Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam nerwice przez sąsiadów, czy mogę uniewaznic umowę najmu?

Polecane posty

Gość gość

Jest zapis,że jeżeli wypowiem umowę wcześniej niż zakłada koniec(podpisalam umowę na czas określony) mam wypłacić im kwotę,którą by otrzymali ode mnie do momentu końca umowy. Po 1,5miesiaca ja mam nerwice. Sąsiedzi z naprzeciwka to jacyś cpuni, imprezowicze. Kolejny weekend kopania w drzwi(sąsiadów z góry-oni chyba się boją policji nie wezwali),chodzenia i darcia japy po klatce od 1,2w nocy do 5. Muzyka może nie na full ale mi już przeszkadza bo są za ścianą, słyszę ich smiechy, jak się walą(bo kochanie to nie nazwę), włączają ta sama parodie francuskiej piosenki z yt. Mam dość. Chodzą nacpani. Właściciel mieszkania jest policjantem ale na moje uwagi nic nie pomógł,powiedział żeby wezwać policję. Ale jak wezmę to życia tu nie będę mieć. Jestem na macierzyńskim całymi dniami sama w domu. Mąż by się zajął ale wtedy będą tu cyrki. Jeszcze jakoś go powstrzymuje. Czy jak zerwe umowę bo zataili przed nami że są tu tacy sąsiedzi to będę musiała wypłacić im ta kasę? Dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wezwij policję bo inaczej nie masz dowodów i świadków. Ja wzywałam 2 razy na głośnych sąsiadów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:03 ale to mogą być tacy ludzie,że mi krzywdę zrobią jak będę szła po klatce.z.dzieckiem na spacer. Wczoraj te kvrwiszcze otworzyło drzwi w samym staniku jakiemuś typowe który był tak naje..że walil w drzwi piętro wyżej. Żyć się nie da. Jutro dzwonie do spółdzielni zapytać kto tam mieszka, po drugie dzwonie do dzielnicowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś to jakie masz wyjście? Dzwonisz na policje i oni interweniuja. Zrobić krzywdę to zawsze mogą, rozumiem Twoj lęk, też się bałam, ale odważyłam się i wezwałam policje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja policji nie ufam,jak zadzwoniłam przyjechali i nic nawet nie weszli,sąsiedzi widzieli jak podjezdzaja mają okna na parking i im nie otworzyli a do mnie ktoś zadzwonił i powiedział ale tam jest cicho... Także pytam o WYPOWIEDZENIE UMOWY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wchodzisz razem z policją i jeśli nie otwierają to policja kieruje sprawe do sądu. Ileż Ty masz lat że nie umiesz sobie poradzić? A mąż? Też nie umie? Małżeństwo niezaradnych ludzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co jest ważniejsze kasa czy spokój i bezpieczeństwo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez dowodow na wielokrotne interwencje policji nie masz podstaw do wypowiedzenia umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:41 naucz się czytać ze zrozumieniem zaradna życiowo kwoko. Napisałam wyraźnie chodzi o wypowiedzenie umowy w takiej sytuacji a Ty mi pie/rdolisz jak potluczony, że wezwij policję. Otóż nie,nie będę z policja wchodzić do mieszkania cpunow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:42 tak nie mam 30.000zl żeby im wypłacić. Wypie/dalasz w podskokach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś niezaradna, sfrustrowana baba :D hahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:49 idź spac jutro szkoła gimbusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś a ty nie możesz spać bo sąsiedzi szaleją? :D och biedna :( a może zadzwonisz po policję? A nie! Zapomniałam! boisz się :D to cierp :D a mężuś pewnie sra w gacie ze strachu, taki z niego mężczyzna, nie umie obronić swojej rodziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idiotka wulgarna ! roszczeniowe biedactwo życiowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×