Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kdig99ghh

Mam cisnienie krwi 100/62 !!błagam czy ktos sie zna czy to zle bardzo??

Polecane posty

Gość kdig99ghh

bo mama mnie nastraszyla ze to dolne juz zapasciowe mam :( faktycznie taka jestem oslabiona i jeszcze okres mam do tego ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ETY
A JA MAM CIĄGLE 75/120 - ZAWSZE JESTEM OSPAŁA , KAWA POMAGA NA KRÓTKO - PODOBNO NIE WARTO SIE MECZYC BO LEKARZ PRZEPISUJE LEKI NA PODW .CIŚN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz bana na google?????@@@
wzorcowa norma jest 120/80 Niedociśnienie jest od ciśnienia niższego niż 100/60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdc8f8gf
za niskie dolne..podwyzsz sola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratownik medyczny
trochę niskie. wypij sobie kawę to się podwyższy. 62 to nie jest ciśnienie zapaściwe więc nie panikuj,albo i panikuj to wtedy też Ci sę podwyższy ze stresu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja czasem w 60
e tam robicie problem ja w liceum miałam 90/60 i funkcjonowalam normalnie. teraz mam 24 lata i 160/110 i jestem bardziej ospała niz wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weź się uspokój panikaro! ja mam często 80/50 i żyje :O całe życie na niskim i tak już 30 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slt5566
160/110 to ty do szpitala lec bo masz tak wysokie ze mozesz dostac wylew albo zawal.. matko ..masz nadcisnienie i nie wiesz o tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepsze niskie niż wysokie, dla serducha ma się rozumieć. poza tym ludzie z niskim dłużej żyją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pnikuj
ja zawsze mam ciśnienie 90/60 lub właśnie 100/60 jeszcze nie umierasz. a żeby było zabawniej ostatnio ciśnienie skoczyło mi do 127/77 i czułam się fatalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grajcjja
nie ma sie czym przejmować ja mam normalnie 100/60 i to jest jak najbardziej dobre cisnienie zdaniem lek. kardiolog, u ktorej kiedys robilambadania przed operacja. jak bylam w ciazy to miewalam 60/40 - rekord - mierzone w gabinecie u poloznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZNAM SIE NA CISNIENIU DOBRZE
moncia a ty nie cwaniakuj bo zrozum jedno JAK KTOS JAK TY MA OD ZAWSZE NISKIE TO JEST DOBRZE ALE JAK KTOS MA PRAWIDLOWE 120/80 I NAGLE WIDZI ZE MA OSTATNIMI CZASY NISKIE TO CHYBA NIE JEST NORMALNE . TO ZNACZY ZE CHORY JEST A TY MASZ OD ZAWSZE TAKIE W GENACH CISNIENIE A NIE ZE NAGLE SPADLO .. ALE CWANIAKOWAC TO KAZDY POTRAFI JAK SIE NIE ZNA LASKA MA PRAWO PANIKOWAC SKORO ZAWSZE MIALA MOZE NORMALNE A TERAZ WIDZI ZE ZA NISKIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZNAM SIE NA CISNIENIU DOBRZE
MONCIA DLA SERCA NISKIE JEST TEZ ZLE BARDZO BO ZROZUM ZE PULS SIE PODWYSZA PRZY NISKIEM ISERCE SZYBCKIEJ WALI I SIE ZUZYWA ALE TAKA CWANIARA A TEGO NIE WIE MATKO... POZA TYM JEST RYZYLO ZAKRZEPICY PRZY NISKIM CISNIENIU BO KREW ZA WOLNO KRAZY I SKRZEPY SIE ROBIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez przesady. dolne 60 to nie dramat. ale jak ktoś lubi robić zamęt wkoło siebie... to się nawet nazywa- hipochondria zdaje się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasiakaiowaka
Dobre masz ciśnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja czasem w 60
mam 160/110 i lekarka mi powiedziala, ze to wysokie, ale jeszcze ujdzie. wiec do leczenia sie nie kwalifikuje. nie czuje sie zle i w szpitalu mnie by wysmiali. ostatnio ze złamana noga nie chcieli mnie przyjąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
to jest moje cisnienie po 2 kawach , i krew oddaje z takim 5 lat normalnie mam ok 80/60 a w bilansie 18latka 60/40 i zyje nie dygaj jesli nie masz problemow e zdrowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka2908765
Ja też mam niskie cisnienie 90/60 kilka miesięcy temu to miałam nawet 90/50, aż raz to zemdlalam w kościele, ale to była przyczyna, że długo stałam i to dolne zlecialo do zera, lekarz stwierdził u mnie hipotomie orstatyczną (przypłość chudzielców do których należę) i zalecił więcej ruchu i odpowiednie leki, ale takie delikatne po których czuję się lepiej. I powiedział, że z wiekiem to minie po 40. Jeszcze10 lat mi ssię zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja czasem w 60
a czy wy z tym niskim ciesnieniem jestescie senne, ospale, bez checi do zycia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś problemów kardiologicznych nigdy nie miałam :) jestem po 2 operacjach i też prawie bezproblemowo (jak zdejmowali zacisk z nogi to mi ciśnienie skoczyło w górę i prawie odleciałam). a skrzepy to są chyba groźne jak się ma wysoki cholesterol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No panikara po prostu
i tyle w temacie! A jak ci nie pasuje to do lekarza wypierdalaj a nie tu siedzisz i błagasz o pomoc! No smiech na sali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wlasnie czesto mi puls skacze na 100 lub wiecej, wtedy sie zle czuje. Ale da rade z tym zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senna, ospała wiecznie faktycznie :O taka nasza przypadłość :) zawsze może być gorzej, np. nadciśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka2908765
Bo na starość to ciśnienie się podwyższa. Też mi zalecil więce solić, pić kawe. Ostatnio zauważyłam, że jak wieczorem zjadłam kilka paluszków słonych to i film mogłam do końca popatrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam niskie cisnienie cale zycie i jestem wulkanem energi(charakter) a w zyciu mam jakby bateryjski , potrafie byc bardzo zywa i ruchliwa, ale jak mnie dopadni eto moge przespac jeden dzien, regeneruje sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie jestem senna ani ospala no chyba ze dej after po imprezie krew oddaje z takim cisnieniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja czasem w 60
mi zalecili odstawic kawe zeby troche cisnienie spadlo, ale przeciez bez kawy to bym wlokła nosem po ziemi i nic w domu nie zrobiła (probowalam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345u473490
ja mam 90 na 50 iw sumie niewiemco z tym robic kawy niechce chlac bo to neizdorwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka2908765
Tak mówią lekarze, że lepiej mieć za niskie niż za wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×