Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mieszka ktoś w domu z drewna?

Polecane posty

Gość gość

Mieszka ktoś w domu z drewna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkam i co z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieje się coś z domem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn chce budować i nie wiem czy to dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim sensie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponoć łatwiej ogrzać ale nie mam porównania. Lepiej poszukaj na innych forach, specjalistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na innych forach to piszą tylko firmy które budują i oczywiście zachwalaja domy, mi chodzi o opinię z prawdziwego zdarzenia, ludzi którzy mieszkają dość trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to ma być całoroczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieplutki domek mieszkam od roku nie trzeba co bardzo ogrzewać na sezon grzewczy wystarczy ok 3 tony węgla. Z domem nic się nie dzieje, super sie mieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zadaj konkretne pytania będzie łatwiej odpowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy taki dom jest stabilny? Drewno nie pęka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"W domach z betonu niema wolnej milosci"lepsiejszy drewniany:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) a dom z dewna wpieprzą ci korniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepsze korniki jak wscipskie sąsiady:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak korniki zrobią imprezę? To już nie wiadomo co gorsze hahah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak blisko lasu to dziecioły mu korniki wydziubia a sasiadow sie niepozbedzie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nono też prawda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka wybudowała taki dom ok 8 lat temu. Jest piękny, ale... Drugi raz tego by nie zrobiła. Cały czas pracuje i ściany pękają a najgorsze jest to, że niestety trzeba go impregnować - czyli cały dom musisz szlifować i malować. Dodam, że budowala go firma specjalizująca się w tego typach domów i koszt był zbliżony do murowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co z tego ze trzeba impregnowac... O kazdy dom trzeba dbac. Murowany trzba tynkowac, malować... Nie rozumiem zarzutu ze trzeba impregnowac.. Ja mieszkam w drewnianym i drugi raz tez bym taki postawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaka firma budowała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam w drewnianym domu i mieszka mi się wspaniale. :) Mieszkamy z mężem już od kilku lat. Takie domy są bardzo przytulne i wygodne. Zleciłam budowę firmie http://www.partner.szczecin.pl/ , spisali się bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggie705
Moim zdaniem eko domy są najlepsze z drewna typu skandynawskiego. Fajne realizacje ma za sobą firma: http://ecoreadyhouse.pl/ , która właśnie buduje takie domy z dużym doświadczeniem. Taki dom może powstać już w 3-6 miesięcy, w zależności od wielkości i aranżacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mieszkam w norwegii juz 8 lat w drewnianym domu i nie narzekam wystarczy dobra izolacja na nasze ciezkie zimy. palimy drewnem w kominku i jest super cieplo. w sypialniach mamy kaloryfery olejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dom na superpłycie z drewniana deska elewacyjna a dom na szkielecie drewnianym budownany przez superdom. Firma godna polecena:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dom z drewna to super sprawa, zwłaszcza te z bali są najpiękniejsze, mają swój niepowtarzalny klimat są ciepłe i trwałe i wbrew opinią co nie których wcale nie są łatwopalne. Teraz materiał na taki dom jest w taki sposób zabezpieczany, że są to domy na długie lata. Dużo informacji na tematy techniczne znajdziecie na stronie firmy Wikpol http://www.domyzbali-krakow.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mieszkam! Wybudowaliśmy prawie rok temu, projekt Z131. W sumie po dodaniu tynku nie widać, że to dom szkieletowy, więc kto do nas przychodzi się dziwi xD Budowaliśmy z www.superdom.pl bo sami byśmy nie dali rady, jednak trzeba dobrego fachowca. Jesteśmy mega zadowoleni, bo na prawdę dom jest ciepły i o dziwo cichy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też budowałeś z www.superdom.pl?! My też. Mieszkamy na śląsku, krainie węglem płynącej, więc jak powiedziałam rodzince, że budujemy szkieletowca to pierwsze pytanie jakie było - toć jak "zahajcuesz" to ci to spłonie całe! Taaaa jasne. Zeszłej zimy zużyliśmy niecałe 3 tony węgla ( w starym domu szło ponad 7!) więc różnica jest. A dodam, że ja z mężem jesteśmy zmarzluchami, więc przypuszczam, że Ci którzy nie lubią ciepła spaliliby jeszcze mniej;-) Dom parterowy, 110 m2 użytkowej, co2, ekogroszek tyle w temacie:D Opłaca się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×