Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasiaaaaaaaaaaaa...19 lat1990.

Miał ktos z was zapalenie pęcherza ??? BARDZO PROSZĘ O POMOC !!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość kasiaaaaaaaaaaaa...19 lat1990.

Kąpałam się parę razy w jeziorze (nieraz 3 godz wogóle nie wychodziłam z wody .Dzień po takiej kąpieli kochałam się z mężem tak trochę mocniej z 3 razy w ciągu dnia gdy próbowałam się wysikać po ostatnim stosunku poczułam silny ból przy kończeniu sikania . od tego czasu bardzo często sikam (o wiele częściej niż zwykle ) a ten ból się utrzymuje . Minął już tydzień i ciągle to samo od 2 dni zaczeła mnie jeszcze swędzieć pochwa . Moja mama była u lekarza powiedziała mu o tych objawach (oczywiscie nie mówiłam jej o sexie i swędzeniu tylko o tym że boli lekarz przepisał mi lek na pęcherz A teraz pytanie do was czy takie są objawy zapalenia pęcherza czy to może przez ten sex coś sobie uszkodziłam ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totylkoja______
pomoc ci moze tylko lekarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaaaaaaaaa...19 lat1990.
ja wiem, ale lekarz przepisał mi już lek na pęcherz a ja się chciałam dowiedzieć czy takie są objawy zapalenia pęcherza czyli : częste oddawanie moczu , ból przy końcu sikania .. Proszę nie chcę brać tabletek na darmo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czystośc przede wszystkim
tak to zapalenie pęcherza. Pomoże częste podmywanie i ciepłe majtki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiczna noc
to sa własnie objawy zapalenia pęcherza ja tez tak miałam ból był niesamowity zwłąszcza jak robiłam siku byłam u lekarza przepisał mi tabletki i po tym mi pzreszło:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czystośc przede wszystkim
moze to byc też rzeżączka lub kiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antypatologia
Ja podobno mam (leukocyty w moczu), a czuje tylko czasem takie lekkie swedzenie w okolicach cewki moczowej. Biore Monural czy jakos tak. Cholerstwo drogie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkhj
Tak, to są objawy zapalenia pecherza, ale skoro utrzymuje się to juz tydzień, powinnaś isc do lekarza, bo z tym nie ma zartów, do tego swedzenie pochwy wrózy jakiegos grzybka (długie kąpiele w jeziorze + ostry seks, to sprzyja infekcjom), więc tym bardziej zalecam lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no będziesz musiał
bierzesz trzy razy dziennie, na początek, po dwa furaginy z vit C, niestety na receptę i po zawodach. U kobiet to bardzo częste, dlatego moja stara ma zapas w apteczce furaginu. Saluto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfjhfjnjfhkdfn
nie no nie mogę, 19 lat ma męża i do lekarz mamusię wysyła jak będziesz w ciąży to też mamusia będzie chodziła za Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaaaaaaaaa...19 lat1990.
furaginy --no już dzisiaj wzięłam 2 furaginy bo mi właśnie lekarz przepisał . no niecały tydzień mi się to utrzymuje ale dopiero dzisiaj zaczęłam brać lekarstwo a mam do was jeszcze jedno pytanie czy jak skończę brać ten furagin i po tym zapaleniu okres dostanę normalnie czy może się trochę spóźniać ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaaaaaaaaa...19 lat1990.
mama była w innej sprawie u lekarza, powiedziała ze mi załatwi tą sprawę przy okazji mi jest się teraz trochę ciężko ruszyć z domu bo cały czas muszę do łazienki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w psyszłym życiu chciałbym
jak cię zapyli to będziesz czekać, 9 miechów, jak w mordę strzelił....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjo
częste oddawanie moczu,straszny przy sikaniu ból i takie własnie swędzenie (tak jakby cie mrówki w środku gryzły)- kup sobie takie saszetki do rozpuszczania- powinny pomóc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaaaaaaaaa...19 lat1990.
heh nie zapyli bardzo uważamy :) dziewczyny a jak wam przeszło to zapalenie pęcherza to okres dostaliście normalnie tzn w terminie czy może się spóźniać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymarzona
moze sie troszke opoznic,a na ten pecherz kup w aptece zurawine,najlepiej do parzenia albo kapsulki do lykania,zurawina ma duzo wit c i ma wlasciwosci antyseptyczne,zawsze lekarz oprocz przepisanych lekow zaleca dodatkowo cos z zurawiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaaaaaaaaa...19 lat1990.
mi przepisał tylko furagin nawet bez witaminy c ale sama ja biorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymarzona
zurawina jest bez recepty i na dodatek skuteczna przy zapaleniu pecherza,moja corke szybko wyleczylam sama zurawina bez zadnych innych tabsow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaaaaaaaaa...19 lat1990.
chyba tez sobie ją jutro kupię , pije jeszcze wodę z sokiem z cytryny bo wyczytałam że jest bardzo pomocna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaaaaaaaaa...19 lat1990.
dzięki za wszystkie odp :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jako 11 latka zlekceważyłam zapalenie pęcherza. Po tygodniu ustało ale pojawił się ból w okolichach nerek. Po tygodniu nie mogłam siedziec ani głęboko oddychac,nie mówiąc już o kaszlu i zaczęłam mówic szeptem bo nawet lekkie drgania głosu sprawiały bół, nie mogłam się tam nawet dotknac, udawałam że mi nic nie jest bo sie bałam czago? Może mamy albo lekarza? Nie pamietam. Powiedziałam mamie dopiero jak zaczęłam sikac na rożowo i sie zwijałam z bólu na łóżku z 40 st. gorączką. Ból byl tak silny jakby któs mi kroił na żywca kręgosłup, mniej więcej jak 1 okres porodu! Wezwała pogotowie. Trafiłam do szpitala pod kroplówke i byłam tam 3 tygodnie. Miałam ostre przewlekłe kłębuszkowe zapalenie nerek. Na pęcherz dobry jest Furagin- ale na receptę. Polecam picie soku z żurawiny ( w aptece) właśnie na prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam dośc często ale odkąd wzięłam szczepionkę od ZUM nie miałam ani razu, zobaczymy co będzie dalej, ale póki co jet OK< wreszcie mam spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo haloooo
ŻURAWIT, UROFURAGINUM I SOK ŻURAWINOWY RABENHORST to moja swieta trojca hehe. zero problemow z pecherzem :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja moge
o prosze,myslalam ze nikt o rabenhorscie tutaj nie slyszal ;p super sprawa, a dodatkowo końska dawka witaminy C. teraz w czasie zimy pije ten sok rabenhorstu i w czasie wakacji,kiedy wiem,ze sie bede duzo kapa i o zapalenie jest łatwiej. polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marino008
a kto to bardziej ufa forumowiczom niż lekarzowi?? :P no oczywiste, ze zapalenie pęcherza.. normalne objawy.. na te dolegliwości dużo wody, wit. c i urofuraginum, ale na przyszłość to warto słuchać lekarza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kąpałam się parę razy w jeziorze (nieraz 3 godz wogóle nie wychodziłam z wody .Dzień po takiej kąpieli kochałam się z mężem tak trochę mocniej z 3 razy w ciągu dnia" x x Jakież to piękne i romantyczne. :classic_cool: Heh....ludzie używają se życia. Czymże przy tym jest jakieś tam szczypanie pęcherza. Poboli i prsestanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko nie łykajcie za często furaginu, furaginum bo może zniszczyć nerki ja mam słabe nerki po chorobie i lekarz zabronił mi brać furaginu, bo bardzo obciąża nerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny leczcie sie na pecherz, jesli nie jestescie przekonane to polecamwww.pecherz.pl tam sa dramatyczne historie leczonych i nie leczonych w pore pecherzy. Najlepiej unikac zapalenia pecherza, ale jak juz sie ma to czasami anybiotyk to wszystko co mozna zrobic. Pijcie duzo przed seksem, jest taka substancja cukier prosty, wyciag z owocow nazywa sie D Mannose, jesli masz klopoty pij 1 godzine przed seksem i zaraz po, to wyplukuj***akteria E coli jesli przedostana sie z ukladu pokarmowego do cewki. Nie ma polskiej strony o tym ale mozna o tym poczytac po angielsku nawww.waterfall-d-mannose.com albo na http://www.mercola.com/forms/dmannose.htm Ta substancja spowoduje ze juz nigdy nie bedziecie sie musialy meczyc z zapaleniem pecherza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
urafurginum to OSZUSTWO, to nie leczy, tylko ZALECZA! i w dodatku jest szkodliwe dla nerek! tu macie historie dziewczyny, ktora wyleczyla sie d-mannoza. http://f.kafeteria.pl/temat/f2/odmiedniczkowe -zapalenie-nerek-p_6044620 bo po tych swinstwach, ktore tutaj sie reklamuje nabawila sie powaznych i przewleklych infekcji. oni specjalnie tak te leki wymysjaja, zebyscie nigdy nie wyszly z infekcji, bo raz na zawsze wyleczona infekcja dla big pharmy oznacza strate klienta. a ze klient w miedzyczasie zniszczy sobie nerki, to juz nie ich sprawa, ale jeszcze im na reke....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×