Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bo jedna rzecz mi się podoba

Meble IKEA - jakie opinie?

Polecane posty

Gość bo jedna rzecz mi się podoba

chodzi mi raczej co uważacie o jakości, czy warto w nie zainwestować? bo jeśli chodzi o design to wiadomo, że każdemu co innego się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo jedna rzecz mi się podoba
czy okleina, którą są oklejane nie ściera się? nie wgniatają się zbyt łatwo? nie robią się szybko takie rozklekotane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
No wiadomo chyba że ikea nie jest robiona żeby te meble były na dziesięciolecia. sa produkowane z myślą - na 5-6 lat, na zachodzi sa takie standardy, że się zmienia meble często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo jedna rzecz mi się podoba
podnoszę, nie wierzę że tu sami bogacze, których stać na lepsze meble :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainwestować to warto
w dębowe meble z Dobrzenia Te z Ikei to nie są meble na lata ale są wygodne w używaniu i nie drogie.... jak się czesto zmienia aranżacje czy do pokoju dziecięcego - idealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo jedna rzecz mi się podoba
nie no pupa, ja mam świadomość że ich szafa 300 lat nie przetrwa jak te gdańskie :D ale własnie chodzi mi o to, żeby to było na te kilka lat, a nie na pół roku, że raz się np oprzesz o komodę a ona już się składa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainwestować to warto
okleina łatwo się ściera i wgniata i tak bedą rozklekotane jak sie będziesz często przeprowadzać- na przeprowadzki sie nie nadają te meble raczej... ...dla mnie to sa takie meble na 5 lat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainwestować to warto
z tym oparciem to bez przesady.... ale jak się np te meble przenosi to już lipa - bo to płyta wiórowa i wkręty się luzują....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parappapa
ja mam już kilka lat (prawie 3) meble z ikei i nic mi się jeszcze nie rozklekotało :) ja jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo jedna rzecz mi się podoba
no nie mam zamiaru się przenosić, będzie miało jedno miejsce swoje, chodzi mi o komodę, a właśnie nie chcę wydać za dużo, bo mam nadzieję, że w ciągu kilku lat już pójdę na swoje :O więc nie widzę sensu inwestowania w ten pokój to ryzykować? chodzi mi o mebel z serii MALM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainwestować to warto
ja mam przed sobą stolik z ikea... mój 1,5 roczny synek palną w niego kilka razy zabawką i są wgniecenia, w kuchni mam dębowy stół i na nim nie ma śladów choćby nie wiem co mały robił.... ...w sumie to wiele zalezy więc od użytkowania.... przy dzieciach nie ma cudów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo jedna rzecz mi się podoba
dzieci nie mam :) a koty nie będą w mebel rzucać zabawkami :P sama nie wiem, czy ryzykować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna_nowak
Zdecydowanie polecam Ikea, ich meble sprzedawane są na całym świecie i sprawdzają się znakomicie! Jedynym problemem jest to, że Ikea nie prowadzi sprzedaży wysyłkowej ale ten problem rozwiązuje taki sklep internetowy jak http://www.taniutko.pl gdzie jest prawie cały asortyment z ikea, a i cena wysyłki jest niewysoka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooippoipoii
meble Ikea po 5 latach wyrzuciłam . kilk szafek za 300 zł na 5 lat to sporo . od 4 lat mam zamówione na wymiar i wygladaj jak nowe . tak samo ława z Ikea po roku wygladał jakby była ze skóry odarta . drobne rzeczy jak najbardziej ale mebli nigdy z Ikea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooippoipoii
dotyczy mebli kuchennych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooippoipoii
za 3000 zł *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiszbin55
ikea to meble tanie i niestety słabej jakości. Kilka lat może wytrzymają, ale trzeba się liczyć z tym, że już może coś się psuć, np. nóżki mogą odpadać, albo listwa - tak było w moim przypadku. Nie ma to jak dobre meble z litego drewna --> http://www.urokdrewna.pl/. Zdecydowanie takie meble wytrzymają kilkanaście/dziesiąt lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słabe, mojemu bracholowi kanapa pekła na pół po 5 latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam meble z ieki i to meble na max 5 lat - biurko narożnik już przetarty - komoda - słąbe prowadnice - generalnie słaba jakośc wybitnie - ale mam też szafkę w salonie po TV z BRW i to też jest szafka na m 5lat... prowadnice takie same dziadostwo .... generalnie nie polecam jak masz możliwość kup lepsze, ja nie miałam więcej kasy i kupiłam tą kupe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlew
a wiecie może jak wygląda sprawa pracy i warunków pracy u nich? mam niby jakieś forum i wątki na ten temat ale pewności nadal nie mam, pomocy...http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,36225

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam. Za to podam Ci namiary na inną firmę, która wykonuje meble na wymiar - http://dormir.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ODRADZAM!!! Zamówiłem kuchnię z Ikei z montażem. Usługa jest bardzo droga i wycena u klienta różni się o kilkaset złotych od wyceny dokonanej w sklepie!!! Na dzień dobry Pan który wiercił otwory pod szafki wiszące oparł się jedną nogą na zmywarce do zabudowy i wgniótł bęben do środka. Dodam, że zmywarka nie była kupiona w Ikei. Pod koniec dnia Pan zdążył jeszcze wysadzić parę razy korki i porysować płytę indukcyjną. O jakiejkolwiek zniżce za montaż(chociaż uważam że w ogóle nie powinienem im płacić) nie było mowy. Nie dostałem też karty zgłoszenia uszkodzeń, reklamacji czy czegokolwiek. Na moje zgłoszenie reklamacyjne Ikea nie raczyła odpowiedzieć. Moje straty 3500 zł ODRADZAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Pisze KONKURENCJA.Nie wierzcie w to.Mam meble kuchenne z ikea juz chyba z 8lat i nic sie nie dzieje,ale nie te z najtańszej płyty Dałam dawniej ok.7tys.Jak ktoś tanioche kupuje to narzeka.Takie stoliki,lawy za 70-100zl to wiadomo zadna rewelka.Jak szafka kuchenna 300zł kosztuje to szajs,porządne to od 500w gore.Tanie smieci kupujecie a potem narzekacie.Materac na lóżko do sypialni tez mam stamtad ,drogi byl ale jest ekstra,krzesła do kuchni ok.450jedno chyba kosztowało i dobre ale jak ktoś za 50zl chce kupić to pewnie ze sie rozleci.Dzisiaj porządna DAMSKA torebka to powyżej 100zl trzeba dać.To czego się spodziewacie,są rzeczy i tanie i drugie.Kupiłam tez szafę przesuwam ,byla promocja cos ok.1500-1600,sami składaliśmy i hula.Na wymiar ok.800zl droższa a podobne wymiary.I wyposażenie w środku tez tańsze,koszyki,polki i wszystko sie trzyma.Nie narzekajcie na IKEA tylko wybierajcie te droższe rzeczy i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam duza szafe PAX juz 8 lat stan IDEALNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam sofe już 6 lat żeby się poduszki nie wgniatały raz w tygodniu trzepie i mieniam pozycję a najlepszy knif jest taki że kupiłam w szkocką kratę i w kwiaty a jak mnie poniesie fantazja zmieniam sobie kapy i mam jakby nowe meble :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:18,no cienki bajer.moge w to uwierzyć jeśli to byliby "fachowcy"z ulicy na czarno ale montezy poleceni przez ikea to bujda na resorach,oni odpowiadaja za montaz i gwarancje dają na produkt i montaz,a pan zmywarkę zniszczył ale jaja za dużo bajek dla dzieci oglądasz,to jak z bajki czeskiej "sąsiedzi""pamiętacie?hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się wydaje, że wiele zależy od ceny, w IKEI im coś tańsze, tym gorszej jakości, zresztą to całkiem logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×