Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sasetka17

Mam pytanie do chłopców - czy nosicie rajstopy pod spodniami?

Polecane posty

Gość sasetka17

Moze to troche dziwne pytanie na takim forum ale moze jakis chłopak sie tu znajdzie. Moje pytanie wynika stąd ze ostatnio odkryłam ze mój chłopak (17lat) nosi pod spodniami rajtuzy... Jak sie go spytałam czemu to odpowiedzial ze mama mu kaze nosic, Nie wiem ile w tym prawdy, mi to w sumie nie przeszkadza, jak chce to niech sobie nosi, mam tylko nadzieje ze go to nie podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze nosi kalesony
a ty sobie ubzuralas ze rajstopy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titimd
nie nosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że noszę i kolego Komiczne, nosi i Deląg nosi i Linda. To normalne :) i bardzo zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasetka17
On mówi ze mus nie jest zimno tylko go mama zmusza do ich noszenia a jak nie załozy to wtedy ma kare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasetka17
On mówi ze mu nie jest zimno tylko go mama zmusza do ich noszenia a jak nie załozy to wtedy ma kare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to inna sprawa. a poza tym sa przeciez meskie kalesony, ktore pod spodnie w zimne dni sie nosi, a nie rajstopy, takie typowe dla kobiet:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasetka17
Ja mu to samo powiedziałam zeby sobie kupił kalesony a nie damskie rajstopy .Powiedziałam ze moge porozmawiac z jego mama wtedy on mnie zaczął prosic zebym tego nie robiła. Obawiam sie ze ona moze nawet o tym nie wiedziec ze on je nosi. Czytalam ze jest taka choroba jak fetyszyzm jednak mam nadzieje ze mój chłopak nie ma z nią nic wspólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem podejrzliwy
i wydaje mi się, że mamy tu do czynienia z fetyszystą (chodzi mi o autora topiku, bo nie wydaje mi się, żeby to była autorka) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D eeee tam fetyszyzm ja nosze szpilki (11 cm) bo mi tak wygodnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noszę
Uważam, że o swoich podejrzeniach powinnaś mu powiedzieć, głównie ze względu na niego. Chłopcy w tym wieku są bardzo pobudliwi, bardzo łatwo się podniecają i często się onanizują. Jeżeli on ubiera rajstopy, bo to go podnieca to jest pierwszy krok do dewiacji zwanej fetyszyzmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam tez nieraz zakładam...uwielbiam tak...:)Podnieca mnie to...a jak exploduję potem!:)Uwielbiam orać się z girls,która też zakłada rajstopy do sexu...:)Tylko muszą być co najwyżej 20den...:)Może też być ze szwem wzdłóż nóg...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Telewizja Rajstopowa
Witam serdecznie. Chciałbym Zaprosić wszystkich sympatyków i zwolenników noszenia rajstop przez mężczyzn do oglądania naszej Rajstopowej Telewizji. Wiadomo mi że są zwolennicy tej mody jak i przeciwnicy i tak już będzie ale jak każdy poświeci troszkę czasu na pooglądanie Naszej TV Rajstopowej. Może zmieni zdanie. Link do Kanału Telewizyjnego. http://pinotv.pl/kanal/nowa-moda-rajstopy-dla-mezczyzn W razie jakichkolwiek pytań. GG: 928930. Lub Czat na stronie telewizji. Pozdrawiam. Redaktor TV Rajstopowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dar..
nosze rajstop od dziecka zawsze je dostaje po starszej sorce umie w domu mama zawsze mi przypomina z rana i nie ma mowy abym ich nie załozył naszczeście mam zwolnienie z wf i i przebieranie nie jest problemem gozej bylo zeszłej zimy koledzy podśmiewali się gdy widzieli ze mam na sobie rajstopy ale naszczescie nie bylem sam w rajstopach bo w naszej klasie jeszcze trzech chłopaków chodzi w rajstopach najgorsze to było w 4 klasie teraz miej zwraca sie na to uwage jestem teraz w 6kl i w ten mruz chlopcy wszyscy mieli coś pod spodniami i rajstopy i kalesony ważne ze ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a najbardziej znani
nosiciele rajstop to Super Men Batman i Spiederman :D:D jakoś na męskości im nie ubyło:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulfon 2344
hm... teraz od niedawna są dostępne kalesony które przypominają rajtuzy (takie jak miał robin hood :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noszę
Jak chcesz się dowiedzieć prawdy, to porozmawiaj z jego mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaakceptuj to
Ja myślę ze powinnaś zaakceptować to ze twój chłopak nosi rajstopy pod spodniami , ja bym tak na twoim miejscu zrobił bo popatrz ile masz z tego korzyści zawsze możecie znaleźć wspólny temat do rozmów częściej na zakupy się wybierać . To ze lubi tom cześć kobiecej garderoby to nie znaczy ze jest dewiantem , jak t powiedział moja znajoma każdy ma jakieś zboczenie i powinnyśmy to zaakceptować bądź kreatywną dziewczyna i pokaż mu że nawet z takiego ubioru można dużo tematów , rozmów wyniknąć. pomyśl że dzięki temu może dbać o higiena ubierać się modnie w oczywiście w męskie rzeczy , doradzać ci na zakupach . A jeśli ci to się nie podoba to powiedz mu To ,chyba ze ci zależy to ty częściej zakładaj rajstopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didek 14
oczywiście że noszę bo muszę nosić bo mama mi każe a jak tak nie zrobie to dostaje kablem po plecach i latem muvzę nosić grube 130 den pod krutkie spodnie a jak nie chce nalożyć krótkich tylko długie to mama mi pszypala szyję , siusiaka i bżuch papaierosem asz się do końca wypali a muj tata musi tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cft
Ja też nosze rajstopy pod spodniami bo jest zimno. Nie chce tego robić ale mama mi każe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek01
Noszę rajstopy i pończochy już od wielu lat.Pierwsze rajtki (nie licząc rajtuz dziecięcych ,które sama mama kazała mi ubierać) takie ze stretchu założyłem w wieku może 6-ciu lat.Noszę je dla czystej przyjemności ,uwielbiam czuć jak opinają nogi,nie noszę raczej grubych ,zazwyczaj 20den lub cieńsze,najlepiej z lycrą ,dobrze dopasowane bym czuł się w nich komfortowo .Nie eksperymentuję z kolorami : beż ,lekko opalone ,nie kupuję w kolorach,które pokazują niedoskonałość przędzy,np: czarne i czerwone.Posiadam też kilka par pończoch ,w tym jedwabne i nylonowe również w komplecie z pasem.To jedna z moich życiowych pasji . Wiem,że większość społeczeństwa uważa to za obrzydliwe ,zboczone i że tylko kobiety powinny mieć prawo do noszenia takich rzeczy,ale trudno -ja to lubię i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja noszę rajstopy, są ciepłe i różne kolory. Teraz mam na sobie brązowe rajstopy 60 den z Gatty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też noszę rajstopy pod spodniami zimą - przeważnie takie grubsze z mikrofibry, u mnie w domu to jest zupełnie normalne, mama sama mi kupuje. chętnie porozmawiam: rajstopek@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena98
i jaki problem? Jeśli tylko pod spodniami to niech noszą co im sie podoba. Sama nie wyobrażam sobie zimą chodzenia bez rajstop. A jak mają nosić stare wyciągniete kalesony to już chyba lepiej żeby nosili normalne rajstopy. Trochę otwartości i zrozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze mówisz, ma być ciepło i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajtuzkowy1
Witam. Ja tam noszę bo nie chcę żeby mi marzły jajka,zawsze po siostrze zakładam choć mi mama kupuje nylonowe dla mnie. Fajnie się chodzi lepiej niż w kalesonach a po za tym nie zawsze mam na sobie majty,fajne uczucie gdy się tak chodzi.Do szkoły zakładam kalesony a tak to rajstopki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×