Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hmmmmmmmm

mam pyt odnosnie komputera?

Polecane posty

Gość hmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to masz czy nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGDALLENKA
odp. brzmi NIE :) o cokolwiek pytasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmm
mam neta przez kablowke i nie wiem czy do tej skrzynki da sie podlaczyc jeszcze jeden komputera/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmm
czy bedzie to trudno zrobic? i co musze dokupic to tej skrzynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woqpppo
Musisz kupic router.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmm
ile to kosztuje ? bo za miesiac chce kupic takie cos zeby byl w domu bezprzewodowy ale to kosztuje ponoc 300zl wiec narazie chce takie tansze rozm, i czy sama dam rade to podlaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemsiem
Ja mam neostrade, dokupilam router asmax, kosztuje ok 200 zl plus kable. Dalam rade sama podlaczyc. Bezprzewodowy kosztuje ok 100 zlotych drozej, ale trzeba jeszcze kupic karty do kompow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmm
kurde to chyba lepiej odrazu bez kabli bo po co mam placic dwa razy, droga ta imprezka ja chce kupic laptopa i dlatego wole bez kabla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemsiem
Ja tez mam laptopa, a w drugim pokoju stacjonarny komp. Ale slyszalam ze bezprzewodowy internet oznacza wolniejszy transfer i dlatego zdecydowalam sie na kable. Poza tym odstraszyla mnie cena:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz net przez kablówkę to nie uda Ci się podłączyć drugiego komputera, bo: 1. jest nielegalne; 2. połączenie kablowe jest przez modem, do którego wchodzi kabel antenowy a wychodzi netowy; 3. aby działa u ciebie net zapewne panowie z serwisu spisali adres kary sieciowej - stały (przydzielany jest konkretnej karcie sieciowej), więc rozgałęzienie sygnału po modemie nic nie da, bo inny komputer ma inny adres karty; 4. jeśli byś mimo wszystko zdecydujesz się rozdzielić sygnał to komputer z tą kartą musi być serwerem i musisz zainwestować dodatkowo w minimum jeszcze jedną kartę, która wychodziłaby z tego serwera do drugiego komputera, jednak wszelkie zwiększanie obwiązania - pisanie na komputerze otwarcie programu, itp.), będzie równoznaczne ze zwolnieniem działania obu komputerów jak również przepustowości łącza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×