Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam wrażenie że wszyscy dookoła są w związku, tylko nie ja!

Polecane posty

Gość gość

Jak mam kogoś poznać skoro wszyscy są zajęci?! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jesteś dziewczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem 23letnią dziewczyną, mam wrażenie, że wszyscy już spiknęli się podstawówce czy przedszkolu, no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć mam tyle samo lat ale jestem chłopakiem nigdy nikogo nie miałem i czuje to samo chcesz pogadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dosłownie przed sekundą zobaczyłam że kolejna koleżanka się zaręczyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kędzierzyn-Koźle Miasto w Polsce Kędzierzyn-Koźle – miasto w województwie opolskim oraz siedziba powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego, położone na Nizinie Śląskiej, na Śląsku Opolskim. Wikipedia Powierzchnia: 123,4 km² Pogoda: -4 °C, wiatr płd., 16 km/h, wilgotność 59% Hotele: 3-gwiazdkowe za średnio 210 zł. Wyświetl hotele Województwo: Województwo opolskie Liczba ludności: 58 749 (2015) Czas lokalny: środa, 18:10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahah o u mnie większość znajomych już kogoś miała albo nadal ma a ja nadal nigdy nikogo nie miałem, raz udało mi się friendzone osiągnąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś , cześć, przynajmniej ktoś wie co czuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem niestety bardzo dobrze, czasem próbuje się pogodzić z tym ale pomaga na 2- 3 dni a potem znowu wraca te przygnębienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boli ta świadomość że zostanie się samotnym do konca życia, bo już próbowałem ale zawsze bez skutku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz trochę pogadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też nigdy nikogo nie miałem mam 27 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie Wy ludzie jesteście? :( Ja na każdym kroku spotykam zajętych, chyba nawet nie znam żadnego singla! :( Chciałam mieć dom, rodzinę, dzieci...lata lecą, ja się kształcę...Chciałam zapewnić godny byt mojej przyszłej rodzinie a tu nikogo takie nie będzie. Byłam sama, jestem sama i na zawsze będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie Wy ludzie jesteście? :( Ja na każdym kroku spotykam zajętych, chyba nawet nie znam żadnego singla! :( Chciałam mieć dom, rodzinę, dzieci...lata lecą, ja się kształcę...Chciałam zapewnić godny byt mojej przyszłej rodzinie a tu nikogo takie nie będzie. Byłam sama, jestem sama i na zawsze będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak autorka ma racje, wszyscy sa zajeci wszyscy sa w zwiazkach i wszyscy seks uprawiaja. Poszlam na msze do kosciola i to byl moj juz ostatni raz. Po prawej stronie baba z facetem, po lewej tez dwie baby ze swoimi facetami a ja w srodku sama jak taki pajac. Glupio sie z tym czuje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.52 Przecież nie napiszę sobie na czole, że szukam chłopa! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcę porozmawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20;57 Nikt ci niczego nie kaze ,chcesz byc sam/a, to zostan sam/a. Tylko osoba samotna ma dziwne uczucie, gdy wszedzie widzi pary z dzieciarami, wozkami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę być przecież sama! I tak, czuję się samotna i nieszczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to zostaniesz sama tak to jest jak się wybrzydzało i wymagała bóg wie czego to są tego konsekwencje pozostaje ci zostać samotność z kotami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wybrzedzalam cierpie na zaburzenia osobowosci-osobowosc niedojrzala, zaburzenia adaptacyjne, epizod depresyjny ,wiec u nikogo nie mam szansy na milosc. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wybrzydzałam, po prostu nikt się mną na dłuzej nie zainteresował :( i nie lubię kotów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podszyw, nie mam problemów ze zdrowiem psychicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierze że nie wybrzydzałaś wiesz ile jest mężczyzn którzy chcą znaleźć kobietę z którą chcą założyć rodzine?? no właśnie więc zacznij tak nie wybrzydzać jak wcześnej to szybko się znajdzie przyszły mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznaję, raz odrzuciłam chłopaka ale nie pasowaliśmy do siebie na wiele płaszczyznach, po co zawracać sobie i komuś głowę wiedząc że i tak nic z tego nie będzie. Ilu mężczyzn? Już odpowiadam, wszyscy zajęci. Ostatnio poznałam miłego, dobrze nam się rozmawiało, był zabawny, flirtowaliśmy, myślałam że w końcu coś się zdarzy, że zaprosi mnie na randkę i tak, zdarzyło się, zaczął opowiadać mi o swojej żonie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Le tam i takiego zonatego ,juz zajetego poprowadzisz do oltarza, czy juz sie wszystko miedzy wami roz/pier/do/lilo? zesralo sie wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będę rozwalać rodziny! I marzy mi się ślub kościelny a ja w białej sukni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ślub kościelny i biała suknia jest zarezerwowana tylko do dziewicy ? czy ty autorko jesteś dziewicą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zapomniałem przeciez ty gustujesz w starszych meżczyznach więc wiadomo dlaczego trafisz na żonatych i zajętych :) może spróbuj się zainteresować rówieśnikiem lub młodszym co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×