Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kakud8fgg

MASAKRA!!MAM TERAZ PULS W SPOCZYNKU AŻ 85!!MARTWIE SIE CZY TO COS ZLEGO

Polecane posty

Gość kakud8fgg

bo wczoraj mialam tez 80 jak mierzylam.. A MOJ MAZ MA TYLKO 50 PULS CZYLI IDEALNY! czy cos nie tak ze mna? jaki wy macie puls w spoczynku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaudmajf
nadczynnosc tarczycy masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka zwyczajna
1. dla niektórych osób to normalne, że mają taki puls i nie należy sie tym martwić 2. czasami jesli mialas jakis wysilek fizyczny dzien przed to serce tak wali.. ja ostatnio bylam na rowerze i dzien po nim siedze sobie na kanapie i czuje jak mi serce wali, to zmierzylam puls i bylo 101!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaudmajf
to niwe jest normalne ta co miala 110 w spoczynku to masz chore serce na bank a puls 86 w spoczynku to juz cos nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaudmajf
znaczy puls 101 mialo byc..nie jest normalny w spoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka zwyczajna
no moze nie, ale ja mam bardzo slabą kondycje a dzien przed naprawde duzo jezdzilam na rowerze.. teraz juz nie mam az tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaszicza
Ja do takiego pulsu miałam dodatkowo niskie ciśnienie :O To dopiero meksyk. Badania nie wykazały ŻADNYCH nieprawidłowości, więc bez kitu, że "na pewno masz chore serce".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadafaf
moja żona ma 100 czasem nawet więcej i żyje:d także się nie podniecaj za bardzo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest normlane
TO JEST CHORE SERCE ALBO TARCZYCA CHORA ALBO INFEKCJA JAKAS W ORGANIZMIE I STAN ZAPALNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treleulele
ojacie, ja mam 20 lat i cisnienie 165/100 a puls 80 i zyje, dobrze sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest normlane
ZA DUZY PULS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto ci powiedział że puls 50
jest ok? Według wiadomości medycznych to książkowy puls to 72. Tak, że wychodzi na to, że ty masz odrobinę wyższe a twój mąż stanowczo za niskie. Pewnie ma duże gabaryty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka zwyczajna
ja kiedys jak bylam dzieckiem to mialam badania robione, bo tez mialam wysoki puls zawsze i lekarze mowili, ze to normalne u mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZA 2WYSOK
WYSOKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zawsze
mam miedzy 80 a 90,mam 28 lat i jestem calkiem zdrowa,wiec sie nie martw:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to Cie niepokoi - idź się zbadaj; lekarz wyda Ci trafniejszą diagnozę. Być może nie jesteś na nic chora. Takie tętno w spoczynku jest dopuszczalne ale świadczy o bardzo słabej kondycji fizycznej. Dla własnego dobra zacznij uprawiać jakąś niezbyt męczącą dyscyplinę: idealne są szybkie marsze, bieganie, jazda na rowerze, pływanie. Umiarkowany wysiłek kardio dość szybko zbije Ci tetno, co w konsekwencji wzmocni serce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam pojęcia czym ty się
martwisz. Chyba tylko wpisami tych, co "wiedzą najlepiej" :) Zobacz: częstotliwość (ilość wyczuwanych uderzeń w ciągu minuty), której wartości prawidłowe zależą głównie od wieku. W czasie badania na uwadze należy mieć, że nie należy badać tętna po wysiłku fizycznym (po dużym wysiłku fizycznym częstotliwość może nawet przekraczać 200 uderzeń/min.) lub w stanie przeżyć emocjonalnych. Tętno może być częste (pulsus frequens) lub rzadkie (pulsus rarus). Przeciętna częstotliwość tętna waha się w zależności od wieku i wynosi około: u płodu: 110-150/min u niemowląt: 130/min u dzieci: 100/min u młodzieży: 85/min u dorosłych: 70/min u ludzi starszych: 60/min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam pojęcia czym ty się
i wyglada na to, że to mąż ma problem ze zbyt niskim pulsem a nie ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darrr

Będę polecał Duo Control osobom chorującym i zupenie zdrowym którzy po prostu chcą lepiej kontrolować swoją kondycję. Ja używam pulsoksymetra bardziej profilaktycznie akurat, a druga rzecz że zacząłem ostatnio mocniej trenować (jest w planie maraton) a że wiek już mam poważny (45 lat) to wolę dmuchać na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×