Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mozetrochenaiwna

Mąż mnie zdradzał wybaczyłam

Polecane posty

Gość Mozetrochenaiwna

Jak w temacie. Ponad rok z moja kolezanka. Teraz ona jest z nim w ciązy a on zrozumial swoj blad po krotkim czasie mieszkania z nia. Pozwolilam mu wrocic. Niby jestesmy szczesliwi ale jakos tak inaczej jest. Czy wg was bedzie jeszcze jak dawniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z tym zrobicie że Twoja koleżanka jest w ciąży? Pewnie się do siebie prawie nie odzywacie z mężem... Ja nie wiem czy bym wybaczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet bardzo naiwna! Już nigdy nie będzie tak jak dawniej, bo nigdy tej zdrady nie zapomnisz. Jeżeli raz zdradził, to będzie nadal zdradzał - nie jeden jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozetrochenaiwna
Na temat jej ciazy nie rozmawiamy prawie w ogole. On twierdzi ze to moze nie jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozetrochenaiwna
Wiem ze ona za nim teskni nie przyzna sie ale na pewno tak jest. To bylo wielkie uczucie ale czar prysl jak zaszla w ciaze i zamieszkali razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak,nie jego. Typowa śpiewka :D byle wrócić do żony,która nadstawi tyłka i opierze gacie to będzie mówił to,co chciałabyś usłyszeć. Masakra. Pewnie to jeszcze ona go uwiodla,bo on bezrozumny misio nawet nie wiedział,że ma żonę,której slubowal :D no i pewnie też by powiedział,że on z nią nie spał,a ciąża to niepokalane poczęcie :D aleś naiwna. Zniszczył wam życie,tej kochanicy swojej też,a ty jak nigdy nic to przyjelas. Nie żal mi Ciebie kobieto. Jesteś głupia jak but,bo jestem w stanie zrozumieć wiele,każdy ma prawo do pomyłki,można mieć słabość po alkoholu ale to jest wybryk,skok na jedną noc,ale rok? Przez ten rok miał Cię w poważaniu,a jak się okazało,że jednak kochanka zaczyna gderac jak żona,jest ciąża to podkulil ogon i uciekł. On nie uciekł od niej tylko od obowiązków,bo jednak u Ciebie nie musi robić nic,tylko być. Nie oklamuj się,że jesteś jego jedyną,bo jak tylko znajdzie kolejną,to Cię znowu kopnie w d**e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci radzę jak najszybciej go zostawić...jak zdradził raz to pewnie nie zawaha zrobić tego kolejny jeśli będzie okazja. A macie dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozetrochenaiwna
Mamy syna nastolatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co będzie jak dziecko się urodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozetrochenaiwna
Widze ze sie pogubil w tym wszystkim. Ale tez bardzo sie stara. Nie wiem co bedzie jak urodzi sie to niby ich dziecko. Czy nagle zechce je widywac a to sie wiaze z tym ze bedzie widywal ja. A jesli ona znowu go uwiedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozetrochenaiwna
Dodam jeszcze ze ona sie dla niego rozwiodla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale on jest Gejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lakszmi
A wiesz dlaczego wrocil?Poniewaz wygodniej miec syna nastolatka niz niemowlaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozetrochenaiwna
Bardzo chcial tego dziecka tak twierdzil jak jeszcze z nia byl. Potem cos mu sie odmienilo. Nie potrafili sie dogadac. Zrozumial ze mnie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co winne jest dziecko że mu się durny ojciec trafił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciebie kocha ? Dziecko już nie ? Jesteście siebie warci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za palant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skrzywdzil wiele osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, że pan mąż się opamiętał. Mogłabyś mieć poważny problem z synem gdyby ojciec został z "nową rodziną" a tak jakoś to jest. Dla niego warto przetrzymać chociaż do czasu aż dorośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli nie prowo to zastanawiam się dlaczego wybaczyłaś? Czy ty pracujesz, czy wolisz żyć na utrzymaniu męża i dlatego go przyjęłaś łaskawie z powrotem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a to drugie dziecko to gorsze i mniej potrzebuje ojca? zwłaszcza, że minie wiele lat zanim będzie nastolatkiem, co one winne? nie istnieje i można je wymazać z pamięci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozetrochenaiwna
Tak pracuje. Mamy podpisana rozdzielnosc majatkowa, poniewaz mial wziac kredyt na mieszkanie dla swojej nowej rodziny. Syn zaakceptowal poniekad sytuacje, nie mamy z nim problemu. O tamtym dziecku narazie nie mysle. Nie wiem co robi jego matka. Nie mamy z nia kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozetrochenaiwna
Wybaczylam bo go kocham, bo nie umiem byc sama. Bardzo mnie skrzywdzil ale byl moja pierwsza miloscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Provo zdesperowanej, porzuconej kochanki w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak,nie jego. Typowa śpiewka byle wrócić do żony,która nadstawi tyłka i opierze gacie to będzie mówił to,co chciałabyś usłyszeć x Nadstawia tyłka to takie ścierwo jak ty, a gacie to pierze pralka tłumoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pomyśl o tym drugim dziecku, głupia babo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co zrobi matka ??? Co on zrobi ? Jest ojcem, dziecko nie jest winne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7:35 no tak,bo każda kobieta przyjmuje niewiernego męża z otwartymi ramionami :D nie osmieszaj się. Najpierw przez rok dyma inną,a później mówi,że dziecko pewnie nie jego :D no debil,zupełnie tak jak Ty. To,że nie masz rozumu to już po Twoim wpisie wiadomo,ale nie wrzucaj wszystkich kobiet to tego samego wora. Jak kobieta ma choć trochę godności to nawet nie splunie na takiego męża. Oczywiście ja rozumiem,że może człowiek popełnić błąd i chce to naprawić,ale kurka,mieszkał z kochanką,upodlil żonę,chciał kredyt na mieszkanie wziąć dla kochanych,a jak zaszła w ciążę to się zmyl i próbuje ta biedną żonę omamic,że nie jego,że to jej wina,że on niespełna rozumu. Bo z żoną nie ma obowiązków,a dziad już Stary i po co mu obowiązki na głowie. Autorka razem z Tobą powinna się puknac w głowę,bo to,że stary to debil już wiadomo,a że wy naiwne to jeszcze nie wiecie. Nie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×