Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AntyUkraina

Mam wrogi stosunek do Ukrainy i Ukraińców i nie wiem dlaczego Polska im pomaga

Polecane posty

Gość AntyUkraina

Wołyń 1943 pamiętamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Zamiast pomagać swoim czy to biednym czy chorym którzy potrzebują pieniędzy na leczenie czy operacje to oni jeszcze wspierają milionami Ukrainę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no własnie nie wiem, to tak jakby szwabów wspierać albo ruskich, to tacy sami nasi "przyjaciele"... idiotyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile lat musi upłynąć żeby twój stosunek do nich uległ poprawie? Czy masz także wrogi stosunek do Niemców Rosjan Austriaków i innych którzy okupowali masz kraj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale sami nie mamy nic przeciwko żeby nam pomagano. Wołyń 1943 to było dawno teraz czas na przyjacielskie kontakty z sąsiadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiecie że bez tego wsparcia Rosjanie przejdą przez Ukrainę jak nóż przez masło które to masło rozsmarują na Polsce?? Trzeba myśleć dalekosiężnie. Dzisiaj obronność to podstawą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponuje porozmawiac z osobami ktore byly na ukr ,przed majdanem troche faktow ,tam nie lubia lachow ,dla bohaterem jest zeznik upa bandera co na wolyniu wybili polakow ,ss galicjen ,zez na woli tez ukraincy ,kapo w obozach konc tez ukr .nie maja historii ,sztuczny twor ,panstwowy ,nie dobry sasiad zreszta przylad cmentarz obroncow Lwowa i co zrobili ukr ,smietnik na mogilach polakow ,moja babka mowila rusek okradnie ,niemiec pojdzie ,ukr.zabije mieszkala na ukr .przezyla wojne przeniosla sie do rodziny do polski uciekala przed ukr ,zeznikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nienawidze niemiec i rosji. Wrzesień 1939 PAMIETAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawdą jest że cmentarz Łyczakowski w którym chowano Orlenta Lwowskie jest zaniedbany byłam we Lwowie i widziałam. Moja babcia na własnej skórze odczuła okrucieństwo Ukraińców ale przyszedł czas żeby skończyć z nienawiścią i budować przyszłość na przyjaźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nacjonalizmi ukrainskiego boję się tak samo jak Putina. Na Ukrainie byłam wielokrotnie i nie raz zauważyłam, że Polaków się tam nie lubi. Nie rozumiem zaangażowania Polski we wspieraniu Ukrainy. To nie prowadzi do niczego dobrego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma wrogiego stosunku ani do samej Ukrainy ani do Ukraińców , ale też jestem przeciwna pomaganiu im :) Chcieli demokracji bez chwili zastanowienia się o co w tym wszystkim chodzi , co za tym się kryje i jaki cel mają w tym kraje UE takie jak Niemcy czy też samo USA a nawet Rosja zatem niech sobie teraz dają rade nam nikt nie pomagał a wrecz krytykowano Polaków w Europie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kolei ja również bywałam nierzadko na Ukrainie i nigdy nie spotkałam się z nienawiścią Ukraińców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ukraińcy to dzicz, sami rozkradli swoje państwo, a teraz wyciągają łapy po pomoc. Złodziejstwo i korupcja na każdym kroku, tylko dyktatura Putina zdołałaby zmusić ten motłoch do jakiegoś porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj coś mi się zdaje że ktoś tu uprawia propagandę na rzecz państwa Putina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tv polskiej byl film o lwowskim cmentarzu Orlat lwowskich jak trudno sie dogarac z ukr . Polakom ,ciagle zmieniali tresc tablicy a maiala byc Orleta lwowskie bronily lwowa przed bolszewikami ,cos w tym stylu ,byl tez cykl filmów o lwowie osobiscie nie lubie ukrainców sa nacjonalistami tam zadza oligarchowie bardzo majetni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 14:01 żeby Putin z nami nie zrobił porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trolle z Samoobrony i Zgoda zasiedlili się na forum! Slavia Ukrainie! Chwała Wielkiej POLSCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie rozumiecie że bez tego wsparcia Rosjanie przejdą przez Ukrainę jak nóż przez masło które to masło rozsmarują na Polsce?? Trzeba myśleć dalekosiężnie. Dzisiaj obronność to podstawą =-- bzdura, Ukraina nie jest w UE , Polska jest. Chociaż i tak Polsce nikt nie pomógł w czasie 2 wojny ale mniejsza o to. Nie widze celu w pomaganiu Ukrainie, lepiej żeby wzmocniono granice , a Rosjanie mogą jak dla mnie zajac tamte tereny tylko byle Ukraińcy nie przyjezdzali do nas ,bo niedługo będzie ich więcej niż Polaków :( ( o ile już nie jest) ciągle słysze w autobusie Ukrainki, raz siedziała kolo mnie taka zdzira i nie ustapila miejsca staruszkowi bladź ze wschodu , zobaczycie zrobią nam drugi Wołyń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dareios
Nie wiem jak można mieć wrogi stosunek do jakiegokolwiek narodu. To kretyńskie myślenie rodem z XIX wieku. x A co do tego całego zamieszania to nie chodzi tu o Ukrainę samą w sobie i to nie jakaś szczególna sympatia do kraju jako takiego jest przesłanką do działania tylko fakt, ze pewien łysawy pan z Moskwy rozpętuje wojnę u naszych granic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Złodziejstwo i korupcja na każdym kroku, tylko dyktatura Putina zdołałaby zmusić ten motłoch do jakiegoś porządku." x To ciekawe że jakoś dyktatura Putina nie zrobiła porzadku w samej Rosji. W ogóle co to za myslenie że dyktatura cokolwiek uporządkuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Polacy jeźdzą do Anglii to nam nie przeszkadza a jak troche Ukraińców przyjechało do Polski to ludziom sie niepodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to śmieszy jak co niektórzy najpierw krzyczą "nie przepraszam za Jedwabne" a potem wypominają Ukraińcom rzeź wołyńską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ gość dziś 13:55 jak mówisz A to powiedz i B napisz jeszcze o pierwszym kaszalocie RP z jakiej to rodziny pochodzi gdzie pracowali i ilu polaków zamordowali !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mnie to wkurza.. Polacy nie mają mieszkań, wielu nie ma nawet ubezpieczenia zdrowotnego, a państwo zamiast Polakom to pomaga Ukraińcom, daje im mieszkanie, ubezpieczenie, załatwia pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ukraina i rosja jak tylko dogadaja to wrogiem ich bedzie jankes co jest daleko a blisko to jest Polska wrog rosji ,wojna usa -rosja bedziena terenie polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest takie powiedzenie "przyjaciół poznaje się w biedzie" jak Polacy odwrócą się teraz od Ukraińcow to będą to na zawsze dwa wrogie sobie narody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mamy żadnych zobowiązań wobec ukraińskich psów. Niech się biją z Rosjanami. To jest piękne jak dwóch wrogów skacze sobie do gardeł. Ale ukraiński kundel nie ma szans z niedzwiedziem rosyjskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na przyjaźń z ukraińcami przyjdzie czas gdy rozliczą sie zz ludobójstwa wobec Polski. Na razie jednak stawiają oni pomniki banderowcom i żadnego "przepraszam" nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do14:32 do Polski Ukraińcow przyjechała garstka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×