Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Memrise opinie

Polecane posty

Gość gość

Chyba mamy małą alternatywę dla duolingo. Czy ktoś z was już korzystał z memrise? To mini programik, z tego co wiem jest darmowy, służy do nauki języków obcych, ja głównie koncentruję się na angielskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aplikacje na telefony są fajne, bo możesz korzystać w dowolnym miejscu i w podróży, ale nic nie zastąpi konwersacji. Na tym się należy głównie skupiać i nie rozmawiaj z Polakami, bo tylko popsujesz sobie ucho, bo przyzwyczaisz siedo polskiego akcentu. Od razu uderzaj tak jak ja na głęboką wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam tak że nauczyłam się jakiś 100 podstawowych czasowników, 100 rzeczowników i 100 przymiotników, do tego kilka prostych konstrukcji zdaniowych w stylu: I like to dance, I would like to do something, She is my friend. I z tym od razu zaczęłam rozmawiać. Poznałam dziewczynę na wymianie językowej. Jak szukasz ludzi i miejsc do pogadania po angielsku, to dokładnie sobie poczytaj o metodzie dziecka: http://enlinado.pl/przemyslenia-o-angielskim/angielski-metoda-dziecka/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam ten artykuł i zgadzam się z wieloma rzeczami, natomiast wiem, że wielu ludzi ma problem z tym pierwszym krokiem, bo boją się zagadać, dlatego że powiedzą coś źle i ich wyśmieją. Ja taki mam strach zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W enlinado na stronie z prezentacja http://enlinado.pl masz taki wykaz wszystkich nagran, ale ogolnie jest ich wiecej. Tam masz caaaaly dzial poswiecony na poznawanie ludzi. To genialna sprawa. Co do memrise to mam na telefonie. Jest to wersja dla poczatkujacych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Memrise jest darmowym programem, ale też jego wartość merytoryczna jest moim zadniem średnia, bo jest troche jak fiszki. Uczysz się tylko pojedynczych słówek, to nie daje zbyt wiele :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Memrise jest faktycznie darmowe? Jest tam jakiś płatny plan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest chyba też płatny plan, ale ni wykupowałem nigdy nic. Aplikacja Memrise szybko mi się znudziła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Enlinado kosztuje chyba około 200 zł a można coś taniej? Bo te lekcje mnie bardzo zaciekawiły. Interesują mnie wszystkie kwestie związane ze znajdowaniem osób do rozmowy. Ja płacę teraz 50 zł za lekcję angielskiego, to trochę drogo :/ A tu mozna mieć za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zapiszesz się na próbkę, to jest jakaś zniżka i też są podane darmowe lekcje, żeby mozna było sobie sprawdzić jak to się prezentuje. Pierwsza lekcja jest taka gramatyczna i w prosty sposób wyjaśnia jak działają podstawowe angielskie czasy. Jak się okazuje, nie trzeba znać wcale 6 czy 12 czasów, wystarczy opanować 4 i można w miarę swobodnie gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt, potwierdzam. Też własnie dostałam fajną zniżkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi coś chyba mail nie działa :/ Bo mi wiadomości nie dochodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź w innych zakładkach. Czasem jest coś w zakładce spam, czasem w zakładce inne, może tam trafiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A faktycznie, było w innej zakładce "społecznościowe" nie wiem dlaczego. Wielkie dzięki za pomoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to Enlinado działa na telefonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jest, działa na komputerze, na telefonie, tablecie. Nie trzeba nc ściagać, dostajesz login i hasło i możesz korzystać w dowolnej części świata. Tak że wygodne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam. Dzisiaj lekcja z zapamiętywaniem nowych słówek i zdań po prostu mnie rozwaliła pozytywnie. Po dniu nauki zapamiętałam chyba 100 nowych słówek, jak tak dalej pójdzie to z tym Enlinado nauczę się angielskiego w 3 miesiące a nie w pół roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na telefonie z Memrise przychodzi zbyt wiele powiadomień :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Memrise jest fajny do nauki słówek, ale nie nauczy cię gramatyki ani wymowy, więc zależy na co się nastawiasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edo
Głupi sposób nauczania, żadnych podstaw, masę błędów i aplikacja żre internet jak świnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×