Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość 40 latek

Mam 40 lat i piekna mlodziutka zonke ze wschodu a wy macie leniwe stare polskie

Polecane posty

Gość gość 40 latek

Co dzien posuwam zoneczke i uwielbiam jej mlodziutkie cycuszki a wiekszosc facetow w moim wieku ma do posuwania stare doopy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekaj kilka lat i będzie Cię puszczała kantem dziadku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odliczamy czas do płaczu, ze wszystkie babki to k*** i leca tylko na kasę jak cię zacznie puszczać kantem - gratuluję dołączenia do stada baranów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 40 latek
Zazdrosnicy juz sie odezwali :) Dobrze, zazdrosccie mi bo macie czego. Cudowne cycuszki, cudownie jedrna pupeczka, nieprawdopodobnie smaczna pipka :) Wy stare pryki mozecie tylko o takie albo pomarzyc, haha! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 10 lat to będzie inaczej wyglądało a ona sobie w Polsce nowego młodszego gacha znajdzie :P Jesteś tylko tarpoliną głuptasku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj dziecko, dziecko słaba ta prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzecz jasna, że provo, ale niech tam sobie marzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
watpie zajalbys sie zonka a nie siedzial na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 40 latek
Hehe, dla statystycznego szarego 40-latka wizja posuwania mlodziutkiej dupciunieczki to bajka albo porowokacja. Niestety, ja nie jestem szary ja wy. Ja jestem wyjatkowy. I dlatego ciesze sie wyjatkowym szczesciem o jakim wy nie mozecie nawet marzyc :) Wiecie ja spedzie dzisiejszy sobotni wieczor? Zaprosze swoja mlodziutka wschodnia zoneczke do wykwintnej restauracji gdzie zwykli jadac nowobogaccy dzentelmenowie, zamowie drogie winko do wykwintnej kokacji, a po kolacji albo jakis taniec przy normalnej muzyce (Ona nieprawdopodobnie dobrze tanczy), a potem posuwanko jak tylko chce bez zadnych gumek :) Zazdrosccie mi, szaraczki skazani na stare doopy :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co zrobisz jak ona sie zestarzeje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, że masz tak bujną wyobraźnię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmierć UPAinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 40 latek
Oj, mylisz sie, Ona nie jest z Ukrainy, a z Bialorusi :) Coraz wiecej wschodnich dziewczyn przyjezdza do Polski. Nawet w TV slyszalem, ze tamtejsze matki tlumacza corko, iz Polacy do dobrzy mezowie. Zgadzam sie z tym. Kocham swoja zoneczke i jestem dla Niej dobry, mily, dobry i lozku sadzac po Jej glosnych pojekiwaniach, gdy wchodze w Nia gleboko :) A Ona jest bardzo dobra zoneczka i pracowita w odroznieniu od leniwych Polek. Np. tlumacze Jej, ze nie musi zmywac po sobie naczyn, bo zatrudniam gosposie ale Ona powiedziala mi, ze tak jest nauczona od mala - zawsze sprzatac po sobie. Jest nieprawdopodobnie schludna i czysciutka i porzadna. Po prostu wzor zoneczki! Oboje jestesmy szczesliwi, a wy teraz mi zazdrosccie :) Ktos mi zarzucil ze to prowo bo nie siedzialbym w necie majac taka zoneczke. Slusznie. Tyle, ze ja to pisze z komorki (brk polskich znakow) bo wlasnie wracam do domu ale niestety co chwila musze stac bo ruch wahadlowy. Wiec jak czekam na zielone to sobie pisze i zaluje, ze nie oge widziec waszych zadrosnych min, HAHAHA!... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam o wiele lepsza mloda azjatke :) bialorusinki to brudasy w porownaniu ze slicznymi japonkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja żonka rano jest Murzynką i ciągnie mi pałę swoimi dużymi wargami po południu jest gorącą latynoską a wieczorem zamienia się w Azjatkę z ciasną szparką. W niedziele i święta zamienia się w Polkę i wtedy kompletnie mi się odechciewa seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie litanie na swiatlach piszesz? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj prawik prawik alkoholiku prowokatorze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość made in japan
A która Japonka zgodziłby się dobrowolnie wyjechać do Polski? Dla nich Polska to trzeci świat. Która dobrowolnie związałby się z Polakiem? Chyba że ma alzhaimera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i taka jest prawda, zgadzam się z tematem. Po co brać polskie roszczeniowe k*****, wiecznie zachłanne, niezadowolone, pragnące więcej i sobie życie marnować? Nawet ładną Poleczkę z roszczeniami( bo wszystkie Polki mają paskudne, wulgarne, agresywne charaktery) można zastąpić jeszcze ładniejszą Ukrainką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Degeneraowi prawikowi daleko do takich prowo. Zresztą to niekoniecznie musi być prowo. Fakt faktem, że coraz więcej Ukrainek i Rosjanek przyjeżdża ich do Polski i coraz częściej wychodzą tu za mąż i związki ze starszymi facetami (czytaj: na tyle kasiastymi by zapewnić im normalny europejski byt) wcale nie należą do rzadkości. Szkoda tylko, że im więcej ma facet kasy tym większym pustakiem się okazuje i chwali się potem dookoła jaką to ma młodą żonę. Zatem biorąc pod uwagę typową dla takich pustaków mentalność autora śmiem twierdzić, że to wcale nie prowo. To po prostu dziany pustak. Młoda doopa jest dla niego dla kasy. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastąpić UPAinką? Dziękuję, postoję.:o 1943, PAMIĘTAMY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z której trasy ją wyjales haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co z tego, że jest z nim dla kasy? Polki też są zachłanne na kasę, tylko chcą jej jeszcze więcej, wszystkiego więcej, ciągle więcej i więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz jej że zbankrutowałeś zobaczymy ile zostanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też popieram autora i na jego miejscu gdybym mógł cofnąć czas zrobiłbym dokładnie tak samo. Mieć do wyboru śliczną młodą dupkę albo wiecznie niezadowolonego ćwoka to wybór jest jasny tym bardziej że białorusinki nie dość że śliczne to ponoć i pracowite. Wybór prosty. To że facet się chwali to nie dlatego że pustak tylko po prostu ma czym się chwalić i taka jest prawda jak i to że połowę facetów w tym momencie chuj strzela z zazdrości i to jest druga prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heheh mieszkam w Anglii a tu azjatek w choooooj :) i nie przeszkadza jej z jakiego kraju jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mmm jakie opisy, ja też chcę taką hehehe. Polki się łapcie za Arabów , bo zastąpimy Was wschodnimi dziewczynami :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Powiedz jej że zbankrutowałeś zobaczymy ile zostanie Powiedz jej że zbankrutowałeś zobaczymy ile zostanie " A Polka ile zostanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×