Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mąż alkoholik chce dziecka

Polecane posty

Gość gość

jesteśmy nie cały rok po slubie mąż pije codziennie piwka po pracy nie układa nam sie kilka razy ostrzegałam że ma sie wyprowadzić bo mieszka u mnie że dłuzej tak nie może byc ale on sie gróźb nie boi jak mi powiedział a na dodatek che dziecka co robić spakowac go i wywalic za drzwi czy czekac dalej na zmianę jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dziecko się nie zgadzaj absolutnie, skoro Wam się nie układa, pamiętaj o antykoncepcji. A poza piciem, w innych sprawach też nie możecie się dogadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja 25 a maż 32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mam alkoholiczka piła przez 9 lat.wyszła z tego teraz a co z gotowała za piekło to zostanie Juz na zawsze bierz d**e w troki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w innych sprawach tez jest ciężko zarzuca mi brak pracy że siedzę w domu nie pracuję trzy miesiące ze względu zdrowotnych, gdzie musiałam zrezygnowac z pracy dotychczasowej lecz szukam nowej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie widzę nadzieji na uratowanie naszego małżeństwa a dopiero nie cały rok po slubie nie moge tego znieść wcześniej tak nie bylo wiedziałam że lubi sie napić przy jakiejś tam okazji ale, żeby codziennie tak zaczeło sie po ślubie i trwa do dzis dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chce się roztac choć to jest ciężkie dla mnie bo go kocham nadal ale nie moge tak dłużej zyc powiedział że jesli będzie dziecko to się zmieni ale ja w to nie wieżę już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co dalej robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie chcesz się rozstać, namów go do leczenia, pójdziecie do terapeuty, dopoki on sie nie zmieni, o dziecku nie mysl.. bo tylko bedzie wiecej klopotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIĘKNA HAHA
kochana zrób sobie bobasa założę się że jest przystojny i go bardzo kochasz i mu wszystko wybaczysz ha ha miłość mimo wszystko mam nadzieje że trafi do twojej waginy skoro jest alkoholikiem to znaczy że kiepsko musi trafiać po dużej ilości alkoholu haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecka, jakiś żart? co znaczy mieszka u mnie? nie jest zameldowany? czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leczenie nie wchodzi w gre bo on nie widzi problemu bo jemu sie należy piwko po robocie tak jak on to mów ale to nie jest jedno tylko 4, 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest zameldowany ale dom jest po moich rodzicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wiem już teraz że on ma problem że pije i dlatego nie zgadzam się na dziecko bo co to za przyszłość czeka nas mnie i mojego dziecko ja bardzo chcę dziecka ale nie z tym człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama fasolki 1999
Wspaniały pomysł. Dzidzia go odmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co dzien ostrzegam że spakuje go i dowidzenia i nic przychodzi i pyta a gdzie moje rzeczy spakowane mialem sie wyprowadzić przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie diecko go nie odmieni ja to już wiem i n ie dam się przekonać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze jest to że on dla innych rodziców rodzenstwa jest cudownym mężem pracuje pomaga mi w domu co od niego chcieć więcej i dlaczego jeszcze nie mamy dziecka już prawie rok po ślubie a jeszcze teraz jak ja nie pracuję tylko że nikt nie spedza z nim całego czasu po pracy i nie wie jaki on jest tak naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rób tego sobie.to byłoby piekło dla ciebie i dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to on tak uważa że sie zmieni jak będzie dziecko ale ja w to już nie wieże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dom jest twój, mąż się nie zmieni, bo niby jakim cudem, więc spakuj go zamiast grozić, wywal z domu i złóż pozew o rozwód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem już żeby się nie zgadzac na dzieco z nimn ale co dalej lata lecą życie ucieka co wchodzi w grę teraz chyba tylko rozwód bo co dalej mam żyć z tym człowiekiem tylko że bez dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
groźby juz nie pomagają jutro go spakuję i zobaczymy jego reakcję jak się zachowa co zrobi jednak on uważa że ja bez niego sobie nie poradzę jakoś byliśmy przed ślubem 7 lat raz i dawałam sobie rade pracowałam i na nić nie narzekałam teraz wiem że ten ślub to była pomyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kocham go a jednocześnie nie nawidzę dlaczego on mi to robi wcześniej przez te wszystkie lata byliśmy para idealna dla wszystkich naszych znajomych, rodzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak nie zamieszka się razem to się nie wie, a potem płacz i lament

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie, nie wierze, że razem mieszkaliscie a on nagle po podpisaniu papierka przerzucił sie z jednego piwa na pięć, wiec pewnie nie mieszkaliscie i wzielas tak na prawdę kota w worku... Ja bym go zostawiła, mloda jesteś, jeszcze sobie kogoś znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przed slubem nie mieszkaliśmy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie powinnas sie zgodzic ,bo dziecko ma byc owocem milosci a nie karta przetargowa.Czesto bywa tak ze pije z powodu izolacj zony!Znam pare ze pil duzo gdy go zaczela angazowac w zycie rodziny jak obecnosc podczas badan u ginekologa pochwy i potem wspolny porod zacza sie calkowicie zajmowac domem pomagac nie istnieli dla niego koledzy z ktorymi pil.Smiali sie z niego lecz teraz ci koledzy sa zulami on nie porzadnym mezem i ojcem.Takie przezycia lacza zwiazek jak intymne badanie u ginekologa czy porod.Ja zawsze mam meza podczas badan i porodow wspieral.Zwieksza to zainteresowanie zona i dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Wywal go z domu! Dziecka z nim nigdy w życiu! Pisze ci to żona alkoholika z 2 dzieci, moje życie to jeden wielki stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×