Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam 37 lat, zrozumialem, ze intymna relacja ze studentka juz nie dla mnie

Polecane posty

Gość gość

Mialem odejsc z tego forum, ale powrocilem by to Wam oglosic. Zrozumialem, ze to Wy mieliscie racje. Ja mam 37 lat, gdy mowimy o 23 letniej studentce z tatuazem, w sekci ciuszkach, z kolczykiem w nosie i lancuszkiem na stopie, to ona by sie zwiazala albo przespala z 37 latkiem, gdyby - mial duzego penisa i byl dobry w lozku ( ja mam 13 cm i problemy z erekcja i male doswiadczenie) - byl przystojny (ja z twarzy jestem 5.75 na 10 ale cialo mam wiotkie, aseksualne) - byl bogaty (zarabiam nieco ponadprzecietnie, ale daleko mi go mozliwosci szastania kasa) - byl charyzmatyczny, byl gwiazda towarzystwa, byl celebryta (jestem niesmialy, samotny, introwertyczny) jedyna szansa na zwiazek lub seks z taka dziewczyna to dla mnie prostytucja lub sponsoring :( Pozostaje ino smutek, ze tak przeyebalem swoja mlodosc ! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie martw się są też studentki w twoim wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na twoje problemy z erekcją prostytutka wcale nie jest złym rozwiązaniem. One mają doświadczenie i radzą sobie z różnymi męskimi problemami. Ale jest też możliwość że wpadniesz w nałóg ;) wtedy ciężko będzie wyjść z takiej relacji. Faktem jest że powinieneś nabrać trochę doświadczenia w tych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki za wypowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko 2 osoby sie wypowiedzialy? to przeciez dosc przelomowa deklaracja z mojej strony, a jestem jedna z gwiazd forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzieczek
a może czas wreszcie zmienić orientacje? widać tkwienie w tym hetero zboczeniu to nie dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaja sobie robisz, więc komentarz jest zbędny. Równie dobrze możesz marzyć o urlopie na Marsie. Polecisz? Ale wiotkie ciało i problemy z erekcją są do ogarnięcia. 5,75 ? Serio ? Jesteś bliski 40-ki, a posługujesz się skalą rodem z gimnazjum? Słabe prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos sie jeszcze wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjęliśmy do wiadomości twój werdykt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×