Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klementyna90

mam problem nie wiem z ktorym facetem zaszłam w ciąże bo

Polecane posty

Gość klementyna90

właśnie wróciłam z UK, byłam u siostry w odwiedzimy ,przed wyjazdem do uk współżyłam z moim chłopakiem w PL ,tak się nie fortunnie zdarzyło ze gdy byłam w UK to na imprezie poznałam tam przystojnego anglika i uprawiałam z nim seks bez zabezpieczenia(byłam trochę pijana,wiem ze zle zrobiłam) czego bardzo teraz żałuje bo dowiedziałam się ze jestem w ciąży a nie wiem z którym facetem zaszłam i nie wiem co mam teraz robić :(,nawet jeśli to dziecko tego anglika to on nie jest arabem lub murzynem wiec mój chłopak może nie zauważy? nie mam kontaktu z tym anglikiem to był przypadkowy chłopak ,co powinnam zrobić teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodzić "przypadkowego bękarta" i powiedzieć mu: ciesz się, ze nie szczekasz :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzi"wka z ciebie i dobrze ci tak teraz żyj z takim balastem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ten twój facet w pl to bogaty?? jaki ma status?? ma swoją firme? a może jego rodzice mają? może warto go złapać na bachora, co z tego że to nie jego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodzić, poczekać parę lat, jak pójdzie do przedszkola to nauczy się fajnych wyliczanek i wtedy będziesz mogła zrobić "entliczek pętliczek..." BTW "tak się niefortunnie złożyło" jest nawet lepsze niż moje ulubione "pogubiłam się trochę" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty się nie bój ciąży,tylko się módl żebyś jakiegoś syfa nie złapała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama patologia na tym forum, masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aborcja i po kłopocie. Sekret pozostaw sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chce urodzić to dziecko jeśli ojcem jest mój facet ale tego właśnie nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mogę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź od niego materiał genetyczny i zrób badanie :P jak nie jest ojcem to zapłać za aborcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BTW "tak się niefortunnie złożyło" jest nawet lepsze niż moje ulubione "pogubiłam się trochę" x :D tak, to jest dużo lepsze :D x To jest problem wielu kobiet, od zawsze, niestety. Co powinnaś zrobić? Powiedzieć prawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
da się to sprawdzić przez urodzeniem? poza tym jeśli mu o tym powiem to zerwie ze mnę a zależy mi na nim, chyba ze za mowie tabletki wczesnoporonne przez internet ,wiem ze to straszne ale nie mogę ryzykować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla takich jak ty proponuje mleko na imprezach.A swoja drogą ...to ilu facetow wychowuje nie swoje dzieci ? Masakra po prostu.Zgnilizna i parch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałabym urodzić to dziecko ale tak strasznie się boje ze się zorientuje bo coś mi podpowiada ze to nie jego,nie wytrzymam być samotna matka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A slyszałas kiedys o syndromie postaborcyjnym ?To poczytaj przed,zanim zrobisz tę głupotę.Pamietaj tez ze pigulka po nie jest w100 % pewna.Po niej rodza sie dzieci z wieloma wadami rozwojowymi. Mozesz urodzic i zrzec sie praw do dziecka od razu w szpitalu.Mozesz urodzic i wychowac sama.Ktorys z nich bdz placil alimenty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>A swoja drogą ...to ilu facetow wychowuje nie swoje dzieci ? <<< Podobno jakieś... 30% :( :( :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja nie mam namiarów na tego anglika ,wszystko się teraz sypie bo już planowaliśmy ślub,o tych wadach to o tabletkach czytałam żeby odczekać chwile i wtedy ten nie rozwinięty płód wypłynie na zewnątrz i koniec,wiem ze to straszne ale chciałabym aby dziecko miało ojca to też cierpienie dla dziecka,mogę urodzić ale boje się ze przy rutynowym badaniu krwi wyjdzie prawda,nie chce tez go okłamywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz mu prawdę .Jak prawdziwie kocha to wybaczy i wychowa nawet nie swoje dziecko ale nie oszukuj go .Zawsze takie sprawy wychodzą na jaw.Potem dziecko cierpi. Chyba niedoczytalas o tabletkach " po" Zdarza sie tak ze nie usuwają plodu tylko uszkadzają i rodzi sie dziecko z wadami... Poza tym wyrzuty sumienia itd to jest własnie ten syndrom postaborcyjny ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przemysl jeszcze to zostawienie dziecka w szpitalu.Jest tyle rodzin ktore z checia przyjmie Twoje dziecko pod swoj dach jesli nie chcesz wychowac go sama. Nie zabijaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba niedoczytalas o tabletkach " po" Zdarza sie tak ze nie usuwają plodu tylko uszkadzają i rodzi sie dziecko z wadami... xxx no w sumie racja, nie chciałabym żeby moje dziecko wyglądało jak b. siedlecka, to gorsze niż wychowywanie samotnie zdrowego dziecka 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie mozesz tak na spokojnie przemyslec sobie kiedy bardziej prawdopodobnie mialas dni plodne. Lekarz po usg powie ci ktory to tydzien to moze po tym dojdziesz do prawdy. A jaka duza przerwa byla miedzy spaniem z chlopakiem a anglikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie jeden po drugim. Fuj, zgiń przepadnij, szmacisko ohydne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIESFORNE dziewczątko nie cieszy że mo ale jeszcze chcieło by wiedzieć który św mikołaj darował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie niefortunnie się złożyło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test na ojcostwo, ale to po urodzeniu dziecka... o ile wiem, w ciąży też wykonują takie badania, tylko od 10-12 tygodnia i jest drogi, kilka tys. zł, zanim otrzymasz wyniki i tak będzie za późno na aborcję. Wyjścia masz w zasadzie trzy: usunąć - bez względu na to, czyje to dziecko, bo do 12-tego tygodnia raczej nie sprawdzisz, a później za późno na aborcję. Bramka nr 2- urodzić, powiedzieć facetowi, że to jego, ew. wówczas zrobić potajemnie badania, masz 50 % szans, że to faktycznie jego :), a jak okaże się, że nie, możesz to zachować dla siebie. Opcja nieco ryzykowna, bo zawsze może wyjść, że dziecko nie jest jego, np. przy okazji różnych badań. Wyjście nr 3- mówisz mu co i jak, tj. że jesteś w ciąży, ale go zdradziłaś i nie wiesz czyje to dziecko. Facet pewnie Cię zostawi, jeżeli dziecko okaże sie jednak jego, może będzie płacił alimenty, ale będziesz samotną matką. Chyba, że facet jest wspaniałomyślny i bardzo Cię kocha, na tyle, żeby mimo zdrady być z Tobą. Oczywiście ta wersja będzie bardziej prawdopodobna, jeżeli dziecko będzie jego, jeżeli nie, to wątpliwe, żeby z Tobą zostaał, choć jakiś tam cień szansy jest... No to tak w skrócie. Ty najlepiej znasz swojego faceta i decyzja należy do Ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementyna90
jednak usuwam, bo to anglika,nie miałam raczej płodnych dni z będąc z chłopakiem a z anglikiem tak,eh życie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i będziesz mogła być dalej ze swoim facetem, zatajając to że bylaś nie z nim w ciąży i usunęłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementyna90
dla niego wszystko zrobię, anglik mnie wykorzystał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×