Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

medycyna,farmacja,stomatologia,weterynaria KTORY KIERUNEJ NAJTRUDNIEJSZY WG WAS

Polecane posty

Gość gość

w tytule nie zmiescilam ale tutaj wymienie więcej: KTORY Z TYCH medycznych KIERUNKÓW JEST NAJTRUDNIEJSZY WG WAS a ktory najbardziej łatwy?? medycyna farmacja stomatologia weterynaria analityka medyczna pielegniarstwo poloznictwo fizjoterapia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Pultuska
jak sie uczysz czegos co cie kompletnie nie interesuje - to kazdy z nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weta jest najtrudniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Medycyna, farmacja, stomatologia - tu już osobiste preferencje wchodzą, dla jednego medycyna będzie gorsza, dla drugiego farmacja. 2. Weterynaria. 3. Reszta, ta sama sytuacja co w pierwszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stomatologia jest najlatwiejsza i nie ma kontaktu z trupami tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
medyna trudniejsza od weterynarii?:D chyba żartujesz, weterynaria trudniejsza bo uczy się o różnych zwierzętach, ich organizmach i chorobach a nie o jednym organizmie człowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem i po rozmowach ze znajomymi z wet jest trudniejsza. Ale to moja opinia, nikt Ci nie broni mieć własnej. Koleżanka ze stomatologii miała normalnie "zajęcia z trupami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na stomatologii nie ma raczej zajec z trupami. stomatolog to nie lekarz tak naprawde.ma tylko tytul lek. stomatologia to pikuś w porownaniu z medycyna. tam sie ucza tylko o zebach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kierunek nazywa się lekarsko-stomatologiczny, mają całą anatomię i normalne zajęcia w prosektorium. Nie masz racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn nie wiem jak po zmianach, ale koleżanki z którymi mieszkałam 3 lata temu, miały zajęcia na stomatologii w prosektorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I JAK TO PRZEZYLY TE KOLEZANKI...TO TRAUMA CHYBA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WETERYNARZE TO KPINA ZERO NAUKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
studiowałam stomatologię i lekarski więc mam porównanie. Stoma jest 10x cięższym kierunkiem. Nie tylko od cholery zajęć stomatologicznych, to dodatkowo typowo "lekarskich". Jest po prostu dużo więcej ćwiczeń. Anatomia jest tak samo z trupami, jakby to miało jakieś znaczenie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hgg ale przeciez stomatolog zajmuje sie tylko zębami więc to powinno byc latwiejsze.. i to zawsze maja fajne przypadki bo trafiaja sie im pacjenci z w miare zdrowymi ząbkami..z tego co slyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hgg często cie tu widzę i wiem jedno.. nie jestes lekarzem bo lekarz nie ma czasu na kafeterie.. nie spi i nie je zeby pracowac.. WIĘC SKAD TY MASZ CZAS TU PISAC SKORO JESTES LEKARZEM?NIE CZAJĘ TEGO..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam oddział gdzie kafeteria jest stroną startową, także nie masz racji :) Po prostu stomatolog jest lekarzem,więc wychodzi się z założenia że wiedzę ogólnomedyczną musi mieć, choćby po to, aby wypisywać recepty. Na stomie uczysz się od groma w ogóle nie ptrzebnych rzeczy. Ogólnie zawsze polecam lekarski- po stokroć ciekawsze studia i ogólnie przyjemniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HGG A CZEMU NIE SKONCZYLAS STOMATOLOGII? PRZENIOSLas sie na lekarski ??? po stomatologii lepsza praca przeciez..i kasa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skończyłam i jedno i drugie, ale nie naraz oczywiście. Poza tym negowałabym czy po stomie jest lepsza kasa, bo koszty olbrzymie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do hgg: mylisz się dziewczę!! medycyna jest wiele trudniejsza ,niz stomatologia. stomatologia to pikuś. zęby i nic więcej medycyna to każdy organ w ciele. więcej nauki jest na medycynie ,a noce nieprzespane. hgg chyba jestes lekarzem rodzinnym,bo masz czas pisac na forum dla matołów. kafe to forum dla idiotów. tu ludzi inteligentnych nie szukaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jedno i drugie?? szacunek jestes więc geniuszem:) 6 lat medycyny i 6 lat stomatologii?gratuluje samozaparcia:) pewnie teraz spisz na pieniądzach:) 12 lat nauki a jeszcze specjalizacje do tego..pewnie cale zycie sie uczysz tylko..geniusz z ciebie nieziemski.musialas byc wybitna juz w liceum soro udalo ci sie skonczyc dwa kierunki cięzkie ,chyba ze mialas ustawiionych rodziców i tez lekarzy,co zalatwili ci studia i prace..przyznaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat rodzinni to zazwyczaj nie mają czasu się po d***e podrapać, także masz błędny osąd :). Co do trudności studiów, mam porównanie, studiowałam jedno i drugie, uważam że stomatologia była wielokrotnie trudniejsza, ale to tylko moje doświadczenia, każdy ma inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hgg nie spojrzałaby na zwykłego faceta. musi byc to lekarz albo adowkat:)ma rację:)??? chcialbym taką zonę jak ty.ale jestem zwyklym przedsiebiorcą bez matury...ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
geniuszem nie jestem, na pieniądzach nie śpię. Stomatologia trwa 5 lat, a nie 6. Specjalizację robię tylko "lekarską", o stomatologicznej nawet nie myślę :). Studiów załatwić się nie da (liczy się tylko matura), pracy raczej też nie (liczy się tylko wynik LEP). Męża mam lekarza, adwokata bym nigdy nie chciała (wykazuję uogólnioną reakcję anafilaktyczną na prawników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie do hgg: moja droga napisz szczerze...czy masz duzo kasy z tego zawodu???? spisz na pieniądzach? warto bylo sie tyle uczyc? nie pisz ile jesli nie chcesz..ale napisz ogolnie czy zarabiasz krocie?? jestem ciekaw jak to jest po skonczeniu dwoch tak ciezkich kierunków....nie oplacaloby sie pracowac za mniej niz 5 tysiecy miesiecznie raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd masz czas teraz tu pisac??? nie pracujesz??? pytam serio? lenicie sie w szpitalach i dlatego tyle ofiar jest przez was zabitych:(:( pracujesz teraz w szpitalu a masz czas tu pisac??to sa jaja jakies.. moj mąż lekarz nawet nie wie co to telewizja i net:( nie ma czasu sie wysikac w szpitalu....więc jakim ty jestes lekarzem???chyba proktologiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisze Ci ile zarabiam to i tak nie uwierzysz, że tak mało :) A czy było warto się uczyć? TAK, bo uwielbiam to co robię i z bananem na twarzy idę do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super ,musisz mieć bogatych starych. Chciałam studiować medycynę ale nie było mnie stać na korki. To dentysta może wystawiać recepty na cokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hgg skoro tu jestes to zapytam cie ,bom ciekawa:) czy duzo osob rezygnuje ze studiow medycznych w trakcie?? cz to prawda ze medycyne kazdy konczy i nie da sie z niej wyleciec ,chyba ze samemu sie zrezygnuje? tak slyszalam. i czy serio to studia tylko dla nieprzecietnych geniuszy?? czy specjalizacja ze stomatologii chirurgi szczekowej jest cięzka??? mam znajomego stomatologa i kazdy sie z niego smieje ,że skonczyl to bo nie dalby rady skonczyc medycyny stomatologie traktuje sie jako cos gorszego niz medycyna dentysta jest mniej powazany niz lekarz.. uwaza sie ze dentysta konczy duzo latwiejsze studia niz lekarz.. odpisz prosze na moje pytania.bede wdzięczna. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dentysta to nie lekarz,tez szok mam ,ze może wystawić recepte:):)niezłe jaja:) a hgg zarabia pewnie marne 5 tysięcy ,podczas gdy ja zarabiam bez studiów 10 tysięcy:) więc nie warto studiowac medycyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie to nie są studia dla matolow, kujonow i chciwcow. Hgg co byś zaproponowała pacjentowi z fosfataza alkaliczna 270?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×