Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Milk thistle opinie

Polecane posty

Gość gość

Kolejny środek na odchudzanie, który chciałabym przetestować. Są to krople milk thistle. Słyszałam, że ten cały ostropest z którego są zrobione, ma ciekawe właściwości i warto go pić. Czy to może podciągnąć metabolizm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz dietę i coś tam biegasz, to schudniesz. Daj sobie trochę czasu. Suplementy są ok, ale traktuj je jako dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie, ale chodzi o to, że nie mogę się zebrać. Po 2 - 3 dniach odpuszczam ćwiczenia i nie mogę sobie poradzić, nie mogę się zmotywować. Skąd to się bierze, że przez kilka dni można pracować na dużych obrotach, a później taka lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takich sprawach przydatne są i dobrze się sprawdzają rozwiązania mające na celu zadbać o naszą psychiczną sferę. Bo jak psychologii sobie nie ogarniesz, to nic z tego nie będzie. Mi pomogły na przykład nagrania hipnotyczne (ze wspomaganiem do odchudzania) http://hipnosencja.pl i wtedy udało mi się mocno nastawić na cel, który mówił o tym żeby schudnąć 15 kilogramów do końca roku. Udało mi się chyba w 4 - 5 miesięcy, więc naprawdę polecam popracować nad psychologią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cena bardzo przystępna jest z naturalnych składników co jest dużym plusem dodatkowo regeneruje wątrobę myśle, że warto sporobowac jezeli ktos się nad nim zastanwia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako dodatek do ćwiczeń jak najbardziej nie zapominajmy, że stsowanie samych kropli cudów nie zdziała jak często można się napotkać na takie komentarze biore suplement juz przez rok nie ćwicze i nic mi nie daje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem lek jest bardziej przeznaczony dla osob ktore się zatruły niż tych ktore walczą z utratą kilogramów, ale to moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój organizm po stosowaniu różnych suplementow i przerowznych dietach potrzebował regeneracji. Dowiedziałam się od znajomej o milk thistle i byłam bardzo zadowolona efektami po nim gorąco polecam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naturalny i oczyszczający z toksyn cóż chcieć więcej dla mnie rewelacja. Dużo biegam dodatkowo stosuje te krople i zdrowo się odżywiam czuje się świetnie i mam energię do pracy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętajcie o konsultowaniu z lekarzem leku to, że innym pomaga nie znaczy, że pomoże Tobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieś sposoby na motywacje do treningu? Pracuje pratycznie cały tydzien w systemie zmianowym wracam zmęczona pracę mam siedzącą. Chciałabym brać właśnie te krople, bo słyszałam pozytywne opinie, ale bez treningu na daną chwilę będzię to bezsensowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naturalne witaminy ochraniające wątrobę za niską cenę myślę, że warto sprobować moja siostra bardzo sobie chwaliła. Zaczeła brac lek po zatruciu a teraz się z nim nie rozstaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Genialne efekty osiągnęłam kiedy zapisałam się na jogę. Polecam serdecznie każdemu. Początkowo wydawało mi się, że nie spale kalorii wyginając się byłam w zupełnym błędzie polecam do tego zdrowy tryb życia i wsyztsko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry środek odchudzający faktycznie może wpływać na metabolizm tylko trzeba pamiętać o ćwiczeniach i uzbroić się w cierpliwość efekty nie będą widoczne od razu może to troszkę trwać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszał ktoś o hipnozie na odchudzanie? Stan umysłu ma w jakimś stopniu wpływ na naszą przemianę materii? Kiedys o tym czytałam, ale troszkę nie chciało mi się wierzyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie chodzi o stan umysłu, który miałby wpływać na przemianę materii. Spójrz na to głębiej. Przemiana materii z czegoś wynika. Owszem, generyka odgrywa swoją rolę, ale jak nic nie robisz, masz pracę siedzącą, wszędzie jeździsz samochodem i jesz masę syfu, to jak myślisz, jaką będziesz mieć przemianę? :D Jednak gdy się nastawisz, pozwolisz sobie odstawić cały ten syf w jedzeniu i dodasz aktywność fizyczną, to na pewno zadziała to dla ciebie na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie nic nie działa, ćwicze jem zdrowo i co śmieszne tyje ciągle..Robiłam wszystkie badania i jestem zdrowa troche szkoda mi kasy na porady u dietetyka. Ktoś może miał ppdobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś miałem problem z przytyciem :D Kiedy juz osiągnąłem upragnioną wagę zacząłem tyć bardziej i bardziej..Pomogl mi wtedy pewien pakiet cwiczen od trenera personalnego dodatkowo uzywalem tych kropli i mnie nie zawiodły takze serdecznie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuje wam, że musicie kombinować i brać jakieś dodatkowe suplementy i spalacze..Nigdy nie mialam problemu z wagą sama potrafię sobie rozpisać jadlospis bogaty w blonnik pije duzo wody i mam aktywny tryb życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma inny organizm mozna cwiczyc jesc zdrowo i stać w miejscu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie każdy z nas ma inny organizm czasami potrzebujemy oczyszczenia wątroby z czym radzą sobie te krople. Zazdroszcze wszystkim, ktorzy moga tylko zdrowo jesc, ćwiczyć i mają upragnioną wagę..Ja coś chyba robie źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre krople efekty po krotkim czasie stosowania występują, przede wszystkim człowiek czuje się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suplement ok, ale radziłabym skonsultowac go z lekarzem. Kiedyś brakam inny i czułam się źle po stosowaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skład tego suplementu do mnie bardzo przemawia przede wszystkim też to, że jest z naturalnych składników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko fajnie a skutki uboczne jakie mogą być? Zawsze byłam negatywnie nastawiona do takich suplementów, ale nie mogę pozbyć się nadwagi i szukam jakichś dodatków do diety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy lek może miec skutki uboczne poszukah jego składu na internecie może jest jakiś składnik na który jesteś uczulona. W ramach watpliwosci udaj się do lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam polecam zmienić nawyki żywieniowe i uprawiać sport. Ostatnio stosuje bilans kaloryczny i chodzę na tańce. Czuje się cudownie po każdym treningu serdecznie pokecam każdemu taniec łączy się przyjemne z pozytecznym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem typowym leniem nikt nie może mnie przekonać do ćwiczeń. Dodatkowo mam oracę siedzącą sport jest mi daleki..Myśle, że hipnoza to ostateczność, która mnie czeka. Ktoś ma inne zdanie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja dziewczyna też jest wrogiem sportu nie chciałbym, żeby poddawała się hipnozie.. Walcze z tym jak umiem rozmawiam z nią bardzo dużo, problem robi się bardzo poważny. Ostatnio kupiłem jej te krople i nie narzeka. Natomiast ćwiczeń unika myslę, że odwiedzimy dietetyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że w takich sytuacjach to albo hipnoza albo psycholog. Ludzie sami sobie robią krzywdę dodatkowo krzywdzą innych. Ile złego może nieść ze sobą nadwaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×