Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Matki z tatuażami

Polecane posty

Gość gość

Co myślicie jak widzicie wytatuowaną kobietę z dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że sie k***i i nie wie z kim ma dziecko. Przecież nikt normalny nie robi sobie dziary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jesteś ograniczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak obok niej idzie ojciec dziecka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wariatki z patologi mają tatuaże! Plebs się tatuuje! wieśniaki miejskie tatuaże se robią! Frajerki mają dzieci frajerskie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jeden obrazek może podobac się przez całe życie albo jedno hasło czy symbol. Tatuaże to dziadostwo dla niedowartościowanych wsioków, dla plebsu i patologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie, tatuaże to nie obrazki na scianie. One stają się częścią ciała i przyzwyczajasz się do swojego wyglądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ludzie robią sobie tatuaże z różnych powodów, moja mama np. chciała uczcić swoją zmarłą mamę, a moją babcię, a żadną patologią, ani kimś niedowartościowanym nie jest. Ale co Ty możesz o takich sytuacjach wiedzieć, jeszcze z pieluch nie wyrosłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ohyda nie do zaakceptowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety akceptować to musisz bo nie masz wyjścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko patologia robi tatuaże zeby się dowartosciować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie robi tatuaży żeby się dowartościować :) Ja je mam bo mi się podobają i nie jestem z patologi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zwracam na to uwagi. Sama jestem wytatuowana mama :) nie, nie jestem zadna patologia :P mam napis na zebrach, motylka na lopatce i kilka chinskich znakow na reku, zaden nic dla mnie nie znaczy-poprostu mi sie podobaja. Zrobilam je ponad 10 lat temu, gdy matka nie byłam.. Miałabym je usunac, bo mam dziecko? głupota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybazgrolone do gazu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.37 - chyba jesteś nienormalny zeby tak żartować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia nigdy się przyzna, że jest patologią. Prawda jest taka, że tatuaż to oznaka bardzo zlego smaku i kompleksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie to znaczenie, ze matki? Duzo dziewczyn robi tatuaze a one będa matkami ( czy wlasnie zostaly). Przeciez nie usuna. Mnie sie w ogole tatuaze nie podobaja, ani na matkach, ani na ciorkach ani na facetach. Ale to ich sprawa , nie moja, ich cialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smak to rzecz względna, a co do kompleksów to nie posiadam :) Dla mnie patologią nie są ludzie w stałych związkach, pracujący na dobrych stanowiskach, wykształceni i bez nałogów. Więc moim zdaniem się nie zaliczam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:42 zaliczasz bo sklonnosci sadomasochistyczne oczym swiadcza okaleczenia w postaci bazgrolow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam napis na zebrach, motylka na lopatce i kilka chinskich znakow na reku, zaden nic dla mnie nie znaczy-poprostu mi sie podobaja x A wiesz chociaz,czy te chinskie znaki to nie np slowa wulgarne lub osmieszajace cię? To niestety czesto sie zdarza , Chinczycy maja z wiekszosci "chinskich" napisow polewkę, bo w najlpeszym wypadku sa z bledami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę cię, sprawdź definicję tego co napisałeś co się ośmieszasz :) Ani z sadyzmem ani z masochizmem nie mam nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tatuaże to żaden sadomasochizm i żadne okaleczanie (oczywiście mówimy o osobach niezaburzonych i świadomych). Jesteś pseudo psychiatrą, który bazuje na podręczniku sprzed 35 lat, gdzie te, które mają kilka, dla medycyny nadają się na makulaturę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobic sobie nie zmywalne znaczki na ciele i nie znac ich znaczeni ja pierole. No typowy przyklad patologii umyslowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ten troll od dziewic co nie wie jak "nie" z przymiotnikami pisać, ignorujcie go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Idąc tym tokiem myślenia, można dojść do wniosku, że masochistkami są też kobiety, które chwalą poród siłami natury bez znieczulenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem jest to pewien rodzaj patologii umysłowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje posty to przykład patologii umysłowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój narzeczony śmieje się, że będę "cool mamuśką", oczywiście są to żarty, ale myślę, że moje dziecko nie będzie się bardzo wstydzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Idąc tym tokiem myślenia, można dojść do wniosku, że masochistkami są też kobiety, które chwalą poród siłami natury bez znieczulenia. xx to akurat zly przyklad, poniewaz porod jest wlasnie naturą, a tatuaz ingerencja w nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To myslisz zle wlasnie takich matek dzieci najbardziej sie wstydza w wieku wczesnoszkolnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×