Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kamil51120

Mandat od straży miejskiej ?

Polecane posty

Witam. Wczoraj coś takiego znalazłem za wycieraczką w samochodzie: INFORMACJA Wykonując czynności służbowe na ul. "xxx" funkcjonariusz Straży Miejskiej stwierdził popełnienie wykroczenia przez kierującego pojazdem, tj. "postój pojazdem w odległości mniejszej niż 10m przed przejściem dla pieszych" w dniu "25.09.2016" o godzinie "14.30", co wyczerpuje znamiona wykroczenia określonego w art. "97" k.w. Z przeprowadzonych czynności sporządzono dokumentację fotograficzna i zostaną wszczęte czynności wyjaśniające. Wszelkie niezbędne informacje w tej sprawie można uzyskać osobiście w siedzibie Straży Miejskiej Miasta Lublin ul. Podwale 3A w terminie "3" dni od daty wykroczenia (pon.-pt. w godz. 7-8 lub 14) tel. kontaktowy ...... I moje pytanie brzmi czy muszę się do nich zgłaszać?, bo jest to dla mnie problem gdyż nie jestem z Lublina. I czy mam coś robić w tym kierunku czy czekać aż przyślą mandat do domu? Dodaje zdj jak by ktoś chciał zobaczyć http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/9ab91784bc292926

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×