Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ja_Dyzio

Matki, konkubiny i kochanki, co z Wami się dzieje ?

Polecane posty

Gość Ja_Dyzio

Kilka dni temu wieczorem lał deszcz potwornie, był wiatr i było bardzo zimno ale postanowiłem przed godz. 22 pojechać do sklepu typu: ŻABKA lub Tesco na szybkie zakupy, więc wskoczyłem w kurtkę , kaptur na głowę i azymut parking aby do sklepu podjechać autem, minąłem kilka wejść do klatek i przy klatce V stało 'dziewczę' w czerwonej kurtce, wyglądała na ok. 12 lat, usłyszałem 'dobry wieczór' i odpowiedziałem dziewczynie, żartobliwie zapytałem, czemu na deszczu, czy wygonili z domu ? a dziewczyna - taka ładna blondyneczka odpowiedziała, że NIEEEE, że 'chce się przewietrzyć' ! trochę dziwna odpowiedź dziewczynki przed godz. 22 ale dobra, skoro tak sobie wykombinowała , pojechałem autem do Żabki lub jakiegoś Tesco na zakupy, jak wiadomo, w sklepie czas leci błyskawicznie i po godzinie byłem na parkingu, wyszedłem z auta z zakupami, deszcz leje i jest zimno, patrzę na V wejście do klatki a ta 'mała blondyneczka' nadal stoi na tym zimnie, przechodząc zapytałem, czy tu będzie do rana, powiedziała, że NIEEE , no dobra, nie moja sprawa, poszedłem do siebie, dopiero dzisiaj się dowiedziałem, że ta 'mała blondyneczka' była na tym deszczu i zimnie do godz. 3 nad ranem, dopiero, gdy 'fagas' wyszedł od jej Matki z mieszkania to łaskawie 'mamusia' wpuściła córkę za próg aby córka nie widziała, jak się 'mamusia' rżnie z fagasem ! - historia prawdziwa, czy skomentujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam słów na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd wiesz do której tam stała, od kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Policję trzeba wezwać było, ktoś mógł jej zrobić krzywdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie dziwne, że nikt sie nie zainteresował czemu takie dziecko stoi do 3 nad ranem przed blokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_Dyzio
skąd się dowiedziałem ? - stare plotkary osiedlowe nie mogą spać albo budzą się razem z kurami i wszystko widzą oraz słyszą a następnego dnia plotkują i pokazują 'wredną' Matkę, która wyrzuca córkę z mieszkania aby się bzykać z jakimś fagasem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pytanie, czemu te stare plotkary które ją nad ranem jeszcze widziały nie zadzwoniły na policje, albo opieki nie powiadomiły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dyzio, a tak nie w temacie, fajnie piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_Dyzio
tak myślę, że stare plotkary z nudów obserwowały dziewczynę , podobno dziewczyna bardzo grzeczna i uczynna , zakupy robi tym plotkarom osiedlowym, więc plotkary mają o niej bardzo dobre zdanie, zakładam, że dziewczyna była obserwowana przez plotkary, gdy mokła na deszczu i plotkary wiedziały, że u 'mamusi' jest fagas, plotkary wiedziały, że fagas wyszedł z mieszkania o godz. 02:57 jak opowiadają, dla plotkarek takie wiadomości są ważniejsze od spraw fizjologicznych i będzie sikać po nogach i zwali kasztana na stojąco w kuchni , zapaskudzi pantalony ale musi wiedzieć co się dzieje na osiedlu, zatem, raczej nie miały podstaw aby dzwonić na nr 112 , obserwowały 'blondyneczkę' przez okna, nic się nie działo, 'mała' się tylko trzęsła z zimna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowe wszyscy wszystko wiedzą, a nikt nic nie robi, a potem jak coś się złego stanie, to wszyscy się dziwują i zastanawiają czy można było temu zapobiec? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×