Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bielactwo to ja

mam bielactwo, potrzebuję pomocy w związku z pracą

Polecane posty

Gość bielactwo to ja

Mam pracę stałą, pracuję w budżetówce, zarabiam dość niewiele bo 1500zł ale nie to jest problemem. Mam bielactwo, zaczęło się ujawniać bardziej rok temu i teraz jest coraz gorzej, teraz wychodzi mi to na twarzy, mam okropne dłonie, nie daję sobie z tym rady. Chciałabym zmienić pracę, na taką, która pozwalałaby mi zarabiać będąc w domu, najpewniej byłoby to coś związanego z komputerem. Myślę o tym bo mam dość spojrzeń, śmiechów i głupich komentarzy na mój temat. Chcę zmienić pracę ze względu na bielactwo. Macie może jakieś propozycje? To poważny post, nie żarty i prosiłabym o brak głupich komentarzy. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielactwo to ja
podnoszę temat, jeśli macie jakieś propozycje to proszę piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielactwo to ja
proszę niech mi ktoś pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak Ci pomóc,ale najlepiej będzie jak będziesz mocno wierzyć,że znajdziesz taką pracę i że wyzdrowiejesz zainteresuj się prawem przyciągania,poczytaj o tym,przemysl sobie,spróbuj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielactwo to ja
ja wiem, że być może zabieram się do tego do złej strony, pewnie powinnam zaakceptować siebie i polubić swoje białe plamy ale to łatwo powiedzieć jeśli się tego nie ma, wiem, że są inne, znacznie gorsze schorzenia, mam tego świadomość ale to niestety nie sprawia, że nie zwracam uwagi na moje plamy, wyglądają bardzo brzydko a mam świadomość, że za niedługi czas będę wyglądała znacznie gorzej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówię Ci,spróbuj z prawem przyciągania naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×