Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam taki intymny problem

Polecane posty

Gość gość

Chodzi o to że od 3 lat (odkąd urodziłam) kiedy mamy kochać się z mężem nie robi mi się "mokro". Nie wiem czym jest to spowodowane. Czuję podniecenie mam ochotę na sex. Mąż mnie całuję dotyka jak lubię a tam susza... Bez nawilżenia sprawia mu ból kiedy wchodzi. Musimy używać żelu lub musi mnie dobrze wylizac... Co mi dolega? Przed ciąża było wszystko normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to samo choć nie rodziłam. W pewnym momencie przestałam być mokra, bez nawilżacza nie ma mowy o seksie... Irytujące, ale do przeżycia. Śmiejemy się we dwoje, że na początku związku wydawaliśmy mnóstwo na gumki, teraz na żel do p***y :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie to irytujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żel to dobry pomysł, ale nie eliminuje przyczyny suchości, tylko skutek. Przyczyny mogą być różne, dlatego najlepiej pogadać o tym ze specjalistą - ginekologiem lub seksuologiem. Żeby rozwiązać problem trzeba poznać jego przyczynę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:34 rozmawiałam z jednym i drugim, nic to nie dało. Hormony ok, antykoncepcji nie stosuję, taka chyba już moja fizjologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Ja też rozmawiałam. W ciąży też wszystko było normalnie. No cóż chyba muszę się z tym pogodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie to irytujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku było koszmarnie, każdy seks kończył się płaczem, bo prawie nie mogłam chodzić z bólu. Stosuję probiotyki, dbam o siebie, konsultowałam wszystko jak wy z lekarzami i nic - nie wiem gdzie leży problem, zwyczajnie wyschłam. Dobrze, ze istnieją żele intymne. Do wszystkiego można sie przyzwyczaić. Faceci muszą pamiętać o tabletce, my o smarowidłach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie to irytujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz wybrać się do ginekologa i znaleźć przyczynę takiego stanu rzeczy. Zwsze warto to sprawdzić. Ja chodzę do http://piotrromanczuk.pl/ , świetny ginekolog - kilkukrotnie bardzo mi pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to jest jakiś podświadomy problem. Ja tez tak miałam bo miałam dość ciężki poród a fizycznie i anatomicznie było wszystko w okej. Byłam na pary sesjach u seksuologa w www.seksuologia.org. Bardzo mi pomogły te wizyty a wszystko siedziało w mojej głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×