Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tajski Sen

Masaż tajski Warszawa

Polecane posty

Witamy, Szanowni Forumowicze, Tajski Sen to uznana warszawska marka, która obchodzić będzie lada dzień 5 lecie istnienia. W związku z tym zachęcamy Państwa do odwiedzenia Nas na stronie internetowej www.tajskisen.pl, sprawdzenia promocji związanych z Naszym świętem oraz odwiedzenia Naszych lokali: Wańkowicza 1/U1 - Kabaty Francuska 5A/II piętro - Saska Kępa (otwarcie 20 maja) Tajski Sen to salon masażu tajskiego, wszystkie masaże i zabiegi w salonie wykonywane są przez wykwalifikowane, dyplomowane masażystki z Azji. Oferujemy masaże tajskie i ajurwedyjskie takie jak: - klasyczny masaż tajski, - masaż z olejkami aromatycznymi, - masaż pleców, ramion, głowy, - refleksologia, - tajski masaż stemplami ziołowymi, - masaż masłem shea, awokado, mango, czekoladą, miodem, - masaż dla kobiet w ciąży oraz po okresie ciąży - masaże dla dwojga - egzotyczne tajskie rytuały Serdecznie zapraszamy www.tajskisen.pl www.facebook.com/salontajskisen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relaxchillout
Hej tajski masaż znam:) Robiłam kilka razy, jest suuper! Ważne tylko, żeby wybrać profesjonalnego masażystę i dobry salon masażu...Bo można trafić na pseudo-masaż. Za tydzień idę spróbować masażu Lomi Lomi - http://www.centrumnature.pl/masaz-lomi-lomi-nui.html ;) Ktoś zna?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikusia90
nigdy nie byłam na masażu. Moim zdaniem to strata kasy. Lepiej kupić sobie olejki do masażu np z http://www.juventas.pl/kosmetyki/olejki-do-masazu/ i zrobić sobie masaż w domu tzn poprosić o to partnera. Sporo kasy mozna w ten sposób zaoszczędzic i miło spędzić czas z druga połówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Specjalistyczna terapia kręgosłupa, ćwiczenia rehabilitacyjne, trening medyczny oraz masaż medyczny kręgosłupa. Oferta również dla kobiet w ciąży, medyczny masaż ciążowy (prenatalny), rehabilitacja i ćwiczenia kręgosłupa w ciąży. Masaż Ursynów: http://www.profizjo.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka946
Bardzo lubię masaż tajski, bo zawsze jestem po nim mega zrelaksowana. Czuję jak całe moje ciało zostało dokładnie rozluźnione i wymasowane i jest mi z tym naprawdę fantastycznie :) Z tego powodu bardzo polecam masaże u pani Karoliny w Samui Spa w Novotelu. Ta kobieta ma złote ręce! A do tego miejsce jest bardzo przyjazne klientom, szczególnie jeśli chodzi o ceny. Raz na jakiś czas urządzają wielkie promocje swoich masaży i wtedy jeden można mieć za 79 zł (lub mniej, zależy ile się kupi) a nie za 150! Serdecznie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loriii
Zgadzam się z przedmówczynią :D Też chodzę do Samui Spa, jest po prostu super! Masaż tajski to mój ulbiony, choć muszę przyznać, że robiony przez nich masaż tajski mix też ma swoje zalety - choćby olejek, którego w tajskim nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×