, jak jej nie maja lubic to nie polubia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz racje ale wszytko jest do d**y. samotność no najgorsza rzecz w życiu ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie kto mnie tam polubili jestem nieśmiała jak ktoś do mnie cos powie usnieche sie jak idiotka i tyle k***a . Jestem do niczego. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z wychodzenia do ludzi nic nie ma, jak jej nie maja lubic to nie polubia. no tak , lepiej niech siedzi w domu zamknięta na 3 zamki, to wtedy tłumy wielbicieli będa stały pod jej oknem. Kontaktów z ludzmi trzeba się nauczyć i można to zrobić tylko metodą prób i błędów, parę razy się przejechać, zweryfikować swoje wyobrażenia o sobie itp. Ale oczywiście lepiej siedzieć i narzekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy jesteś cwaniaków bo nie jesteście niektórzy na moim miejscu. Nawet mnie stara męczy " chciałam żebyś miała jakoś koleżaneke" och jak mnie to boli jak mi to mówi. Mam jej ochotę odpowiedzieć " mamusiu ja k***a też chciałabym mieć koleżankę a nie siedzieć w domu jak niewolnica czy zakonica czy chuj wie kto jeszcze " ale takie życie jestem sama ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj na jakimś forum ludzi z krakowa, co chcą się poznać na jakimś spotkaniu czy na imprezę szukają ludzi. Ja tak robiłam jak byłam na twoim miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za radę ale wiem że gowno z tego bd. Wszyscy mają swoich znajomych. A będę już sama . Kurwa nigdy nie pójdę do klubu ani na żadna impzke. C*****o i tyle myślę że jedyne rozwiązanie to kupię sobie 0.7 i sie najebe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też chciałabym mieć koleżankę a nie siedzieć w domu jak niewolnica czy zakonica czy ch*j wie kto jeszcze " ale takie życie jestem sama . nie takie zycie, tylko taka ty, taki twój wybór, ja byłam sama do czasu studiów, w podstawówce i szkole średniej nie miałam znajomych, dopiero na studiach zaczęłam mieć bliższe koleżanki, ale sporo pracy musiałam włożyć w wypracowanie znajomości i przełamanie własnych lęków i nieśmiałości. A ty byś chciała zeby życie samo za ciebie coś załatwiło. Tak nie ma , praca, praca, praca jeśli chcesz coś mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy mają swoich znajomych. A będę już sama . K**wa nigdy nie pójdę do klubu ani na żadna impzke ale ty jesteś beznadziejna i roszczeniowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nawet nie jestem nieśmiała, po prostu nie umiem z nikim złapać takiego kontaktu, żeby chciał ze mną wyskoczyć na zakupy/przyjść do mnie/iść na plażę :O I też jedyne co mam to kontakty z internetu, z ludźmi z forum tematycznych, z którymi umiem się dogadać i aż czekam aż wejdą na fb czy gg. Ale nie wyjdę na plażę z internetową najdroższą przyjaciółką mieszkającą za oceanem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz iść do klubu sama, kup sobie drinka, wyjdź na parkiet. Szybko się przyczłapie jakiś facet, może będzie fajny, da swój numer i wgl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" ale ty jesteś beznadziejna " i jakąś tam ale nie wiem co to znaczy . Wiesz zabolalo mnie to ale prawda w oczy koli czy jak to sie mówi wiem że ty pewnie masz dużo znajomych i przyjaciół i nie placzesz w nocy tak " beznadziejnie " jak ja . Dzięki za całą prawdę o mnie jesteś spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sama w klubie i będę sie lampic jak wszscy sie fajnie bawia... że ZNAJOMYMI. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no oczywiście tylko ty jesteś biedna, inni nie maja problemów. Może po prostu inni próbują coś robić zeby je rozwiązać a nie czekają na cud z zewnątrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co miałam koleżanki ba przyjaciółki dokładnie 2 w podstawówce. Och k***a jaka to była przyjaźń planowaliamy że pójdziemy razem do szkoły średniej. Ale co sie stało poszliamy do gimnazjum i już mnie pocalowaly w d**e. Może to mnie zrobiło taka nieśmiała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę powiedziec, ze też nie mam znajomych, chociaż zdarza mi się wychodzić do klubu, zwłaszcza w roku akademickim. W dziecinstwie miałam dużo koleżanek,potem w gimnazjum/szkole średniej bylo słabo, głównie siedziałam w domu. Ja jestem zdania, ze to ludzie teraz są tacy, mało rozrywkowi, mało chcą wychodzić... trochesię o tym przekonałam. Na studiach poznałam koleżankę, wyadawała mi się taka rozrywkowai super, inna niż ja bo też jestem nieśmiała,chociaż jak się rozkręcę to jest lepiej, bardzo duzo wychodziłyśmy, głównie same, też sie zastanawiałam czemu ona tak chętnie ze mną wychodzi skoro ma swoich znajomych a potem mi powiedziała, że najczęściej znajomym się nie chce a ja zazwyczaj byłam chętna, rzadko odmawiałam, ona podobnie :).Takie czasy też, ja nie lubię iść sie upić, ale anstynentką nie jest, z umiarem a teraz jak ktos idzie to się najczęściej nabzdryngolić tylko. Nie mam szczescia do klas/grup, zawsze niezgrane, nikt nie ma czasu nigdy, okropne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem kochana że inni mają gorsze problemy niż jakąś tam SAMOTNOŚĆ . ale ja znam niby " koleżanki " że jak im sie paznokiec złamie to ju są takie nieszczęśliwe. Żal. Myślę że Samotność to jakiś MAŁY problem jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem kochana że inni mają gorsze problemy niż jakąś tam SAMOTNOŚĆ . ale ja znam niby " koleżanki " że jak im sie paznokiec złamie to ju są takie nieszczęśliwe. Żal. Myślę że Samotność to jakiś MAŁY problem jest a czy to nie tak ze nie lubisz samotności, boli ciebie to ze jesteś sama ale też czujesz się lepsza ze masz mniej banalne problemy od jakichśtam, nie wywyższasz się czasem w stosunku do otoczenia? masz tematyczne zainteresowania, nie masz o czym gadać z innymi, jak masz problem to taki hoho a nie byle jaki Chyba trochę robi ci dobrze pozowanie na nieszczęścliwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty masz z kim wyjść do klubu i pogadać a ja nie mam nikogo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×