Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mieszkam teraz w bloku i to jakieś slumsy

Polecane posty

Gość gość

Ojciec przeklina przy synu, matka rzuca epitetami w córkę. I nikt się nie dziwi. Wszędzie młode patole z piwskiem, prawie całe miasto się z nich składa. WTF? Tak wygląda życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TAK ! ludzie są bezradni z powodu braku pieniędzy , kto mądrzejszy to robi zagranicą a reszta siedzi na murku z piwskiem i wyklina jak Kiepski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie dom hrabianko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie to miasto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kup sobie dom hrabianko " A kupię sobie za parę lat. Mieszkam teraz u siostry w lubelskim, w małym ale ładnym mieście, tylko ludzie jacyś tacy... no szokujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszędzie tak samo,mieszkam w małym mieście na Śląsku i sytuacja wygląda podobnie.Ludzie są zestresowani brakiem poczucia bezpieczeństwa, słabo płatną pracą, albo wcale nie mają pracy.Zawsze znajdą powód żeby się schlać,awanturować i sama nie wiem czy ich nienawidzić czy im współczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wygląda mieszkanie w 95% bloków. Zbieraj forsę na działkę i domek. Na tych blokowiskach to strach jest zaparkować. Ostatnio odwiedzałem koleżankę i zaparkowałem swoją brykę przed blokiem. Menelstwo mnie lustrowało oczami jakby mieli rentgen w jupiterach. Patola, bałem się, że ktoś mi auto orysuje, bo takie tam są praktyki. Już nigdy w życiu jej nie odwiedzę. Blok = patola. Współczuję ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem na szczęście u rodziny na parę dni. Tu to lepiej nie okazywać strachu, bo same patole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×