Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam blisko 27 lata a mentalność taka sama jak miałem 16 lat

Polecane posty

Gość gość

Prawie nic się nie zmieniło nadal tak jak byłem fobikiem społecznym tak nadal nim jestem, od dekady ten sam ubogi zakres wyrazów twarzy, nieszczery uśmiech (chyba nigdy się szczerze nie uśmiechnąłem w życiu), cicho i niewyraźnie mówię przy większej grupie ludzi, ogólne codzienne zamulenie (nienawidzę kawy) i robienie wielu rzeczy na odwal się nigdy na 100%. Mimo to ukończyłem studia z mgr. inż., podjąłem pracę ale tak jak to było w szkole na studiach czy teraz w pracy jestem dla innych ludzi powietrzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12345676
mnie też wszyscy traktują jak powietrze, no ale ja już się nie zmienię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też już się raczej niezmiennie każdy dzień zaczynam z sporo podwyższonym tętnem po prostu gdy widzę obce lub słabo mi znane osoby spinam się jak agrafka nie potrafię zachować spontana jaki prezentuję do ludzi mi najbliższych i zaufanych znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mało tego przez 10 lat nabyłem około 4 znajomych reszta to byli ludzie słabo znani przewijający się w szkole, pracy, na studiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12345676
no ale jak pracujesz, masz jakiś tam znajomych no to nie ma co się przejmować, w końcu nie musisz być lubiany przez wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12345676
ja w ogóle nie mam znajomych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też nie mam znajomych i cały czas siedzę sama w domu zamiast wyjść na miasto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12345676
ja niestety mieszkam w takiej dziurze że nawet jakieś wyjście na miasto nie wchodzi w grę bo nie ma dokąd wyjść, no i nie ma z kim:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×