Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Hrabia Anubis

mięśnie - jak to odbierają kobiety

Polecane posty

Gość Hrabia Anubis

Dziewczyny powiedzcie szczerze, czy lubicie muskularnych sportowców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmememeem
lubie szczupłych umięśnionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ogole nie lubie facetow w typie sportowca, umiesniony moze se byc byle bez przesady,ale jak do tego dojdzie zel na wlosy i solara to rzygam po prostu. moj chlopak dysponuje wylacznie miesniem piwnym i jest spoko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za duzo to niezdrowo:P mięśniaków generalnie nie lubię , ale chuderlawych chłopczykow tez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no ja myślę że jak facet ma mięsień piwny, to znaczy że się raczej za dużo leni, niż powinien ;) ale co kto lubi, moim zdaniem zbytnio umięśniona sylwetka jest nienaturalna, ale tak samo jest z wielkim bebechem - też mi się nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię, ale bez przesady. Ten ze zdjęcia, jak dla mnie trochę za chudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hrabia Anubis
Tylko nie mówcie że nie chciałybyście muskularnego faceta o wąskiej tali i szerokich, rozwiniętych plecach, który od razu rzuca się w oczy swoim zdrowym wyglądem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartacz .
ten na zdjęciu jest zdecydowanie za chudy, ma tylko lekko podkreślona klatkę piersiową... A pleców brak, nie mówiąc o innych elementach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hrabia Anubis
sportowiec.org/wp-content/uploads/image/Zdjeciakwiecien2010/frank-zane.jpg a co o Tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_jedna_84
koleżanki mają rację! no i jak ma być na więcej niż raz to musi mieć fajną osobowość i być inteligentny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu ty
ten koleś leci pewnie na sterydach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu ty
chociaż, gdyby był wyzszy to by to by to napewno inaczej wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hrabia Anubis
Osobowość i inteligencja swoją drogą, wiem że to jest niezwykle ważne. Ale w tym temacie chodzi mi o sam wygląd. Wiem że teraz dużo facetów nie dba o siebie i przeciętna dziewczyna jak zobaczy mężczyznę który trochę poćwiczy mówi że jest za bardzo muskularny, często się tak zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DiscoDiva
kto nie dba, ten nie dba :P ja poznaje ostatnimi czasy samych takich w typie sportowców i szczerze mówiąc, to taka sylwetka owszem jest ładna, podoba mi się i chętnie popatrzę na takiego faceta, ale to wszystko :) o związku z takim raczej mowy być nie może, bo albo siano end trociny pod kopułką albo taki facet zwyczajnie nie szuka kobiety na stałe. podsumowując, strata czasu. ale miło popatrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_jedna_84
no ja lubię umięśnionych mężczyzn - umięśnionych, a nie kwadratowych - ale niestety część Panów ma w pakiecie także solarkę i włosy na żel. FUJ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_jedna_84
ogólna zasada - jak facet ma szyję tej samej szerokości co głowa/nie może swobodnie opuścić rąk, to przesadził ;) a, meskiej biżuteriii typu sygnety/łańcuchy/ "diamentowe" kolczyki oraz sweterkom w paski i serek także mówię nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hrabia Anubis
Dobrze że nie używam żelu i nie chodzę na solarkę, bo mam ciemną karnację ;) wiem że dużo osób co ćwiczy nieustannie na silowni to często panowie którzy tylko nadrabiają wyglądem. Ale podobnie z dziewczynami też dużo jest takich plastikowych pań, które mózg zostawiły na solarium. Na szczęście są wyjątki, więc niekoniecznie muskularny pan musi być od razu mało inteligentny czy mieć też nieciekawy charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_jedna_84
Gość ona_jedna_84
no pewnie :) ja na solarium nigdy w życiu nie byłam, bo akurat mam bardzo jasną karnację i powinnam raczej unikać takich zabaw :) plastiki zostawmy Panom, którzy inteligentną komórkę mają jedną (marki Nokia albo Sony Ericsson ) ; jeśli jesteś umięśniony, zadbany, ubierasz się z gustem i masz coś w głowie, to istnieje szansa, że masz również DUŻE powodzenie u kobiet i pytasz z próżności ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no całkowicie popieram, tutaj trzeba być umiarkowanym i nie przesadzić ;) no bo wielka muskulatura jest równie niefajna jak wielki tłusty brzuch według mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kazdym badz razie nie chce chudego - nic przyjemnego przytulac sie do kosci. nie musi byc super umiesniony, ale jakies bicepsy by sie zdały zeby mnie uniosl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet to ja
ona_jedna_84 nie dzialaja mi linki wez pokaz ten wlasciwy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet to ja
e... juz je rozhakowalem, zaden z wymienoinych mi sie nie podobal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza_kocha_koksów
Ja uwielbiam!!! XD Niestety mój wybranek nie jest pokaźnych rozmiarów... Miał trochę kompleksy z tego pwoodu, dlatego ostatnio zaczął ćwiczyć. Widziałam, że mu trudno, więc zaczęłam z nim chodzić na siłkę XD. Tam jeden z trenerów widząc jego determinację zaproponował odżywkę dla początkujących FormExplode i po tygodniu widzę, że chyba daje rade... Biceps napewno jest większy <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×