Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam nie cale 20 lat i jestem dziewica, to normalne?

Polecane posty

Gość gość

Nie jestem chyba pasztetem, dbam o wyglad, powodzenie jakies mam. Mialam dwoch chlopakow, ale jestem troche niesmiala i sie balam troche seksu, bo 1. wychowala mnie babcia, ktora jest bardzo wierzaca i sila rzeczy mam to zakorzenione 2. balam sie, ze bede slaba w lozku i mnie zostawia po jednym razie. Kolezanki juz wszystkie to robily, a ja jak jakis wyrzutek. Tym nowo poznanym to klamie, ze z tym poprzednim chlopakiem spalam, bo sie boje, ze beda sie smiac, ale jak moge, to unikam tematu. Czy nie moglam sie urodzic normalna? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz zrytą psychę , kto to widział teraz żeby w tym wieku nie mieć dupsko przetrzepane jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby mi się dziewica trafiła to nosiłbym ją na rękach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez to wyjdzie jak bedziecie mieli współżyć. Wejdzie w ciebie, nie będzie zwracał uwagi na delikatność i dopiero się zniechęcisz do seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z drugiej strony to mam tyle bodzcow, ze chcialabym juz sprobowac. Ostatnio taki kolega mi proponowal tak delikatnie... Ale glupio tak bez zwiazku, a on mi sie nie podoba z charakteru strasznie, jedynie z wygladu to tak, nawet bardzo, ale nie chcialabym miec takiego chlopaka. Ale i tak sie boje, ze sie nie sprawdze, bo nigdy tego nie robilam, a w tym wieku to juz sie wymaga jakichs umiejetnosc***ewnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalne! z seksem za czekaj do ślubu bo dzisiejsi mężczyźni wykorzystują kobiety tylko do seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie uprawiaj seksu przed ślubem bo Bóg cię pokarze i będziesz w piekle się smażyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jak wezme slub i sie okaze, ze nie sprawdzam sie w lozku? Bedzie mnie zdradzal, czy od razu zostawi? Poza tym mam klamac, ze nie jestem dziwica jak jestem? Chyba i tak to wyczuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jejku to nie jest grzech smiertelny, wyspowiadalabym sie, duzo gorsze grzechu ludzie maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nic ci nie da bo za późno to jest grzech śmiertelny. Nie szanujesz ciała i musisz brać tylko prawiczka do związku który czeka z seksem do ślubu. Nie bedzie zdradzać bo jest to udowodnione naukowo z seksem za czekaj bo potem będziesz źle się czuć z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nic ci nie da bo za późno to jest grzech śmiertelny. Nie szanujesz ciała i musisz brać tylko prawiczka do związku który czeka z seksem do ślubu. Nie bedzie zdradzać bo jest to udowodnione naukowo z seksem za czekaj bo potem będziesz źle się czuć z tym. x Co ty za bzdury gadasz? Spytaj sie ksiedza, ze Bog wybaczy i nie pojdzie sie do piekla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dbaj o siebie i się szanuj. Utrata dziewictwa i chwalenie się na ilu bolcach siedziałaś, to nie powód do dumy, a wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale nikt zaraz nie bedzie mnie chcial jak si dowie, ze jestem dziewica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Każdy normalny szanujący facet który nie myśli przyrodzeniem będzie cie chciał. Według ankiety na kafe ponad 90% mężczyzn chce dziewice do związku i na żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak normalne, co w tym dziwnego i niezwykłego? Bez przesady mam parę takich koleżanek (chyba ze 3) w tym przyjaciółkę, która też jest dziewicą, a ma właśnie 20 lat.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam koleżanki które są dziewicami w wieku 24 a nawet 29 więc nie przejmuj się autorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak chca dziewice do slubu ale jakby mogli to odrazu by cie przer****** a co zrobisz jak ci w seksie nie bedzie pasowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak jakis chlopak dowie sie, ze nigdy nie spalam z facetem to boje sie, ze nie bedzie mnie chcial, bo pomysli, ze jestem jakas impotentka, czy cos. Zostane sama :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to jest mit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.20 lat to wcale nie stara dziewica 2. większość facetów chce związku-zaliczać moze chce z 3-5% z czego albo wyrastają,albo przeciwnie po rozwodzie jacyś skrzywdzeni itd.a tak szukają stałych partnerek i to nie zależnie od tego kim są i w jakim środowisku się obracają 3. każdy facet (no prócz tych niewielu co chcieli by zaliczyć) cieszy się i będzie z tego dumny-a do związku podejdzie bardziej sentymentalnie -faceci dzielą się na tych którzy są dumni z partnerki dziewicy i tych których kobieta była już obracana a oni udają ze to im obojętne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czekaj se do ślubu a po slubie powiesz zle mnie rypie i rozwod? ja nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie boje sie, ale tego ze ja nie spelnie jego oczekiwan w seksie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ci radzę z tym za czekać i sprawdzić faceta wtedy poznasz czy się nadaje na związek. Nie patrz na koleżanki bo one nie szanują ciała w ten sposób nie znajdziesz fajnego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20;07 Ty jesteś mitem, kobieta sama powinna zadecydować kiedy stracić dziewictwo i z kim. Nie ma na to gwarancji ze jak straci dziewictwo z ukochanym facetem po ślubie ze będzie ja szanował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słabsza genetycznie spiżżżdzaj na swoich kolumnowatych nogach sio sio sio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20;07 Ty jesteś mitem, kobieta sama powinna zadecydować kiedy stracić dziewictwo i z kim. Nie ma na to gwarancji ze jak straci dziewictwo z ukochanym facetem po ślubie ze będzie ja szanował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jak weźmie prawiczka to będzie szanował proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz czekać do slubu .. nie słuchaj tych debili w prowokatorow oni specjalnie ci bzdury pisz aja mam 21 i jestem dziewicą zakaldac am tu podany temat nie raz i wiesz co ? Dałam sb zrobić palcowke i mam traume do dziś bo nie był to odpowiedni facet a uwierz mi , że jak spotkasz odpowiedniego to spontanicznie to zrobisz i bez żadnych obaw ! Jeszcze wspomnieć moje słowa. Bądź dumna! Dużo słynnych pięknych modelek się tym chwali , że są dziewicami ! Niedzielę celowo cie podpuszczaja bo ci zazdroszcza wiązka poza tym po co im się zwierzasz z intymnych spraw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezu, dziewczyno! na co ty czekasz?? myslisz, ze ci pomnik postawia? nawet nie wiesz co tracisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20;14 Sama jestes slaba pipa, pewnie przeruchana we wszystkie strony ze tak piszesz, sio sio to mowi sie do kur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×