Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

MASAKRA....SPRAWDŹCIE SOBIE TEŻ

Polecane posty

Gość gość

w gugle maps wpiszcie swoje imię i nazwisko i wyszukaj dajcie...... wyskoczy wam wszystko gdzie bywacie, jesteście lub byliscie wszystkie miejsca z którymi jesteście w jakikolwiek sposób związani.... poprostu masakra..... wystarczy że się ma tylko smartfona czy laptopa , tableta..... ja jestem.w szoku...bo.wystarczy tylko że ktoś wpisze wasze imię i nazwisko i wie o was gdzie byliscie mojej koleżance nawet pisze miejsce pracy :/ :/ tylko trzeba próbować na różne sposoby wpisywać imię bo nie zawsze wyskoczy odrazu np.ją jak wpisalam aleksandra ko....... to wychodziły mi głupoty jakieś miejsca w których nie byłam.a jak wpisałam ola ko...... to wyskoczylo.miejsce w którym.mieszkam i.okolice m.in tam gdzie byłam lub gdzie kiedykolwiek w życiu wyszukiwałam w necie jakieś miejsca czyli ustalaja prawdopodobnienstwo gdzie możemy byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpisałam swoje imie nazwisko i nic, zero wyników, zadnej strony :P mnie w internecie nie ma :P a na fejsbuku nie mam wpisanego imienia i nazwiska :P trzeba myslec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba ci się coś śniło mi nic nie wyskakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic mi się nie śniło...tu nie chodzi o to czy ty dane wpisujesz na fb starczy że masz wzięty internet i i tak mają twoje dane bo podajesz przy zakladaniu neta także i adres...mowie wam probujcie wpisywac na różne sposoby bo mi też odrazu nie wyskoczyły pozaznaczane miejsca w których byłam itp drogi którymi jedzilam...i tylko w gugle maps a nie w zwyklych guglach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gugle? what is?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo inaczej nie mogę wpisać bo jak wpisuje tu oryginalną nazwę to mi nie chce dodać postu bo uznaje za spam dlatego napisałam gugle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty wypisujesz? to nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobitko trzeba się dalej oznaczać na fejsbuczku "z Kryśką i Gabryśką" w "Kokodżambo disco party" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jak wpisuje swoje imie i nazwisko w normalnych goglach to mi wyskakują moje długi wraz z miastem i ulicą i oczywiście imieniem i nazwiskiem ,masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co chodzi z tym przeterminowaniem długu ,wie ktos cos? wklejam : x Imię i nazwisko: xxxx xxxx PESEL dłużnika: Widoczny dla kont VIP Miasto: xxxxx Ulica: xxxx ID oferty: xxxxxx Wartość wierzytelności brutto: 13 901.62 zł Przeterminowanie: powyżej 2 lat Dane wystawcy: Corpus Iuris Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty z siedzibą w Warszawie woj. mazowieckie ul. Próżna 9 00-107 Warszawa NIP: 1080006197 x tam gdzie xxxx były moje dane Sprzedam za brutto: 13 901.62 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie oznaczam sie na fb nigdzie....a le często czegoś szukałam w mapach google...np.jak dojechac gdzies czy coś choć byłam w domu i wcale tam nie jechałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firmę można zlokalizować, prywatnie bez własnego udziału na FB, mało realne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś o co chodzi z tym przeterminowaniem długu ,wie ktos cos? wklejam : x Imię i nazwisko: xxxx xxxx PESEL dłużnika: Widoczny dla kont VIP Miasto: xxxxx Ulica: xxxx ID oferty: xxxxxx Wartość wierzytelności brutto: 13 901.62 zł Przeterminowanie: powyżej 2 lat Dane wystawcy: Corpus Iuris Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty z siedzibą w Warszawie woj. mazowieckie ul. Próżna 9 00-107 Warszawa NIP: 1080006197 x tam gdzie xxxx były moje dane Sprzedam za brutto: 13 901.62 zł x To znaczy nie mniej, nie więcej jesteś dłużnikiem, jakaś firma wykupiła twoje długi i zarejestrowana jesteś jako dłużnik na oficjalnej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś o co chodzi z tym przeterminowaniem długu ,wie ktos cos? wklejam : x Imię i nazwisko: xxxx xxxx PESEL dłużnika: Widoczny dla kont VIP Miasto: xxxxx Ulica: xxxx ID oferty: xxxxxx Wartość wierzytelności brutto: 13 901.62 zł Przeterminowanie: powyżej 2 lat Dane wystawcy: Corpus Iuris Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty z siedzibą w Warszawie woj. mazowieckie ul. Próżna 9 00-107 Warszawa NIP: 1080006197 x tam gdzie xxxx były moje dane Sprzedam za brutto: 13 901.62 zł x To znaczy nie mniej, nie więcej jesteś dłużnikiem, jakaś firma wykupiła twoje długi i zarejestrowana jesteś jako dłużnik na oficjalnej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale nie rozumiem co jest mało realne?? no że firmę można zlokalizować to wiem i wiedzialam ale że człowieka to jestem w szoku....nawet jak z ustawień google usunęłam całą historie lokalizacji to nadal po wejściu w maps i wpisaniu mojego imienia i nazwiska pokazują mi się zaznaczone trasy którymi mogłam się poruszac czy przebywać tam , większość właśnie tych które szukałam w google maps nie raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choć z informacji wynika, że chcą sprzedać twoje zobowiązania innej, chętnej firmie. Która zajmuje się ściąganiem dłużności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz spłacone wszystkie kredyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lecz sie autorko na głowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi wyszlo w Stutgard w Niemczcech a nigdy tam nie bylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zgubiłaś dokumenty, dowód, paszport, wystarczy na zaciągnięcie kredytu. Powinnaś gdzieś z tym pójść, policja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na drugim znajomym odrazu wyskoczyło gdzie pracuje ale jajca hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzicie....mówiłam że tak.jest :( cholera przeraźiłam się nawet teraz spać nie mogę przez to czuje się dziwnie jakoś jakbym niemiała żadnej.już prywatnosci :( niewiem co mogę zrobić w tej sytuacji nawet...nawet jak bym usunęła konto z googli i facebooka to to.nic nie da...bo ciągle tam.wszystko zaznaczone jest najgorsze to to że byle jaka osoba nieupowazniona może sobie mnie sprawdzać gdzie bywam cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziękuj aplikacjom smartfona i tableta, nie używam badziewia. Po co nam czipy, już was załatwili:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo śmieszne....:/ ja serio coraz bardziej wpadam.w panikę :(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde mi wyskoczylo,ze zamawialam taxi na ul.L:esnej a potem bylam w pizzerii i jadlam pizze vegetaria:( a potem,ze bylam w Rossmannie i kupilam tampony za 5.59zl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tragedia 21 wieku, zero prywatności. Mapa gogle znajdzie was wszędzie, a kiedyś w szczerym polu można było zaszaleć:D. Cudowne lata:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale niech se znajduje ...kurde...mi nie o to chodzi bo.ja nic tam złego nie robię by się czegoś bać bardziej chodzi mi o prywatnosc...że jest naruszeona bo każdy.ma dostęp do takich moich danych....to jest przecież naruszenie prywatności chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×