Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tylko Magda.

mam ochote z kims pogadac.. jak ktos chce tego samego to niech sie tu wpisze!

Polecane posty

Gość tylko Magda.

zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko Magda.
dzieki Ci !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko Magda.
mam taki problem. bo poznalam chlopaka, bardzo fajnego chlopaka:) jest w moim wieku. spotkalismy sie juz siedem razy, mowi mi mile rzeczy, powiedzial ze jestem bardzo fajna, bardzo ladna.. problem jest w tym, ze nie cierpie jak nie wiem na czym stje, niby juz 7x spotkalismy sie, a on nic... ogranicza sie do buziaka w policzek na powitanie i pozegnanie. ale nie wymagam nic wiecej.. kurcze, nie wiem co robic. dzis do mnie zadzwonil i powiedzial ze teskni za mna, nawet nie wiedzial ze tak mocno (wyjechal na tydzien). dobra, fajnie, slodzi mi.. ale czy to nie trwa zbyt dlugo.? Moniczko doradz mi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze niesmialy
a moze mlodziutki - ile ma lat? W sumie lepiej ze slodzi niz by bez slodzenia bral sie do rzeczy. ja takich wolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym miec wszytsko jasne, nie wiem czy wypada zrobic pierwszy krok i po prostu spytac sie go za kogo mnie ma, za kogo traktuje, kim dla niego jestem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mowiac to mi sie wydaje ze nie chce cie stracic i dlatego podchodzi do ciebie z lekka doza ostroznosci... wydaje mi sie ze to dobrze.. a ile macie lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosanoga
poczekac, jak za 3 miechy dalej bedziecie na ty samym poziomie znajomości olej go, no chyba że się zakochasz i będzie odpowiadać ci znajomość platoniczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze niesmialy
czekaj, nie napieraj, bo go sploszysz. Przeciez chyba jest milo.A ile ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka Magda.
po 18scie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wydaje ze powinnas poczekac i na nic nie nalegac... moim zdaniem mu na tobie zalezy.. moze sie nawet zakochal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 18scie.. ale Monis myslisz ze powinnam sie go spytac?za kogo mnie ma, itp? nie mam zamiaru czekac az 3 miesiace!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, ja tez tak mysle ze nie ma co przyspieszac, ale boje sie ze sie zakocham czy cos, i bedzie:( a on nie bedzie dawal znakow.. jejku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edgarek
czekać bo inaczej wyjdziesz na łatwą a jeżeli mu to trdno przychodzi to tym lepiej dla ciebie bedzie pamietał ile sie musiał nastarac skorpo jest nieśmialy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze niesmialy
no co ty, przeciez nie ma doswiadczenia i chwala Bogu, nie poganiaj go , bo zepsujjesz. Zreszta co on ma robic? rzucac sie na Ciebie? Oswiadczac? Tez bada sprawe .Powoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kto ci kaze czekac 3 miesiace... mozesz mu delikatnie sugerowac swoim zachowaniem ze chcesz wiecej.. pozwol mu zaufac... uwierz mi ze ci bardzo zazdroszcze bo naprawde wiekszosc facetow od razu zaciagnelaby cie do lpozka... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i macie racje.. ale ja jestem taka ze albo sie angazuje albo nie. nie ma nic pomiedzy.. nie umiem trzymac go na dystans, łaaaaaaaaaaaaaaaa:( mowil mi kiedys ze spotykal sie z wieloma dziewczynami, i niektore okazywaly sie beznadziejne, bo po 3 spotkaniach chcialy sie z nim calowac a po 7spotkaniach moze chcialyby pojsc z nim do lozka... - widac ze nie jest taki ze z piersza lepsza latwiejsza pojdzie do lozka., to plus..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosanoga
ja czekałam i się nie doczekałam ale na twoim miejscu bym troszkę poczekała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edgarek
chcoiaż z drugiej strony cicha woda wiec mozesz sie rozczarowac bo to ze etraz jest ok nie znaczy ze sie nie okaze ze chce czegos i to szybko;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, moge czekac, jestem cierpliwa co do facetow, ale ile mozna?! chcialabym zeby powiedzial mi ze traktuje mnie jak swoja dziewczyne, na prawde chcialabym miec stabilizacje, i jako kogo go traktowac, nie wiem w tej chwili czy jako kolege czy jako swojego chlopaka.. wiem ze dopiero 7 razy spotkalismy sie i nie jest do bardzo duzo.. ale w ogole to chcialam sie go wprost spytac kim dla niego jestem.. ale widac to jest glupi pomysl... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem naprawde nie pytaj... zobaczysz potem to docenisz... mysle ze jest na co czekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×