Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Metoda 1000 słów opinie

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoć tutaj stosował metodę 1000słów do nauki języka niemieckiego lub angielskiego? Jakie opinie i efekty? Czy ta metoda działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz metody n szybka naukę języka angielskiego czy niemieckiego to każda metoda jest dobra ale ważne jest czym się wspomagasz. JA DZIĘKI Afirmacjom uczę się 3 razy szybciej - poczytj o nich na stronie http://hepika.pl/szybka-i-skuteczna-nauka-jezyka-obcego Bardzo wiele osób je stosuje jak widać i mają dużo pozytywnych opinii - ja także bardzo zadowolona z ich działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Metoda 1000 słów dobra ale 1000 słów do swobodnego porozumiewania się to chyba trochę za mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
metoda 1000 słów to naprawde dużo - fajna podstawa do dalszej nauki i sporo się już rozumie - tak samo w nauce niemieckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak działaja te afirmacje do nauki? Czy to działa tak skutecznie na każdego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie uczylem metodą 1000 słów niemieckiego i działa - ale faktycznie fajnie połączyć to z technikami poprawiącymi pamięć - można więcej i szybciej się nauczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka metoda nauki angielskiego jest dobra na początek - świetnie wprowadza nas w język

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystałem z afirmacji i mi pomogły - tak więc polecam. Znacznie szybciej zapamiętuje się całe zwroty co ułatwia rozmowę po angielsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Metoda 1000 słów polecam z technikami na pamięć - świetnie pomagają się wdrożyć w język.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ta metoda 1000 słów angielskich sprawdza się w czasie - jak szybko można nauczyć się tych słówek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie już o tym było pisane, ale metoda 1000 słów jest dobra na początek. Później żeby cokolwiek osiągnąć, to trzeba już przechodzić nieco mocniej na interakcję z językiem. Więcej rozmawiać, udzielać się, więcej analizować ten język, oglądać filmy, słuchać radia itd. W ten sposób ma to sens, a tak to same słówka nic nie dadzą. Opinie na ten temat są różne, że niby z 1000 słówek jesteś w stanie sie porozumieć, ale ja w to jakoś nie za bardzo wierzę, bo w języku jest masa idiomów i wyobraź sobie, że tłumaczysz na angielski dosłownie "co słychać? A dzisiaj wypadłem na miasto, polatałem trochę po sklepach i wyhaczyłem niezły telefon" - "what listen? And today I fell out on the city, I flew a bit through shops and I hooked up (jeśli ktoś zna prawdziwe znaczenie fonetyczne tego słowa, to się pośmieje) a new phone". Wyjdzie jakaś kaszanka :) Dlatego 1000 słówek to za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nauka bierze się z życia! Z doświadczenia! Używaj języka i kojarz go z sytuacjami. Może jakieś scenki, albo inne takie medium. Będziesz powtarzał słówka? No dobra, a co jak będzie trzeba go użyć, a ty coś zupełnie pokręcisz? Pamięciówka to nie to... Słyszałem o takiej metodzie Storytelling. Uczysz się tworząc własną opowieść. Jeżeli umiesz już choć trochę, to może warto. Przynajmniej własnych wspomnień będziesz miał dużo do kojarzenia i powtarzania. To dopiero nauka! Fiszki. Osom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×