Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Coralick

Mam poważny dylemat... do tych co lubia ciezka muze...

Polecane posty

chce cos przywiezc kumplowi z wakacji. ustalilismy ze to ma byc cos z heavy metalu... reszta nalezy do mnie... on koorwa ma wszystko! co ja mam poczac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam bo lubię
To poszukaj kasety z jego ulubiona kapelą, a nie CD. Kasety teraz to rzadkość, będzie miał zabawę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może jakaś
wersja koncertowa, wydanie dvd, jubileuszowe z gadżetami jednej z jego ulubionych kapel? Bo jak ma wszystko, to trudno będzie popaść, żeby nie zdublować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czytałem bloga
kup mu książkę albo album fotograficzny o jego ulubionej kapeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
album to fajny pomysł... tylko ze on nie jest polakiem. musiałabym trafic na wydanie po angielsku. ale lipa... kasety??? ha ha ha... to jazda... :) jak zdobede to dostanie jako dodatek do glownego prezentu. a cos polskiego?? tylko nie oscypki czy welniane skarpety??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
max... co to koorwa bylo??? - ok... jego ulubione to rob zombie, white zombie, black river (myslal ze sa z niemiec ha ha ha) i stare poczciwe g'n'r... co ja moge z tego wykrzesac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja mam znalezc sklepy muzyczne w moim miescie co sprzedaja cd i koszulki i takie pierdolki??? bo koorwa jak wpisze muzyczny to mi chca opchnac gitare albo perkusje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprezentuj mu dobrego, polskiego Vader'a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz ze to genialny pomysl... tego nie bedzie za hooja znal :) wielkie dzieki... w akcie desperacji powiedzialam mu ze jak mnie nie oswieci to z metalu dostanie dzwonek do rowera!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×