Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamanaola22

mam iść do więzienia na 3 lata i strasznie się boję

Polecane posty

Gość załamanaola22

Dostałam już wezwanie do więzienia na 29 września. Nie wiem co robić. Nie mam pieniędzy na adwokatów. Mam wszystkiego dosyć. Nie przeżyję trzech lat w zamknięciu. Zastanawiam się czy teraz ze sobą nie skończyć. Rodzina się ode mnie odwróciła, a chłopak, który mnie w to wszystko wpakował zniknął i szuka go policja. Może ktoś wie jak wygląda taki pobyt w więzieniu i co tam można mieć ze sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co przeskrobalaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 lata to wczasy, nie odsiadka. Pajda to by było coś, a tak to 1,5 roku wyjdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co zrobiłaś ? moze da sie to jeszcze odkręcic i skrócic kare?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ci tak. Wcale mi ciebie nie żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radze nie spirtalac bo doloza wiecej. Dobrze sie sprawuj to wyjdziesz wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaola22
Odkręcić nic się nie da, bo już jest wyrok prawomocny. Było to tak, że chłopak założył na mnie firmę i konta do tej firmy. Brał towar i sprzedawał, ale nie płacił potem temu od kogo wziął. Na kontach były obroty, więc i kredyt wziął. Oczywiście nic nie spłacał. Firma tylko oficjalnie była na mnie, a tak to on wszystko załatwiał. Tak mnie wpakował, że teraz mam iść do więzienia, a jego szukają nie tylko w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w jakiej jeszcze sprawie go szuka policja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to w pace będziesz brana we wszystkie dziury. Przez 3 lata to cie zajeżdżą klawisze i lesby. Szykuj cipkę i dupcię do użytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmieniam zdanie. Spirtalaj jak najdalej i najlepiej kup sobie nowa tozsamosc. Mam wrazenie, ze puszka to twoj naniejsxy problem. Jesli wierzycielem jedt bank to raczej nie popusci i do tego pewno zus nie placony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli idziesz siedzieć za niewinność ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bylam ale w areszcie dwa miesiące (nie , nie jestem patologią, podrobiłam dokumenty do banku, potem sama się wkopałam i zmyslalam podczas przesluchania, bylam jak nacpana, gadalam takie bzdury, ze ktos mi kazał to zrobic, ze zmuszali mnie , chcialam zrzucic wine na kogos nieistniejącego i mnie posadzili w areszcie do wyjasnienia sprawy) nie było zle, jedzenie fatalne, wiedzialam ze szybko wyjde wiec to nie byl dla mnie koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo! Kredyt na firme w wielu bankach można wziąść po 24 m działalności. Firmy by tak długo towaru bez kasy nie dawały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaola22
Okazało się, że on ma na sumieniu więcej takich wyłudzeń i kredytów. Proszę was żebyście darowały sobie złośliwości. Jak nie macie nic konkretnego do napisania, to wcale nie piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaola22
On nie był głupi. Brał z jednego źródła max. dwa razy a potem szukał nowego dostawcy i tak w kółko. Wbrew pozorom trochę tego nabrał. Kredyt to nie wszystko, bo okazało się też, że on fałszował różne dokumenty dla jakichś innych firm, które też tak naciągały. Ale o to ma być oddzielna sprawa, tylko że najpierw muszą go złapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZA GŁUPOTE TRZEBA PŁACIĆ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za coś takiego do więzienia ?? Przecież są wyroki w zawieszeniu jak to możliwe ze za takie blache sprawy ty idziesz do więzienia ??? Coś mi się tu nie widzi. Poza tym są adwokaci z urzędu dlaczego z nich nie skorzystałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PDW
POZDROWIENIA DO WIĘZIENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mysle, ze to prowo albo nie mowisz calej prawdy, osoby niekarane wczesniej, o nieposzlakowanej opinii dostają wyroki w zawieszeniu lub wręcz kara jest zamieniana na kare grzywny i prace społeczne jak u mojego znajomego który zrobił pewną głupote, groziło mu teoretycznie do 8 lat, ale wrócił na studia, pracował gdy toczyło się postepowanie, jest z dobrego domu, nigdy nie karany, takze dzięci adwokatce ktora mu pomogla dostał grzywne celem pokrycia kosztów sądowych oraz prace społeczne w domu opieki. x Co do ciebie, w więzieniu dla kobiet podobno nie jest zle, zupelnie inaczej niz w więzieniach dla mezczyzn, jest tam bardziej domowa atmosfera, starsze kobiety i te z dlugimi wyrokami sa matkami, wiem ze rodzi sie tam wiele związków lesbijskich (co jest dowodem na to ze większosc ludzi to osoby biseksualne a nie hetero), gwałty są głównie wsrod męzczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś sobie siedziałem 2,5 miesiąca w areszcie do sprawy :) Dzień po sprawie mnie wypuścili i źle nie było. Najlepsze było to, że mnie uniewinnili, a osadzili mnie za nie stawianie się przez dwa lata na tą sprawę i nie miałem wtedy stałego meldunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kit jakiś jest . Dilerów bandziorow nie zamykają a ty dostałaś taki wyrok to musiałaś być karana wcześniej w takim razie skoro zawiasów nie dostalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaola22
Właśnie miałam adwokata z urzędu i on przez cały czas trwania sprawy, rozmawiał ze mną dwa razy nie licząc rozmów podczas rozpraw. W sądzie praktycznie się nie odzywał i prokurator tylko miał pole do popisu. Myślę że ta kara więzienia to zemsta prokuratora i sędziego za to że nie chciałam się przyznać ani iść na ugodę. Ja do końca twierdziłam że jestem niewinna i że to mój były s*******n chłopak mnie w to wpakował. Zastanawiam się czy nie zwiać, tylko nie wiem gdzie. Nie mam pieniędzy, ani żadnych kontaktów za granicą. Jak pójdę na trzy lata siedzieć, to wyjdę jak będę miała 26 lat. masakra. Starałam się sama składając wnioski o dozór elektroniczny, ale odpadło, bo to jest możliwe przy wyrokach do dwóch lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno spakuj się i idź odsiedzieć te trzy lata to jest najlepsze możliwe wyjście. Co ci da ucieczka, chcesz się chować przez 10 lat do przedawnienia ? ps też siedziałem i wiem co pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak odsiedzisz 1,5 roku i nie będziesz sprawiać problemów to na 80% Cię wypuszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaola22
Dilerów i morderców nie wsadzają, a mi zasądzili trzy lata. I szczerze gó.no mnie obchodzi czyjaś opinia, że to prowo albo bujda. To ja mam przewalone a nie wy. Fajnie komuś dokuczać co? A karana wcześniej nie byłam. Boję się tego więzienia. Boję się że będą mnie bić i gwałcić. Jak mam ze sobą skończyć , to wolę to zrobić na wolności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaola22
No to jeżeli ja dostałam trzy lata za wyłudzenia i oszustwa, nie zawinione przeze mnie tylko zostałam wrobiona, to ty za narkotyki możesz dostać z 10 lat. Ale podobno za narkotyki tak nie zamykają, więc się nie martw. A powiedz jeszcze z czego ci się tak ta twoja plapa cieszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie załatwiłaś sobie dobrego adwokata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaola22
A jak myślisz? Może dlatego, że nie mam na to pieniędzy, a dobrzy adwokaci chcą kosmiczne sumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×