Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Metoda nauki Magnusa Carlssona OPINIE

Polecane posty

Gość gość

Własnie zobaczyłam na WP taki artykuł o nauce języków w dwa tygodnie ta metodą Magnusa Carlssona - czy to prawda? Czy to skuteczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brednie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uczę się języka angielskiego codziennie i bardzo pomogły mi afirmacje do nauki http://hepika.pl/szybka-i-skuteczna-nauka-jezyka-obcego tutaj więcej o nich poczytacie - w sumie po kilku dniach dwa razy szybciej już zapamiętywałem słówka i zwroty - BARDZO mi to pomogło w nauce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak te afirmacje działają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam w nauce niemieckiego z hipnozy z afirmacjami i mi pomogła i to bardzo - w pół roku ogarnęłam ten język do poziomu komunikatywnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie to ściema, tak się może nauczyć ktoś kto ma bardzo duże predyspozycje do nauki języka, lepiej zainwestować w dobry kurs językowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie hipnoza w nauce bardzo pomogło - POLECAM Koszty niewielkie a efekty znakomite :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj macie więcej na temat nauki z Hipnozą http://hipnosencja.pl/blog/hipnoza/hipnoza-na-szybka-nauke/ ale jak ja czytam to NAUKOWO UDOWODNIONO DZIAŁANIE HIPNOZY nie tylko w nauce ale i w wielu innych kwestiach tak więc myślę, że warto. Ja znam już 3 języki, hipnozę się kiedyś interesowałem w zakresie motywacji i pomogło więć warto próbować. W wolny czasie tez chętnie sprawdzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No racja - ja kupiłam tydzień temu te afirmacje do nauki języków obcych i pomoga - nauka znacznie szybsza :) Angielski jakby sam wchodził do glowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta HIPNOZA DO NAUKI? Stosował ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hipnoza działa - dobry efekt w połączeniu z afirmacjami do nauki języków obcych - nie sądziłam, że tak szybkie efekty będą - uczę sie teraz około 3 razy szybciej :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja spotkałem się z tym jakieś 3 miesiące temu. Metoda nauki Magnusa Carlssona opiera się na psychologii, relaksie itd. Moje opinie nie są złe, ale takich metod ogólnie jest sporo, wiele z nich różni się tylko drobnymi elementami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam tą HEPIKA - działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 5 dni stosuję te nagrania hipnozy HIPNOSENCJA i tez wspaniałe efekty -nie wiem jak ale zapamiętuje praktycznie wszystko co czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ciekawe jak działa ta hipnoza - zamówiełem to na maila i już mi doszło - słuchacie tego zgodnie z tą instrukcją czy jakoś inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłem u hipnotyzera raz i mi pomógł - także na pewno warto sprawdzić też hipnozę do nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łoo ej nie sądziłam że taka hipnoza może być taka fajna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdzał ktoś tą hipnozę? bo ta metoda Magnusa Carlssona to jakieś brednie są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momoyo
> Metoda nauki Magnusa Carlssona opiera się na psychologii, relaksie itd. Co to znaczy? NIC, niestety, naprawdę nic, kompletne zero! Psychologia to bardzo rozległa nauka, niejednolita, bo m.in. z wieloma sprzecznymi ze sobą teoriami. Psychologia jest dobra, gdy np. trzeba pomóc straumatyzowanemu uczestnikowi katastrofy, albo gdy trzeba zmierzyć czyjeś IQ (na potrzeby pracodawcy). Ale każda z tych sytuacji to odmienne podjeście, odmienne założenia, metody i wyniki. Jest wiele psychologicznych koncepcji uczenia się, każdy psycholog ma na ten temat własne zdanie, ale nie istnieje jedna metoda nauczania uwzględniająca wszystkie problemy i potrzeby różnych uczniów. "Co jest dobre do wszystkiego, nie jest dobre do niczego". Relaks dla jednego to wtedy, gdy "leży sobie pod gruszą na dowolnie wybranym boku", a dla innego, gdy gra w squasza w tempie 10 odbić na minutę (zamiast normalnych 25), co dla pierwszego jest morderczym wysiłkiem (a ten drugi zmęczy się "nieróbstwem"). Relaks zamiast nauki to pierwszy krok do klęski. Wiele osób chce się nauczyć języka obcego bez wysiłku, a to się nie da. Każda umiejętność wymagająca zautomatyzowania pewnych czynności wymaga czasu na ćwiczenia. Spróbuj kogoś nauczyć (bardzo dobrze) jeździć na rowerze w 15 minut, tak by dokończył w pierwszej dwudziestce rajd 3 km dookoła osiedla - to porównywalne do "francuskiego w 2 tygodnie, tak by znaleźć dobrą pracę we Francji" (chyba, że dla kogoś "na zmywaku, ale w Paryżu" to szczyt ambicji). By sensownie rozmawiać trzeba poznać cos więcej, niż 2000 słów (dwa tysiące) - powiedzmy, że codziennie wkujesz ich 150, masz po 2 tyg. 2100, to się da zrobić w pamięci krótko i średnioterminowej, ale nie długoterminowej. A żeby wiedzieć, kiedy i jak ich użyć, potrzebujesz mnóstwa praktyki. Dziecko (mające lepsze zdolności zapamiętywania) uczy się języka 2-3 lata (i wszyscy wokół do niego mówią w tym jezyku). Ile czasu efektywnie jesteś w stanie poświecić na naukę języka w ciągu 2 tygodni? Załóżmy, że 10 godzin dziennie, podzielone na 5 porcji po 2 godziny. W sumie 140 godzin. Bez native speakera, zdany(a) sam(a) na siebie, metodą prób i błędów możesz osiagnąć poziom A1 - a i to nie na trwałe. A poza tym, kto to jest ten Magnus Carlsson? Ktoś go widział? Na YouTubie jest wielu poliglotów, którzy się prozentuja, co potrafią - ale magnus carlsson jest narazie tylko jeden - szwedzki piosenkarz (żaden poliglota). Chciałbym go zobaczyć, nawet na YouTubie (choć to można zmanipulowac), jak mówi w tych swoich 23 językach - niech będzie przez minutę w każdym. Na razie to jest dla mnie fikcyjna osoba. Jedna ściema, by z was wyciagnąć kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OK dzięki za opinie - też kupiłam te afirmacje i faktycznie działają pozytywnie :) Dodatkowo zakupiłam też nagrania tej hipnozy do nauki HPNOSENCJA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No testuje te nagrania hipnozy juz 6 dni i faktycznie 2 razy szybciej wszystko zapamiętuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hipnoza do nauki działa na mnie dużo lepiej niż inne metody które do tej pory stosowałam. Czuję się jakbym miała nad sobą osobistego trenera który motywuje mnie do nauki. Bardzo dużo energii i świetne efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co widziałem, to technika nauki Magnusa Carlssona są bardzo podobne do tych spopularyzowanych technik, typu Callan itd. Trzeba się zagłębić w jezyku i tyle. Opinie może i są podzielone, ale nie ma w tym filozofii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie porównujcie afirmacji do metody Mangusa Carlssona, bo z tego co widziałem w internecie, ta druga ma dużo złych opinii, że niepraktyczne słówka itd. Jest to oparte podobno o fiszki, ale nie chciało mi się wczytywać. Jak kupujecie, to zwróćcie uwagę czy firma ma regulamin, czy podaje telefon do biura, czy odpisują na maile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta HEPIKA jest niesamowita - nauka języka angielskiego idzie mi 3 razy szybciej :) POLECAM 5/5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest oszustwo. Zobaczcie, że na ich stronie http://101rad.pl/artykuly/nowa-2-tygodniowa-formula-przyswajania-jezykow/ wszystkie linki na górze, nawet ikony facebook i twitter, to nieaktywne obrazki, tylko grafika. Strona spreparowana żeby wyglądała jak z poważnego pisma naukowego. Przecież to aż bije po oczach. Niestety wielu ludzi się nabierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×