Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mąż mi nie pozwala iśc do pracy do Lidla albo innego dyskontu

Polecane posty

Gość gość

chciałam tam pójśc do pracy a mąz powiedział że będą mnie tam wykorzystywać i będę tyrać za marne tysiąc złotych, mówi że mam pomagać w jego firmie, co byście zrobiły ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuję w Lidlu. Na kasie. Pełny etat. I nie za tysiąc złotych - a za 1600 na rękę. Nikt mnie nie wykorzystuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie pozwala? włąsnośc jesteś? Lepiej u męża na czarno? Oszlałaś.? Zrobi z ciebie niewolnicę jak ze mnie. wolałabym zarabiać choćby i 1000 a nie żebrać od jaśnie pana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sluchaj idioty! nie zmarnuj szansy bo wlasna kasa zawsze sie przyda a wbrew pozorom i do dyskontu dzis wcale nie da sie tak latwo dostac do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i własnie chciałabym pójśc do pracy takiej ale maż mi kiedys powiedział że on się za mnie będzie wstydził , że ja w dyskoncie zapierniczam mówii żebym u niego na czarno robiła a ja chciałam poznac ludzi innych, i mieć swoje pieniądze to mówi mi że będe żałowała jak tam pójdę , będe tam tyrać cały dzień a w domu będzie syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak do gotowania sie zabiraj jkobieto polska ja nie wiem jak tak w ogole mozna zyc 333 www.youtube.com/watch?v=pKCDtTs0vWg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.44 - wkurzaja mnie takie tępe baby które nic nie maja do powiedzenia tylko obrażanie - zabieraj sie do gotowania - zwykłe standardowe pitolenie żeby kogos obrazic i pokazać że jest gorszy- nie masz nic ciekawego do napisania to idź stąd bo to poważny problem jest,i jakoś nie trafiłaś z tymi swoimi okresleniami bo ja nie gotuję , pomagam mężowi w firmie, gdybyś myslała logicznie to przeczytałabyś o tym wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz kobieto co będzie, jak mąż np znajdzie sobie kochankę, odetnie Cię od wszystkiego. Masz jakieś swoje pieniądze by się utrzymać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i proszę a narzekają, że tak źle na kasie, ja w budżetówce po 36 latach pracy mam 1380 zł netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×