Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mężatki skąd wiedziałyście, że to Ten Jedyny

Polecane posty

Gość gość

Ciekawi mnie, jak do tego podchodzicie z perspektywy czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiedzialam ;) skad ma ktos to wiedziec? nad zwiazkiem trzeba pracowac, i w to wlicza sie takze praca nad samym soba ;) nie bylam zaslepiana zakochaniem nastolatka, kiedy przyjmowalam oswiadczyny. nie bylam tez w ciazy :P ;) nie zawsze bylo lekko, ale ja tez mam ciezki charakter ;) trzeba bylo pracowac nad soba, nauczyc sie zyc z drugim czlowiekiem, i pamietac, ze jest on odrebna istota ze swoimi marzeniami ;) ale jak na razie minelo 12 lat, a ja wciaz uwazam, ze moj maz to najlepsze co moglo mi sie trafic ;) jestesmy wszedzie i we wszystkim razem, widze jak on sie stara, buduje mnie to i pomaga w ciaglej pracy nad soba :) wciaz jest to czlowiek, z ktorym chce byc i spedzic reszte swojego zycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w wiekszosci przypadkow jest tak ze nic lepszego sie nie trafilo i trzeba bylo brac to co jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w wiekszosci wypadkow tak jest, ze tepe zdz.ry z parciem na obrazek malzenski z reklamy margaryny i macierzynstwo, lapia sie kazdego w ktorym aktualnie sie zakoc***a, a potem po 2 latach jest placz, bo jej misio siedzi przed kompem i gra a ona nie ma z kim pogadac o okropnej torebce najlepszej przyjaciolki, ktora ta sobie sprawila za kase od swojego fagasa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 1:32 pięknie napisane :) Życzę Wam kolejnych i kolejnych i kolejnych wspólnych lat życia :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×