Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam pytanie do dojrzałych facetów o relację z młodą kobietą.

Polecane posty

Gość gość

Chciałabym zapytać o kilka rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytaj, mam 42 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale toma cruise;a to bym pyknela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestesta chuye...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znamy się z S. od ponad dwóch lat. Polubiliśmy się przez ten czas. Dużo ze sobą rozmawiamy, można powiedzieć, że rozumiemy się bez słów. Dawniej tak dla żartu mnie zaczepił, przytulił czasem itp. Ale teraz niby twierdzi, że to nadal pryjaźń, że mnie bardzo lubi, a zaczął się bez powodu przytulać, głaskać mnie, miziać po plechach, brzuchu. Zauważyłam, że często mi się przygląda, patrzy w oczy przez długi czas takim specyficznym spojrzeniem. Łapie mnie za rękę. Przecieź przyjaciele się tak nie zachowują. Dlaczego mówi, że to przyjaźń, że możemy się tylko przyjażnić, a robi takie rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyjaciele raczej się tak nie zachowują. Długo się znacie i skoro mówi Ci że to tylko przyjaźń... to tak jest z jego strony. Zakończ to i nie nastawiaj się na nic więcej bo niestety się rozczarujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dlaczego chce (i jest) tak blisko? Skoro to przyjaźń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yebane wzrokowcy , zatkaj oko pyty ktorym patrzysz pozadliwie, zaszyj se go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo nie czuje się samotny , ale nie masz co liczyć na więcej niż przyjaźń, znacie się ponad dwa lata więc gdyby chciał coś więcej to już dawno by próbował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, że znamy się już jakiś czas, ale dawniej nasze relacje takie nie były. Nie dotykał mnie, nie przytulał się ciągle, nie wkładał rąk pd koszulkę przytulając się, nie dotykał twarzy, nie całował w policzki... A może o to chodzi, że jestem o wiele młodsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i to być główny powód ale jeśli nie powiedział że Ciebie kocha przez tyle czasu to nie kocha... niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej znajdź sobie kogoś młodszego który Cię pokocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko, że wcześniej byliśmy znajomymi z pracy, spędzaliśmy czas razem, ale rzadziej niż teraz. No właśnie ostatnio zaczeliśmy się spotykać prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mowil ze lubi mlode dziewczyny i chciak mi wynajac kiedys kawalerke. mam na niego poprawke wzieta :D burek a jak 7 lat mija i chlop sie przytula i skamle o uwage :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dalej nie rozumiem tego bliskiego kontaktu fizycznego... Przyjaciół się tak nie przytula... Po co to robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbok wszystie dotyka mimochodem. dziwak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze cos do niej czuje tylko sie przyznac nie chce? slyszalam ze starsi faceci boja sie wysmiania/odrzucenia przez mloda kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mmoze i czuje, moze sobie o niej pomyslec jak bedzie wracal z podrozy bo pojechal zawiesc tesciowa na turnus w sanato :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wolnym człowiekiem. Chciałabym tylko wiedzieć, czemu się tak zachowuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolnym? a to ja myslalam o kim innym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona mówiła, że jest singlem. Okazało się, że to zwyczajna oszustka, która zadaje się z dilerami i złodziejami a ma zabrane bachory bo ćpala a zrobił je zgred stary dziad starszy o kilkanaście lat dawny złodziej recydywista w chwili kiedy była z innymi mężczyznami. Pożycza pieniądze a oddaje tylko po to by pożyczyć więcej by zniknąć ulubionych straszyć gdy zapytasz o dług. Zryta do szpiku kości ale wie co ukraść w sklepie żeby zdrowo się odżywiać. Je marchew z pomaranczami kradnie wszystko co drogie i dobre. Farbuje włosy na czarno bo już pojawiły się siwe zamiast brązowych włosów,ale nie ma 40 lat. Ubiera się jakby miała dużo mniej a w głowie tylko fajki i kombinowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to miało być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sKORO jestes mlodsza o wile to moze to jest problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze z jego strony to taka gra, ze nie chce nie chce a pozniej jednak bedzie chcial, moze specjalnie to robi bys sie starala, moze Cie testuje co jestes w stanie zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci sa dziwni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×