Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Michał00

Mam problem z przyjaciółmi olewają mnie

Polecane posty

Gość Michał00

Mam 17 lat co do sprawy to Generalnie trzymamy się taką 6 osobową ekipą w tym 2dziewczyny z czego jedna mi się podoba(Daria) już 2 lata i często wychodziliśmy ekipą czy to do mnie czy coś albo na dwór itp a od czerwca jest inaczej. Pisze z nimi i wgl utrzymuje kontakt ale od początku czerwca wychodzą beze mnie wszędzie byli w aqua parku beze mnie a nigdy z Darią tam nie byłem :( byli pare dni temu w kinie bo pisali na konwersacji grupowej a jak sie spytałem kto jest to się okazało że wszyscy byli oprócz mnie jak się pytałem to mówili że ich wyjście jest zawsze spontaniczne a jak sie pytałem ich czy bede mogl wychodzić z nimi nastepnym razem to Daria napisały że pewnie ale dzien pozniej znów wyszli i po mnie nie pisali ani nic a jak zaprosiłem ich do siebie to pisali że zobaczą czy dadzą rade to nic nie pisali potem czy mogą itp a poszli beze mnie do centrum handlowego i słyszałem że mają podobno nad morze jechać na kilka dni i mnie nie zaprosili :( zawsze bylismy zgraną ekipą ,co mam zrobić? :( nie lubie jak oni sie dobrze bawią a ja w domu siedze i sie nudze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem Cie doskonale..... Will Smith fajnie to podsumowal " rob swoje , ciezko pracuj itp..." tez kiedyś mnie " wykluczono" baaaa z super koleżanki stalam sie obiektem drwin.... wiesz co zrobilam? Nie pisalam, nie dzwonilam, olewalam zdjecia ktore dodawali.....i co? Przyszli po czasie,ale coz, juz mialam nowe towarzystwo.sa wakacje, proponuje wejsc w sport, bardzo wzmacnia,również psychikę.powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×