Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam 37 lat, chcialbym przezyc szalone wakacje na kempingu

Polecane posty

Gość gość

delektowac sie wolnoscia, ogniskami ze znajomymi itp chodzeniem w nocy na plaze, chlaniem piwa , kumpel by sie chwalil swoich 10 letnim BMW itp podrywalibysmy dziewczyny na dyskotekach i na plazy, bylaby kupa smiechu i pozniej super wspomnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już za pózno. im szybciej sie z tym pogodzisz tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krwa, znowu ten przychlast ma wolne i siedzi w domu i nudzi :o weź się wreszcie powieś ułomie, kupie ci te line

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:32 dlaczego za pozno? pytam powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właściwie na szalone wakacje to nie jest za późno, ale to co masz w głowie nie przekłada się na to co jesteś w stanie zrobić. Poza tym nasze dyskoteki w czasach obecnych są kijowe. Polacy są mentalnie strasznie zacofani, nie mają luzu i ludzie po 30 na dyskotekach to już mamuty. Dyskoteki to od podstawówki do ukończenia studiów max, dalej to już imprezy branżowe itd, a potem najlepiej emerytura i wędka nad jeziorem. Już ciekawsze życie ma kloszard, może sobie popić i potańczyć na środku ulicy, przynajmniej nikt się nie dziwi. Wyjedz na wakacje zagranice, pierwszy raz może na jakąś zorganizowaną wycieczkę to się trochę ogarniesz z ludzmi. Na takich wycieczkach niektórym puszcza poprawność polityczna i wreszcie chcą się zabawić, także masz jakąś szanse. No i tam nikomu już nie będą twoje zakola, włosy na plecach, aseksualność i inne wady, tylko musisz wyjśc do ludzi a nie kryć się po kątach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Menager jest projektem tego samego autora od stolca.a propo ide srac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol009
czemu niby za późno? Wiek w takich sprawach nie jest żadnym ograniczeniem :) Jedyne ograniczenia to nasza wyobraźnia no i może budżet. Mi sie zawsze marzyło zobaczyc Wielki Kanion i kiedy już miałem kupione bilety, doszły dodatkowe koszty i myslalem, że bede musiał zrezygnować. Ale nie poddałem się, wziąłem szybko przez internet pożyczke w feniko. A co przeżyłem, to moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SPIERTALAJ lichwiarzu ze swoją pożyczką, my tu mamy doskonały budżet na swoje przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest za pozno. Ja mam 36lat I jestem najmlodsza z naszej paczki. Wiekszosc jest po 40.. od lat co wakacje jezdzimy na biwaki pod namioty. Ogniska, plaza, zabawa do rana. Jest super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś problem w tym że facet nie ma żadnej paczki, jest samotny więc niby jak miałby przeżyć szalone wakacje? chyba z niedźwiedziem gryzzli w parku yellowstone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha ale to smieszne mialo byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na szalone wakacje to tylko w góry. Ja co roku jade z moją znajomą z pracy do domku w Białce www.domekwbialce.pl i tam sobie balujemy . Mają fajne ceny i piękne pokoje w typowo góralskim stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×