Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mieszkanie socjalne uk prosze o pomoc

Polecane posty

Gość gość

Witam mam ogromny problem jutro wybieram sie do council taxu ,zeby z nimi porozmawiac,ale nie wiem czy ma szanse. x x x chodzi o to,ze mialam mieszkanie socjalne mieszkalam tam sama potem sie ktos pojawil w moim zyciu okazalo sie,ze jest niestety nierobem :O nie garna sie do pracy itd...Dlugi za mieszkanie rosly nie dawalam rady je splacac :( i w koncu musialam sie wyniesc na wynajmowane drozsze oczywiscie juz sama bez balastu.Wynajmuje mieszkanie z jedna sypialnia dosc drogo od okolo roku.Chcialabym aplikowac znowu o mieszkanie ,bo sama nie wyrabiam jest mega drogo a socjalne jest o wiele tansze.Chcialabym zlozyc aplikacje i zaczac splacac ten dlug ,ktory mam ,bo mi to spokoju nie daje chciaz sie nie upominaja.Nie sa to mega duze pienidze ,bo okolo 1000 funtow,jestem w stanie to w max rok splacic.Tylko wtedy kiedy bede miala mieszkanie socjalne,bo na pokoj isc nie moge mam za duzo mebli swoich itd i mam tez duzego psa.Wynajmowac nie chce ,bo nie mam doslownie miesjca a i z obcymi nie chce mieszkac.Myslicie,ze jak pojde do council tax to mozna sie z nimi jakos dogadac,ze zaczne splacac,zeby dali mi szanse na mieszkanie,ze nie jestem w tym momencie zdol;na do oddania,bo mam duze oplaty.Dodam,ze mieszkaniu ,ktorym mieszkam jest mega grzyb okna nie szczelne,w lazience jest dziura w suficie ,bo mialam przeciek od sasiadow agencja sie nie garnie do naprawy zgania wine na wlasciciela i tak w kolko.Czy jest jakas szansa na to,zebym dostala mieszkanie prosze o odpowiedz,dodam,ze znam jedna osobe co dostala drugie,ale musi spalacac pierwsze mam tam mega male oplaty,bo 10 funtow tyg extra.ale nie wiem jak to ze mna bedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz isc i z nimi porozmawiac wiem,ze angole tak ciagle robia ,bo nie placa i potem wywalaja staja sie bezdomni dostaja zastepcze i znowu nowe mieszkanie,ale wiadomo Polacy moze byc inaczej.Porozmawiaj zacznij juz teraz splacac choc by po 10 funtow tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można zadłużyć mieszkanie counsilowskie, które kosztuje grosze? i po co ten pies? na spłacanie długów nie masz a na utrzymanie psa masz? jak nie gacha to psa musisz utrzymywać? głupia dziwa bez honoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieję że nic nie dostaniesz i wywalą cię z UK - wstyd tylko Polakom przynosisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem w szoku jak można socjalne mieszkanie zadłużyć. Napisz jak ty to zrobiłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to jak? każdego funta gachowi oddawała na wódę i prochy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_6
Zalorze sie ze nie masz ubezpieczenia na psa. Jakie sa twoje priorety? Zastanow sie nad tym. Uwazaj jak rozmawiasz z "Housing Adviser" raz w papierach, i nie mozna sie wycofac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×