Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Minakszi

maszyna czasu

Polecane posty

Macie maszynę czasu. Do jakich czasów się przenosicie i dlaczego? (możecie się cofnąć do innej epoki lub o jeden dzien - by zmienić jakąś swoją decyzję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oczywiście numery totka z ostatniego losowania spisuję... I jakieś tam notowania giełdowe itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musisz zmieniać - możesz poptrzeć na jakąś wielką bitwę, pogadać z Van Goghiem... nie skorzystałbyś z takiej szansy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Van Goghiem... nie skorzystałbyś z takiej szansy? } To on znał Polski ? O_O Nie no żartuję, na poważnie to długo bym sie musial zastanawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym się cofnął do wczoraj. Była niedziela i nie musiałem tak wcześnie wstawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa.. ja wstałem gdzieś o czternastej wczoraj. :D Bo kiedy się spać położyłem to nie pamiętam. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spełniona mężatka..
Ja chciałabym przesunąć się w przód, do 22 października

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałabym cofnąć się do dnia w którym poznałam pewną osobę i inaczej rozegrałabym znajomość z tą osobą. Musiałabym się cofnąć do września 2000r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he lata 60-te,konkretnie ich koniec, Woodstock , Kalifornia, epoka dzieci kwiatów. byłam takim dzieckiem w latach 80-tych w naszej szarej rzeczywistości, ale to nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×