Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Miłe dla przystojniaków, wredne, chamskie dla przeciętniaków czy brzydali

Polecane posty

Gość gość

Typowa kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odczuwam podobnie aczkolwiek w bezpośredniej rozmowie jest afiszowanie się, wszystkie laski są dla mnie miłe, ale to takie jałowe gadanie i trochę droczenie się. A całkowita prawda o tym co napisałeś wychodzi gdy napiszesz do takiej i to nawet zwykłym temacie na fb, co się dzieję? Brak odpisywania mimo wyświetlenia wiadomości albo odpisanie 2-3 wyrazy po 14-20h!! To jest dopiero traktowanie jak śmieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jakby napisał ciacho to by od razu znalazła czas dla ciebie :D Takie są kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet się nie odezwie w ciągu 10 minut! to kobieta zaczyna stroić fochy i robi ci problemy, a jak kobieta oleje cię z dnia na dzień to jakoś mężczyźni nie robi takiego problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja kiedyś napisałem do jednej ładnie wyszłaś na zdjęciu, a ona mi odpisała? w*********j frajerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie za to pasjami nienawidzę kobiet. To jest właśnie to jak płytkie są kobiety w porównaniu do mężczyzn, i że bliżej są małpy niż człowieka. To nie jest tak, że im się NIE PODOBA jakaś cecha, że po prostu się nie podoba, tak jak facetowi nie podoba się np. mały biust. One NIENAWIDZĄ, NIE CIERPIĄ, PRAGNĄ ZNISZCZYĆ śmiecia, który nie jest wg ich widzimisię fizycznie doskonały, to zero, a nie człowiek. Prymitywne zwierzęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrzuć sobie foto ciacha na portal randkowy czy na fejsa, a zobaczysz jak zaczną cię bombardować wiadomościami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak piszą z ciachem to są zawsze zainteresowane a jak piszą z przeciętniakiem to zawsze mają na niego wyj****e :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To powiem wam coś śmiesznego. Kiedyś mój kumpel bawił się w takie eksperymenty na portalu randkowym i stworzył dwa profile, jeden fikcyjny ze zdjęciem brzydala 170, a drugi fikcyjny ze zdjęciem ciacha 190 i w obu profilach miał zaznaczone, że nie pije, napisał do tej samej laski z dwóch profili i na profil brzydala ona odpisała, że skoro on nie pije to musi być nudny, beznadziejny, że to jest żałosne, bawić się z nim pewnie nie można, pewnie siedzi w chacie ciągle i zamula, a na profil przystojniaka odpisała, że "to dobrze, że są jeszcze tacy wspaniali, wyjątkowi faceci, że nie piją i mają zasady, których się trzymają, takiego jak ty to ze świecą szukać." Ta sama laska i dwa różne podejścia. Taka jest prawda o kobietach. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zrobiłem podobny eksperyment prześwietliłem chyba z 400 kobiet, bo aż tyloma pisałem :D Wiele proponowało seks czy się z nim nie umówię hahaha :D kilka chciało kupić komputer ze zdjęciami, bo tak im się spodobał facet, a jakie były tobą zainteresowane hoho, że aż do samego rana chciały pisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pisałem z nimi z innego konta to od razu były jakieś nie chętne do pisania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda polka myśli, że jest piękna, cudowna, idealna, bo jak ma powodzenie to znaczy, że jest idealna :D Tylko one nie wiedzą, że nawet brzydule mają powodzenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teź nienawidzę babsztyli za to samo co ty . Za to źe jestem niewidzialny . Mimo ze w lusterku odbijam sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety patrzą tylko wyłącznie na wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
standard kobiety zakochują się w tych co wyglądają jak ciacha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądzę aby wszystkie kobiety tak się zachowywały, bo nawet w robocie widzę jakie miłe potrafią być dla niezbyt przystojnych,cherlawych, niewysokich, sam fakt że jest facetem sprawia że babki są dla danego typa miłe. Za to faceci lgną, są życzliwi pełni wigoru i pozytywnych słów, zaczepek tylko dla tych które spełniają ich normy estetyczne, reszta jest jak powietrze. Czyżbym pracowała w jakiejś przedziwnej enklawie gdzie są sami odszczepieńcy? No w tym rzecz że raczej nie, bo to nie pierwsza moja praca i w praktycznie każdym miejscu pracy zauważyłam podobną prawidłowość. Babki potrafią wdzięczyć się do nawet niezbyt przystojnego faceta, a gro facetów oblega typowe laski a reszcie z trudem powiedzą "cześć".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Takie bajki to sobie możesz opowiadać w przedszkolu, a nie tutaj. Kobiety są miłe dla tych co są ciachami, a dla tych co wyglądają przeciętne są bardzo wredne, chamskie traktują jak kupa g****a. Przeciętny facet z natury jest miły dla każdej kobiety, a przeciętne wredna, chamska dla tych co nie są przystojni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kobiety są zawsze wredne dla tych co nie wyglądają jak modele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ale nawet jak wyglądasz jak model, a okażesz stres, strach albo lęk to od tej pory kobieta będzie traktowała Cię jak kupę g****a, życzyła Ci śmierci na raka w męczarniach, bo kobiety gardzą facetami, którzy normalnie odczuwają strach i słabość, mają szacunek tylko do psychopatów i socjopatów z deficytem lęku, którzy lubia ustawki, sporty ekstremalne i nieodpowiedzialne narażanie życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość default
Moim zdaniem nie ma na to reguły. Miałem profil na portalu randkowym i umówienie się z kobietą, która mi się podoba graniczyło z cudem. Z reguły są to jakieś desperatki lub chcą się tylko dowartościować, popisać. W rzeczywistości ma się to jednak inaczej. One udają niedostępne, oziębłe ale to jest tylko gra. Nie wszystkie takie są, to zależy od kobiety od zainteresowania, od jej otwartości itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest reguła! A brzmi ona tak: Ta sama laska która życzliwie z tobą rozmawia face to face na jałowe tematy, już na portalu typu fb ma cię w d...ie, nawet jak ją zapytasz o neutralny temat, a dla mnie każdy brak odp albo odp 2-3 wyrazami po 18-20h oznacza tylko jedno: mam cię gdzieś! Taka jest smutna prawda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×