Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ojezus..

mam niedojebanych starych pomóżcie

Polecane posty

Gość ojezus..

Zero prywatności we własnym pokoju, nie mogę już tego znieść oni nie czają jak się mówi po Polsku. Przed chwilą mama mi włazi ( bez pukania oczywiście) i co mam do prania, a ja do niej że sama zaniosę i mi nie ma przewalać. Zaniosłam, a ta włazi za chwile i mi przewala ciuchy w puwce z treningu, ( A TAM MAM SCHOWANE KONDONY), wkurzyłąm się, mówie żeby nie grzebała w moich rzeczach, to szafe otwiera i tam grzebie ( a tam mam pamiętnik ) . NIe wytrzymam już z nimi, az się poryczałam. Wczoraj za to tata mi grzebał pod moją nieobecność, bo jak przyszłam to w kuchni leżały klucze, które miałam schowane w biurku ( od mojego dawnego mieszkania, teraz niezamieszkałego, chodzę tam z moim chłopakiem jak chcemy być sami , zakosiłam je babce ) Aha i wcześniej też szukał jakiegoś kabla, mówię że nie amm to mi zaczyna szuflady od biurka przeglądać, jak otwirzył drugą to sie na niego wydarłam bo tam mam schowany żel durex play:O:O:O Za każdym razem jak mi wchodzą do pokoju to mam aż ciarki, bo przecież nie jestem już dzieckiem i mam swoje prywatne rzeczy, których nikt nie może widzieć. Co na to poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojezus..
a oprócz grzebania w szufladach to najgorsze jest to ze tata ostatnio przegrzebał mi odbyt a ja tam miałam schowane 2 puszki piwa... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojezuss...
nie podszywaj się pało. jak im wytłumaczyć, że nie mają mi prawa grzebać:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojezus..
może zakleję dupę plastrem? tata mi wział te puszki, zarekwirował ale m,oze uda się je odzyskać. poza tym po tym jak włożył tam rękę az po ramię mam dziwnie rozciagniętą dziurę i boję sie ze sciągi bedą mi wypadać na klasówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak znam życie-niewytłumaczysz
1. przenieś kondomy do mieszkania babci 2.powkładaj do szafek karteczki z napisami typu: "tu nie ma brudnych gaci"......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfsffsdf
oj dziecko, to nauki sie wez. Niezla zdzira z ciebie, jak w kazdej szafce masz kondoMy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojezus..
dziekuje wam za rady kochani! teraz mam jeszcze 2 pytanka do was: a) jak skurczyc dupę? b) jak zapibiegac takiej sytuacji na przyszłosć? chodzi o moją cipkę. mam w niej schowane pól kilo jablek "na potem" i co będzie jak moj tata tam pogrzebie i je znajdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedro nie umie sie
ma rację,Starzy potrafią być upierdliwi,swego czasu otwierali nawet listy od mojej dziewczyny,szybko ich oduczyłem.Ale nie wszyscy tak szybko się uczą,czasem trzeba się wyprowadzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojezuss...
nie jestem pełnoletnie, a kondomy mam w jednej szafce:O I jak im gadam od roku jakiegos, żeby nie grzebali, to chyba sie nie da nie drzeć ryja:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojezus..
a jak mama wejdzie i zobaczy ze jem kupe? może zaistnieć taka sytuacja ze wezmie mi ją i sama zje a tego bym nie chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedro nie umie sie
nie drzyj ryja ,bo to nic nie da,musisz z nimi pogadac,ze masz prawo do prywatnosci [moi do tej pory czytają archiwum gg,ale tylko to ,co pozwole im czytac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo groźne zjawisko papkowe
W latach 60ych kiedy zjawisko to nie było jeszcze tak nagłośnione, grupa kanadyjskich studentów z University of Toronto badała wpływ papkowania na przemiany tektoniczne w strefie okołoweterowej. Podczas jednego z badań jeden student zaczął papkować w piwnicy, doprowadził do wyjścia fansófki z grzałki metalowej (wielu naukowców sprzeczało się do tej pory, że jest to niemożliwe) i został ukuty! To co wydarzyło się później studenci określają mianem 'horroru', 'apokalipsy', 'piekła'. Grzałka metalowa zaczęła obficie drgać i wyszła z niej fansófka. Paru studentom nie udało się uciec ponieważ nastąpiła blokada tektonowa. Zjawisko jest nadal badane.(źród. Magazyn Discoveries).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojezus..
bo mój facet ma do tego jakieś dziwne podejscie. jak trzymałam u niego i raz przyszłam w odwiedziny to wszystkie kondony były nadmuchane a zelu nie było, powiedział ze zjadł do naleśników/..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojezuss...
dlatego, że zazwyczaj przychodzmy do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojezus..
bo nie mam stalego partnera. Dlatego nie trzymam u niego kondonow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzę że postanowiłaś
nie powtarzac błędu rodziców i ty będziesz dojebana. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojezuss...
nawet nie umiesz się podszyć Ty frędzlu jebany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojezus..
raz tata wszedł jak się ruchalismy i się przyłączył 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszywaczowi dziekuje
za tekst o piwach ukrytych w odbycie. Popłakałam sie ze śmiechu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pippek
na was zawsze mozna polegac-wesoło mi sie robi jak was czytam...buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka deszczu
Mala-wiesz ty pewnie jestes w fazie dorastania(wiec po co ci kondomy?)wiec dlatego mama,tato cie tak denerwuja.A jak jestes taka dorosla to powinnac prac sama!Jezeli mieszkasz z rodzicami a masz swoj pokoj to nie znaczy wcale ze oni nie moga wejsc tak ani krokiem!Ty lazisz po mieszkaniu wszedzie chyba i to dopiero bylaby draka gdyby ci zabronili wchodzic do ktoregos z pomieszczen!Ale ..masz czas -podrosniesz-zrozumiesz a tymczasem wspolczuje twoim rodzicom powinnas dostac porzadnego klapsa w dupsko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszywaczka od piwa
kłaniam się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lecza mnie ludzie typu \"do nauki sie wez\" jak to czesto w polsce bywa seks jest czyms zlym,a prywatnosc mlodych ludzi niepotrzebna,bo prowadzi do rozpusty i trzeba ja sila kontrolowac. tymczasem juz w wieku 16-18 lat czlowiek jest gotowy by mieszkac sam,powinien mieszkac sam. to,ze w dzisiejszym swiecie jest niebezpiecznie i nie jest to mozliwe,to nie jest wina najmlodszego pokolenia,ale jak juz to starszego,bo to oni nam ten swiat taki jaki jest dzisiaj zbudowali. dlatego tym,co powinni zrobic jest szanowanie prywatnosci swoich dziec! szanowanie ich w ogole,jako odrebnych ludzi! nie wiem jak masz wytlumaczyc rodzicom....oni wydaja sie byc bardzo zatwardziali w swoim postepowaniu. powinnas powiedziec im po prostu,ze jesli znowu beda naruszac twoje zakazy,to sie wyprowadzisz. jednak pewnie nie masz dokad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojezus..
ej no z tymi [piwami to nieprawda była! nie trzymam piw w odbycie od czasu kiedy wyjęłam i okazało się ze były ciepłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka deszczu
Ta mala to jakis strasznie rozpieszczony bachor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×