Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wielbiciel 70B

mieszkający w Londynie - pomocy!

Polecane posty

Gość pomaagam
Żabiego Kruka zapytaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tam w lustrze to ja
no to masz kawal drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tam w lustrze to ja
ale bedziesz obok mnie przez ten weekend :D zaraz ci cos poszukam i dam znac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tam w lustrze to ja
chyba ze juz nieaktualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piechotą? 70 km? Szedłbym cały dzień, dziękuję :o :p W sumie transport mam zapewniony, bo znajomy jeździ taksówką, ale muszę się przygotować w razie coś mu wypadnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co to ma byc
Wielbiciel po raz pierwszy czegoś nie wiesz!!:D I co??? Nikt Ci nie chce pomoc:P POMÓŻCIE MU!! On zawsze pomaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tam w lustrze to ja
to 5 strefa Greater London :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tam w lustrze to ja
London Stansted Airport Rail - There is a direct Stansted Express train service to London Liverpool Street Station. Trains run every 15 minutes throughout the day. www.stanstedexpress.com Coaches - Airbus offer a frequent service, the A6, that operates between London Victoria Coach Station and Stansted Airport. Information line: 0870 574 7777.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo inaczej... jakieś 6-8 km na północ od Hayes. tak tak tam w lustrze to ja ---> nic mi to nie mówi :D Asiulka ---> thx, już patrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tam w lustrze to ja
Jak bedziesz na Liverpool Street albo na Victorii to juz nie jest zle :) Szukam wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tam w lustrze to ja
wielbiciel - ta 5 strefa to byla dla ''tutejszych'' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tam w lustrze to ja
http://www.stanstedexpress.com tutaj masz pociagi... na Liverpool Street, tam sa ceny i rozklad jazdy.... Z Liverpool Street wsiadasz w Metropolitan Line w strone Rayners Lane/Uxbridge i jedziesz na Rayners Lane na przyklad, tam przechodzisz na druga strone i sie przesiadasz w Piccadilly Line w strone Cockforsters i wysiadasz na nastepnej stacji po Rayners Lane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tam w lustrze to ja
Ta nastepna stacja to wlasnie South Harrow. Albo jadac metropolitanka wysiadasz na Harrow-on-the-Hill i cie znajomi odbieraja stamtad albo z West Harrow. Zalezy gdzie mieszkaja dokladniej na South Harrow. Masz tu stronke z transportem po Londynie. Tam jest mapka metra :) www.tfl.gov.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udanie sie do Londynu jest jakby \"na okolo\", ale dla kogos kto jest tu pierwszy raz to chyba najlepsze rozwiazanie, choc nie najtansze. Na Stansted, przy wyjsciu z terminala, jest stoisko i info National Express (dlugodystansowe linie autobus.) i tam wszystko powiedza i sprzedaja bilet. Stanowiska autobusowe sa o poziom nizej od tej informacji, mozna zjechac winda (tez obok info).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, dzięki za namiary. Tylko jeszcze pytanie... co to jest: Metropolitan Line Piccadilly Line To metro? Czy co? :D A dokładniej, to muszę się dostać na ulicę Eastcote Lane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tam w lustrze to ja
www.nationalexpress.com Stops for service ABA6 Departure / arrival London, Stansted Airport, coach station, Essex Departs: 13:20 London, Finchley Road, (towards Stansted: stop F1), (towards London: stop FJ), Greater London Departs: 14:30 London, St Johns Wood, Park Rd., Greater London Departs: 14:35 London, Marylebone, (towards London: Baker Street, stop A), (from London: Gloucester Place), Greater London (hand luggage only, excl A2/A6) Departs: 14:38 London, Baker St / Glos Pl, George St, Greater London Departs: 14:41 London, Marble Arch (for 103 service), Oxford St, nr Old Quebec St, Greater London Departs: 14:45 London, Hyde Park Corner, Greater London (hand luggage only, excluding A6 services) Departs: 14:50 London, Victoria rail station, Greater London Departs: 14:55 Victoria Coach Station, London, Greater London Arrives: 15:00 End of Journey to jest przykladowy rozklad jazdy ze Stansted na Victorie. Z tym, ze najlepiej by bylo, zebys wysiadl na Baker Street i wsiadl w metro Metropolitan Line w kierunku Uxbridge (retszta jak wyzej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tam w lustrze to ja
Wiem gdzie jest Eastcote Lane hehehe, to najlepiej jak pojedziesz Metropolitan Line na Rayners Lane, potem sie przesiadziesz w Piccadilly w druga strone )musisz przejsc na druga strone torow) tylko schodami pamietaj :P I jak wysiadziesz na South Harrow (mapke metra masz wyzej i tam sa rozpisane linie wszystkie) to w lewo musisz isc. Zaraz Ci mapke sprobuje wkleic tzn linka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×