Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lisek300

Matura 2017

Polecane posty

Gość Lisek300

Liceum ogólnokształcące skończyłem w 2013 roku, do matury nie podszedłem , chcę w 2017 podejść do matury z czym wiąże się moje pytanie : na jakich zasadach mogę podejść do matury w 2017 roku. Czy będę zdawał starą maturę czy nową? Już zacząłem się po trochu przygotowywać . W przyszłym roku zapisuję się na kursy. Wiem , że nie którzy będą sceptycznie podchodzić do tego - " za późno", "nie zdążysz" idt. Jednak chcę zdać maturę . I zależy mi na tym . I jeszcze jedno pytanie w tym temacie . Czy jak moje liceum do którego uczęszczałem zostało włączone do zespołu szkół , to czy będę zdawał w tej szkole czy jakiejś placówce CKU??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ranetka
Dasz radę :) A jeśli chcesz się jeszcze lepiej przygotować to polecam książkę Maturę z angielskiego- środki stylistyczne. to CI się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z angielskiego radzę dobrze się przygotować . W ubiegłym roku chodziłam do tfls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie w ubiegłym roku przygotowali do matury z angielskiego w szkole TFLS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaperka19
Myślicie, że przed egzaminem maturalnym warto wziąć korepetycje z angielskiego http://edun.pl/ - chciałabym zdać jak najlepiej i zastanawiam się na ile taka pomoc w postaci korków rzeczywiście przyczyni się do lepszego wyniku na maturze. Chcę oczywiście zdać jak najlepiej, żeby potem dostać się na studia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak po maturach? gdzie idziecie? :) Ja chyba się zdecyduje na kreatoredukację, szkołę policealną bo maturka poszła średnio a studia ..hmn chyba nie jestem na nie jeszcze gotowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bardzo dobrze. Teraz wszyscy idą na studia i brak jest ludzi, którzy wcześnie decydują się na pracę a doświadczenie przede wszystkim. Ta szkoła o której piszesz jest w porządku, moja znajoma tam chodziła. Zajęcia praktyczne więc na pewno nie będziesz się nudzić :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×