Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiel

Miłość planktoniczna

Polecane posty

Witam, chyba sie zakochałam na zabój. Tylko, że jest to miłość planktoniczna, bo znamy się tylko przez internet. Ale czuje, że między nami iskrzy jak przy uboju świń, a poza tym on tak mnie jara jak ogień siano. Naprawdę jestem cała rozpalona jak on do mnie pisze. A nie pisze byle jak, bo nazywa mnie jak prawdziwą kocicę, co mnie niesamowicie kręci. Poza tym ja jestem bardzo ładna, on też jest bardzo ładny i cholernie męski. I o co pytam, pewnie zapytacie. Chodzi o to, że chciałam Was zapytać co on może do mnie coś czuć? I czy on faktycznie coś czuje? Powiedzcie mi jakie są objawy tego, że coś do siebie czujemy? Aha i ja mam prawie 30 lat, a on jest młodszy o parę lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
platoniczna czubie :D plankton to je w morzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiadasz nie na temat. Ja nie pytałam co je w morzu, wsiuru, tylko co nas łączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piertole malo się kawa nie zachlysnelam ze śmiechu nie mowie juz ze mam ekran opluty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic mnie dzisiaj nie rozbawiło tak jak temat tego wątku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozyebales system gościu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Odpowiadasz nie na temat. Ja nie pytałam co je w morzu, wsiuru, tylko co nas łączy?" x x to proste plankton was łączy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorocia, ale jak to milosc przenieść na inny poziom. Chciałabym aby zrodziło się coś w realu z tego, a nie z wirtualu. Dodam, że oboje nie szukaliśmy miłlosci w sieci, połączyła nas bardziej cięta rajstopa, bo i ja pyskata a i on lubił poszczekać. I tak od słowa do słowa, od wyzwiska do wyzwiska zaiskrzyło między nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D:D Babol tygodnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, grzmisz a nie widzisz! Czy ja wam kazę tłumaczyć mi znaczenie słowa miłość planktoniczna? Pytam o to o co zapytałam. Proszę o poważne podejscie do sprawy, bo mnie powoli zaczynacie ironizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jessu :D nie mogę przestać się brechtac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jestem dziewczyno, ludzie nauczcie sie czytać ze zrozumieniem!! Czekam na poważne odpowiedzi. będzie nagroda w nagrodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry jesteś :D szacun i nie ironizuj się tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co śmiesznego w tym, że nie wiem na czym stoję? Niech was tylko spotka podobna sytuacja to sobie porozmawiamy i pośmiejemy się w tedy z waszego luckiego nieszczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo 10/10 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorocia, dziękuję, ale ja jestem dziewczyno i nie ukrywam, ze mam już motylki w brzuszku, ale nie z Twojego powodu :P czy ktoś odpowie mi na pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy plankton miesiąca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O co tutej chodzi? Powtarzam po raz pisionty: jestem kobietą, babą, mam cycki, wadżine i inne damskie narządy świadczące o mojej płci! Jestem dziewczyną, dziewicą byłam, mężątką, żoną. Tylko ludzie, nie przypisujcie mi męskich gienitaliów. I ponawiam pytanie, takie samo jak w pierwszym pytaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona zawsze jak cos jepnie to można zejść ze śmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a masz planktona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wy prowadzicie tu jakiś ranking na coś? I czy ja oby jestem na forze internetowym? Przybywam tu z pytaniem, z poważnym pytaniem. Zanurzyłam się w chłopaku z internetu, pytam WAS PO RAZ SETNY. CZY ON WE MNIE TEŻ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość, czy my sie znamy? Brzmisz znajomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd mamy wiedzieć jakiego ma planktona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, grzmisz a nie widzisz! Czy ja wam kazę tłumaczyć mi znaczenie słowa miłość planktoniczna? Pytam o to o co zapytałam. Proszę o poważne podejscie do sprawy, bo mnie powoli zaczynacie ironizować. xxxxxxxxxxxxxxx To chyba ty nam powinnaś wytłumaczyć znaczenie miłości planktonicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×