Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Michał Keller z Sierakowic lubi molestować nie tylko swoje nieletnie córki

Polecane posty

Gość gość

tu cytat jego wypowiedzi z nicka Pierre Dolevas: "Hehe w liceum lubiliśmy chodzic to pewnej koleżanki. brzydka była jak nieszczęście ale matke miała taką, ze chyba każdy w domu pod nia kręcił smigłem. Urodziła kolezanke jak miała 16 lat wiec była całkiem do rzeczy :D Poza tym suka lubila jak sie na jej widok slinilismy bo spódniczki..." O seksie zawsze piszą takie zniewieściałe, obrzydliwe, zboczone gnomy jak on, próbują się tym dowartościować, nazywa matkę suką, a córkę brzydką jak nieszczęście, patrzcie jak sam wygląda... Tu jego zdjęcie http://zapodaj.net/53cd5371dc2cc.jpg.html To obrzydliwy zboczek, wysłał Marii Szymanowskiej (kciukiem) zdjęcie swojego penisa WIELKOŚCI SKUWKI OD DŁUGOPISU, ma żonę, która go zdradziła, a on ją za to przeprosił oraz córki Martę i Magdę, które niestety dotyka intymnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego jak się wpisze Michał Keller w google, to wyskakuje, że Michał Keller z Sierakowic jest pedofilem i gwałci swoje córki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy istnieje jakaś kobieta która zechciałaby się oddać takiemu brzydalowi? Jeśli tak to znaczy że nie ma rzeczy niemożliwych na tym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem tu nowy..o co chodzi....czy ktos potrafi jakos to w paru zdaniach strescic i jakos przyblizyc??????? jestem tata malej dziewczynki i jestem zbulwersowany tym tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naczelnik, weź leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marks

Jeżeli te oszczerstwa nie zostaną usunięte, to zostanie ten wpis zgłoszony do prokuratury, osoba zniesławiająca i ten portal także !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna Węcwelska

A łestatnio zrobiłam na obiod pyruszki ze smolcym kapuche i schaboszczoka to Aniuta waliła takie srajty na kiblu że łohoho a Pietrek walił luźne armaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×